Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A karbi ki lett pucolva,sőt új fúvókákat is vettem bele,mert arra gyanakodtam először,de az sem változtatott a helyzeten.A váltóval nem hiszem,hogy baj lehet,a sebességeket veszi rendesen,és üresben is lebőgött magas fordulat felett,nem csak sebességben.Az elektronikához sajnos nem értek,ez már számomra bonyolult,bár hallottam valakitől,hogy nézzem meg a kondit,de nem tudom hol van,a szimóban tudom a lendkerék alatt,de ennél nem találtam,esetleg te tudod hol van?
Köszönöm fáradtságodat,válaszod várom!
Üdv!
hamarosan = valószínűleg holnap, ha nem gond a vasárnapi hívás, bár amennyire kell neki, lehet még most este....

Üdv: Szeemee
Szia!

Egyik ismerősöm papíros vázat és blokkot keres, beszéltem vele, érdekli, hamarosan keres!

Szép estét!

Üdv: Szeemee
Cagiva Freccia 125-ös bontása,
magyar papiros váz+blokköntvény:10e,
ezen kívül:motorikus alkatrészek,elektronikai cuccok, kábelezés,kipufogó, tank, olaj,viz tartály stb ha valami érdekel írj vagy hivj ezen:06705261565
Karbid mikor volt pucolva ? ezen kívül még valami gyújtásra tippelnék így elsőre , vagy esetleg nem lehet a váltóval valami gond ?
Hello Peti

írtam az e-mailodra de nem válaszoltál.a telefonszámod megadnád?
Helló
Hát az az igazság nagyobbat szeretnék majd. Aztán ezért szeretném eladni. Ti mentek? Remélem nyáron tudunk egyet gurulni
Sziasztok!
Nekem van egy Cagiva Freccia C9-em,és lenne vele egy kis problémám.Valamiért az első két három sebességbe alacsonyabb fordulaton szaggat a motor,magasabb fordulaton,power nyitás után megy rendesen,és utána már igen magas fordulatnál pedig visszabőg a motor.
Remélem valamennyire érthető voltam.
Kérlek segítsetek!
Üdv mindenkinek!
Helló Peti!
Miujság a géppel eladod ? valami nem okés rajta ?
Polgár Peti.

Írtam az e-mailodra .Várom válaszaidat.
Helo.
Hello! Nekem kellene ilyen cdi és pedig 5 vezetékes! Köszi!
Hellósztok!
Gebasz van... zsír új 533,3Km es vertex dugó feladta a küzdelmet...
Arra kérném akinek van esetleg Freccia c12r hez hengere az irjon rám egy emailt v egy smst(+36-30-518-63-48)Vagy esetleg az hogy hol lehetne hüvelyt csináltatni bele.
Elölre is köszi szépen! Jó gurulásokat mindenkinek... én egy darabig kimaradok :S
nekem van facebookon keres rám barna norbert kék motor van kirakva freccia
Itt az email címem : pistols15@citromail.hu
Ide tudsz írni
Üdv
Polgár Peti.

Tudnál egy telószámot írni Levélben..A hotmailomra.
Képet tudnál ide feltenni a mociról ?hányéves a moci ?
Helló
Kompletten a mocit viheted 90-be. Ez sem pénz érte, 1,5 év műszakival, minden papír. Bontani nem bontom nincs értelme .
Helló!
Nem voltam egy ideje msn-en és nem tudtunk beszélni...érdekel még a mito váz? írj!
üdv!
Polgár Péter

Hello.

Engem érdekelne a váz.Meg van-e törzs könyve ha nics akkor
A blokkot meg a vázat mennyiért adnád ?
Üdvözletem , engem az érdekelne hogy a freccia C10 és C12 fejidom az ugyanaz -e . C10 a mocim ,de c12 idomokat vettem hozzá , egyedül már csak fejidom kéne . Azért kérdem , hogy stimmel -e . Ha valakinek van eladó akkor az érdekelne .
Sziasztok most vettem egy125 cagiva elephantot 91 évjáratú a kipufogóból kiment a tömítés és sehogy nem tudom megcsinálni , hol tudok hozzá rendelni ,, Székesfehérvár környékén lakom előre is köszi Üdv Csoky
felvettelek,majd írj rám!
Igen van 8fele vagyok beno.o@live.com
Helló !
VAN IGEN! HA FEL TUDSZ VENNI MSN-re OTT MEGTUDJUK BESZÉLNI....ha nincs msn-ed jó az E-mail is csak ott gyorsabb volna...fent vagyok ma estig...