Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Elefant 125, bal markolaton van 1 háromállású kapcsoló: P, H, L betűkkel. Mi lehet ez? Power-szelep-et nem találtam a motoron...
--
Ki kellett bontanom a gázbowden-"elágazást" - és a benne lévő lemez valamint a rúgó szétugrott - és sehol sem találódik a garágyban :-(
Tudna valaki ilyet fényképezni és feltenni ide? (ha meg lenne esetleg elfekvőben...)

Előre is köszi!
üdv! (jön a tavasz, épül összefelé a gép :-)
Csak egy ötlet volt.Különben igazad van,nincs nagy forgalom azon az oldalon.
Köszi meglestem..nekem nem tetszik.Meg ahogy nézem a hsz-számát más topikban úgy látom jóformán halott az a fórum..szerintem az itteni fórumot használja a legtöbb motoros azért lenne jó ide egy külön oldal...így talán könyebben idetalál pár Raptoros..
Egyébként az Rsvforum.com van nekünk külön de oda is kb 1 hónapja nem írt senki
Szevasztok Raptorosok.
A Motorrevü fórumon regisztrálás után tudtok nyitni saját beszélgetös oldalt. Próbáljátok meg.
Üdv.
Szia!
Nem tudom. De küldj nekem képet a gépről. Milyen évjárat?
Lehet hogy érdekel.
Hol van helyileg?
emai.:motorsokk@citromail.hu
szeva! 350-es w12-es cagiva van eladó gyujtáshib
val egybe 60ért.. azzal nem egyezik meg?
Sziasztok! KERESEK Cagiva ala rossa 350 1984-es kipufogó szelepet.
ha valakinek van kérem írjon az alábbi e-mail címre,vagy küldjön egy üzenetet,visszahívom. motorsokk@citromail.hu

06209813916
Oké láttam
Majd meglátjuk...hátha aztán lesz
Nem lehet tudni milyen időközönként nézi a modi az oldalt De ha nem csinál semmit legalább számon kéne majd kérni hogy miért..
Én is írtam.De ezek le se fossák a fejünket
Malossi membrán olcsóé valakinek?
huh
majd ha valakinek kell külön a lámpa/csomatartó akkor térjünk vissza rá, mert így sok lenne nekem. üdv
hello: kompleten adom csak faridom-csomagtartó-lámpa=15eft
helló!
faridom kéne lámpa, csomagtartó nélkül.
mennyibe kerülne?
üdv
hello.milyen hengered van super-cityhez?és karbid?érdekelne 70ccm-es henger hozzávaló karbi,kipuff,áttétel,msn-em e-mail----adatlap .Köszi
Szeva Raptorosok!
Péntek van és még mindig sehol a külön oldalunk...legalábbis hiába nézem nem látom
Irjatok ti is a moderátornak hátha
hello.Cagiva Supercity-hez keresek hengert lehetőleg 70ccm-es dugóval gyűrűvel!tűgörgővel.KB 10éves lehet a motor most pontos évjáratot nem tudok:S.Ha valakinek van bármi féle hengere az szóljon Tuning cuccok is érdekelnek(kipuff,karbi,áttétel)Üdv. Köszi
Heló misoc mad beszéljünk msn-en. Lehet érdekel majd megdumálnánk. Szerintem vasárnapnál hamarabb nem leszek msn-en.
cagiva freccia-super city bontott alkatrészei eladok:
érd:06705377495
hello: elvileg magyar országba volt ujonan vásárolva ,elvileg az a régi forgalmija meg van, már évek otta ki van vonva a forgalomból. ezért én nem is kinlodtam a papirjával, mert bisztos sok utána járás lenne......
De hogyha van papírja akkor lehet érdekelne!
Csáó misoc!
Gondolom papírjai nincsenek a gépnek?
Engem papirosan érdekelne
csö: nekem van egy super city 125 -ös felujitott motoral-uj láncszett
idomok le vannak véve,de mindene meg van.
ár=150eft
Sziasztok.
Van néhány Cagiva Frecciám alkatrészem ha valakit érdekel.
Pl. Első villa, váz, kormány kapcsolok, önindító STB.
Nekem viszont egy dugó kellene! Ha valakit érdekel az alkatrész, vagy tudna nekem dugót ajánlani
az írjon ( fekete68@citromail.hu ) vagy hívjon. (06/20-93-57-688 )
Üdv. Feri
Sziasztok valakinek esetleg eladó Cagiva W8 vagy K7 ? Ha van írjon