Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zizizumi bocsi a nevekkel mindig bajom van
zizumi nem hinném hogy te vagy a béna biztos valami kopás van ha csak 4 után jelentkezik.lehet hogy érdemes lenne megnézetni egy szerelővel mert egy előzésnél cserben hagyhat gondolom én.
Sziasztok! Szükségem lenne Cagiva Planet 125-höz kuplungkarra, kérem ha van valakinek vagy esetleg tudja, hogy hol találok írjon! Továbbá van egy olyan gondom, hogy ez egy 6 sebességes moci és olyan négy után olyat csinál váltásnál, mintha üresben lenne, vagy félrevéltanék vagy mi üvölt a motor, utána újra váltok és akkor már jó, de félek, hogy ezzel valamit tönkrevágok, nem tudjátok ez miért lehet? Lehetséges, hogy én vagyok az oka, mert még kezdő vagyok, de csak négyes után csinálja ezt.... Köszönöm a segítséget, amennyiben lesz :) Orsi
esetleg valaki tudna nekem segiteni? elhagytam az elsö lámpa körüli burkolatot hol tudnék venni egyet?
nah persze feltétlenül fontos hogy átnézd a kábelezést és a töltőtekercset és utána adj ki pénzt szabályzóra
igen sajnos sokba került ... de ha olcsobbat akarsz a feléből kb 8000 - ből megúszod ha használtat veszel, igaz ki tudja mikor romlik el ismét....
újat vettél bele és akkor jó volt?
lehet neked is fesz szabályozó nekem is ez volt a gond de már működik a töltés
hát csak három van és 50 ccm azt mondod ritka?köszi a segítségeteket
Van egy Cagiva Blues motorom amiben 125-ös elephant motor duruzsol de valami miatt nem akar visszatölteni és 30-45 perc után teljesen lemerül az aksi és elmegy a lilágítás és az index is. Tudja valaki mi lehet a gond?
Meeeennyiiiiii?
A másik 3 hova lett? Mert az enyémben megvan mind a 6...
A blokk körül, ill nem is körül, hanem belül kellene egy kicsit kutakodni, hátha meglesz a hiányzó 3 seb... Mekkora a moci?
hello!

Én az italmondonál próbálnám! Supercityhez volt!
Á köszi a segítséged számolom a fogakat és próbálok az első fogszámon növelni tudtok segíteni hol szerezhető be első lánckerék? jah a mocim tele van még pacival nem rég lett felújítva ezért sajnálnám kirepíteni ....tán egy picit tudna még erőlködni:DD
hátra nagyobbat?
akkor még lassabb lesz
előre nagyobbat és/vagy hátra kisebbet akkor gyorsabb már ha bírják a lovak
Kosztor rakj hátra nagyobb fogaskereket.lehet kicsit lassabban gyorsul de a végsebességed meg nő
sziasztok lenne egy kérdésem a cagiva elephantom 3 sebességes eléggé kevésnek tűnik a végsebesség 55 km /óra. van e valami trükk amivel a sebességét fel lehetne tornászni.....
Bocs az emailem Link15@citromail.hu
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.Van 1 cagiva elephant 125 ös motorom (1987es) és nem találok alkatrészt hozzá sehol.És jó lenne valami infó a gyujtás bekötésével is kapcsolatban (lámpák,index...stb)
Légyszi az email címemre írjatok! Köszi Balázs.
Valakinek egy gagyiva fircska hűtő, némi csövekkel egybekötve?
5 rugó és ne is lássam:)
No, még1 gondolás csak: a gyerekekkel közösen :-) vettünk 3 éve egy ybr-125-öt - nagyon bevált! 2l/100km városi fogyasztás - és mégsem egy pöcsköszörűn vágtatsz, ami üveghangon tép 60-at :-)
Most egy 2008-as XTZ660-ra gyúrok - ehhez tanulásnak nagyon jó lesz (remélem) az elefánt.
:-)
Hát nem tom'. Én 82-87 között voltam egyemista "odafönt", a Petőfi budai hídfőtől sokszor jártam Óbudára (nagyjából a 86-os vonalán) bringával. Túléltem. SZidtak, anyáztak - de nem tudtak leszorítani...
Mondjuk ez lassan már történelmi távlat - ma nem bizots, hogy megpróbálnám... Tessék a sáv közepén motorzani :-)
mitral az király! akkor marad a virtuális halgatozás mert én pesti vok.Én meg vagyok örülve egy négyütemüért de sajna nincs rá pénzem.Nem tudok igy 40 évessen sem kinöni a szálguldásbol és a hang itt fent a forgalomba jó segitség a kocsik között mert legalább felfigyelnek rám. nem sokba veszik az autosok a motorosokat itt fent pesten.
Szöged és vidéke :-) Nem olyan nagy azért - de én inkább a négyüteműekhez vagyok szokva... Télen jutottam a fánihoz, mostanra kicsit rendbejött, pár hete már lehet üldögélni is rajta :-)
Szóval, én sem tudom, hogy másikhoz képest hol áll a hang.
Köszi mistral rendi vagy de Tarcsiba meg akarom tartani a gyárit mert lehet én is besokallok mint te a nagy hangot.Te honan írsz egyébként? lehet meghallgatnám a mocid hangját és mégis szerelmes lennék a hangba .