Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt észrevettem hogy az elefántok alkatrészei még a nagyoké is rengeteg ugyanaz,mármint a vázrészek ha az indexet hasonlónak látod pl akkor ugyanaz :)
Beindult a szekér, összeállt az elefáni! (125-2) Nyomtam vele szombaton egy negyvenest, lájtos' terepen. Csodás! Csak a kétüteműt nagyon szokni kell még az ybr-125-tel szemben:-)
Még "reszelni" kell néhány dolgot - de így is örülök, hogy eddig eljutottam, ahogy kinézett...
sry. már nincs meg
Cagiva elephant 50 és elephant 125 ben tényleg csak annyi a külömbség hogy a henger nagyobb és a dugattyú a 125-ben?
Vázuk ugyan az?Fontos volna mert akarok venni alkatrészt de csak 125 ccm-hez találok , kinézetre pedig ugyan olyan!
ELADÓ!

11 Kw-s papírok, teljes felújításon esett át azóta 8000 km van benne. Amit kapott, főtengely (taborituning), főtengely szimeringek, főtengelycsapágyak (SKF C4). Vertex dugattyú, 0-km -s 2006-s évjáratú gyári nicasilos Mito EVO henger, hengerfej, Mito EVO rezonátor + giannelli végdob (újratömve), V-Force membrán, power motor, fékbetétek, Heidenau gumik, fél éves Banner akkumulátor, első-hátsó lánckerék (Jt), O gyűrűs erősített lánc (Rk)(kb 500 km-t futottak), friss gyönyörű fényezés, mini ledes indexek, stb. Minden hivatalos! Abszolút költségmentes. 28-s keverékkel csak Castrol Power 1 Racing 2T. Nem megszabadulni akarok tőle, ANYAGÁRBAN ELADÓ, 2007 óta nálam.
leprechaun
szép állapotban van és tényleg minden papírja rendben van, ezért 60e Ft-ra gondoltam, de ha tényleg kell és 1-2 héten bellül elviszed, akkor engedek 10ezret.
Mennyit kérsz érte?
hello: nekem van lamella szetten jó állapotu=6eft tudom postázni is.
srácok kinek van kuplung lamelája cagiva frecia c9esbe? s.o.s lene aki tud iet kérem szojon msn:nassemm@windowslive.com tel:06307290294 elöre is köszike:D
Eladó Cagiva Prima idomok
telefon:06705377495
helló!egy kis segitség frecciam van és mostanában olyat produkál hogy amikor hajtom hosszabbb távon egyszer csak lefullad majd lentebb kapcsolok újra beindul de ha aszivatót ráhuzom akkor meg megy van valami ötletetek akkor szivesen fogadom
szia nagyon is érdekelne hogy tudnék kapcsolatba lépni veled?ird meg aszámod vagy emailcimet és azonnal kereslek köszönöm előre is
Cagiva Freccia c12 es motor bontott alkatrészek eladok:
komplet felujitott blokk=60eft
oldalidomok=5eft/db
farokidom=5/db
elsöt
elo=10eft
müszerfal=8eft
fejidomtartó=4eft
komplet kipufogó=12eft
elsőfék=10eft
öninditó=6eft
hüt
Szia.

Érdeklődnék hogy a blokk megvan-e még ?
Ha megvan mennyiért, adnád?
Esetleg cserében számítógép érdekel-e?
Várom válaszod.
Üdv. Feri
Szia.

Érdeklődnék hogy vannak-e még Cagiva freccia idomok.
Később még lehet, hogy más is fog kelleni. Mert még csak most kezdtem el szétszedni.
Válaszod előre is köszönöm.

Üdv. Feri
blokk megvan még?
ha igen menni?
kellene egy komplett blokk csavarostul meg némi elektromos kacat
bokk ugye csak elektromos hibás? megvan a hiba vagy nem tudni?
mennyi kompresszió lehet a gépben?
Hali !
Valakit érdekelne egy Cagiva Mito 125 váza - papírokkal rendszámmal ? Még van rajta 3,5 hónap műszaki is. A váz és a rendszám mellé adnám a motorplakettet is. Ár megegyezés szerint.
Üdv mindenki!
Van nekem egy Cagiva Elefant 50-es motorom! Olyan kérdésem volna hogy az 50 ccm-s nek és a 125 ccm-s Elefant-nak ugyan az a váza? És találtam olyan alkatrészt ami kell de az is csak 125-höz irja és nemtom hogy megmerjem -e venni?!
Sokat segítene a válaszotok!
Üdv mindenkinek. A képen látható 125-ös elefantom van. Segítsetek. Gyújtás kapcsolóban hogyan mennek a szálak, valakinek nincsen leírása, kapcsolási rajza a gyújtáshoz?
hello: tölem veted a freccia alkatrészeket, még anno(fejidom-kapcsolo-bovden-kiegyenlitő tengely meghajtást.........)
van 2db komplet blokom amit csak be kell épiteni, vagy elhozod a mocit és be rakjuk neked.
ár=60eft
Eladó! Pirelli MT75 100/80/17 5000FT
Bridgestone Battlax BT-012 Front 120/70/17 5000FT
Continetal Conti twist 130/70/17 8000FT
Keveset futotak. Ha kell igény szerint képet is küldök róla!
Keresek Cagiva Freccia-ba 125cm2 müködő blokkot.
üres álás,gyujtás,kormányzár ha erre a háromra gondolsz akkkor igen