Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello ! A mito gyujtáskapcsoloja is három állásu ?
Jaaa, hát kulccsal könnyű... De így hol a kihívás?
hello:nekem van freccia gyári sztenderem=4eft ha kell postázni is tudom.
hello!nekem van gyujtáskapcsolom gyári kulcsal mitoba volt de szerintem jo elefánthoz is!ha érd akk irj
Hello ! Én Cagiva Elefántom-hoz keresnék gyujtáskapcsolót kulcsal együtt. Tud valaki segiteni ?
sziasztok frecciara keresek sztendert vagy valami univerzális megoldást jó lenne pár ötlet de leginkább egy gyári sztender köszike
http://www.manualedereparatie....

Na innen szedd le ha van(amúgy elég hasonlók a blokkok)
meg nézd meg ezt
http://www.cagiva-supercity.co...
hali!

Tudom h nem most irtad a hozászólást,de tudnál küldeni nekem egy 125ös cagiva elephant srvice manualt?Vagy esetleg valaki akinek van?Ha jól tudom aletta oro blokkja is ugyanez szóval megfelelne az is!
Számomra ez hihetetlen...
Nem egyforma
hello! ha a mito légszürő jo házzá akkor nekem van egy kitünő állapotu ha érd akkor irj mailt:kozilali@vipmail.hu
//www.gerecsemotor.hu SZIA INNEN RENDELTEM POSTÁN TEL. 34/372 828
Sziasztok kellene egy kiss segítség freccia c12r 125 kuplungjába hány darab lamella közti fém lamella találhat?
Sziasztok!
Frecciához keresek új légszűrőt,sok helyen érdeklődtem sehol nem találtam, esetleg más tipusban van ugyanilyen?
Ha tudtok megoldást irjatok!
ha érdekel van váltóm kompletten(csőtengely fogaskerekek léptetők alátétek minden ami váltó) egy az egybe igaz (7sebességes)
nos szétszedtük a blokkot rájöttünk hogy 1, 2 , sebességet veszi tovább nem megy fel. A léptető villára gondolunk. ha mégis ti másra gondoltok akkor mondjátok:) köszi előre is Üdv: Ádám
Üdv mindenkinek Uj vagyok ma regisztráltam be és rögtön segítségeteket kérném. Lenne nekem egy cagiva elephant 125 ös motorom és semmi baja nincs annyi hogy a váltó azóta nem működik amióta elszabadult a lánc de egyáltalán semmiem sebességet nem vesz! Ezen kívül ténylegesen semmi baja nincs. Szeretnék kérni egy robbantot motor rajzot vagy valami hasonló motorét és a t_dam@freemail.hu ra szeretném a leveleket. A segítségeteket előre is köszönöm üdv Ádám
Helló van egy eladó Cagiva freccia c12rem 1995ős a mito blokkos.
bontatlan gyári blokkal 19000klméterel. Új saválló és rozsda álló kipufogóval és új mislen gumik.
tell. +36/70/526-1420
hello:nekem van váltókarom=5eft
ha kell tudom postázni is.
sziasztok!
keresek (még mindig) supercity/w8 faridomot lámpa csomagtartó nélkül.
írjatok ide vagy email :)
Keresek S.O.S váltó kart Mito-hoz!
azzonal megvásárólom sz.gabor.20@freemail.hu
Van valakinek cagiva w16 600 alkatrésze ? Idom kellene a tankhoz ( jobb és bal hűtőidom ) VENNÉK
Helló.gran canyon vagy navigátor plexit keresek.köszi
A személyes adatok között megtalálod az elérhetőségeimet.

cagiva (pont) cocis (kukac) gmail (pont) com