Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

? Hát nem tudom, nekem meg jó lenne egy halkabb - cseréljünk?
Heliho mindenkinek!
Sajnos volt egy kis balesetem a hétvégén és szegény motorom is sérült:S
Tudnátok nekem abban segíteni hogy hol lehet beszerezni jobb oldali lábtartót (vezetőit) lehetőleg frecciahoz ?
a válaszokat előre is köszönöm
Széles útat:)
Igen és a tejszinhab 2 mociján is az a sárvédő van amit én szeretnék , az 1-2 centire a kerék felett van , a kerékkel mozog :) nekem is meg van emelve az nem tetszik , és a tartó idomok kellenek az átrögzítésre ..
Már csak ez kéne hogy jó legyen , és "mukodjön":) de sajnos lehet lemondom a nem létező olasz szállítmányt:)))
Hu köszi ez jó.. Nekem azt hiszem egyáltalán nincs is töltésem . sajnos ígértek új szabályzót de a mai napig nem érkezett meg a várva várt cagiva fesz.szabályzó. Azt hiszem használt lesz a vége..... És biztos jó a használt ?
5 eFt
ha van valakinek egy hangos dobja 125 ös elefantra nem horror áron érdekelne.
szia 06204271314 pont ma vettem nála én is eggyet és 8000 ft volt nem 25000 mint sok éhesnél. Hali
Sziasztok.Cagiva elefantom van.én is beszívtam mint látom más is.Egy éve szenvedek a töltésemmel .1200 fordulaton leadót 13.4 voltot a töltés ha fölé megy a fordulat pl 5000 nél már csak 11 volt . itteni tanácsra fesz szabályzót cseréltem igaz bontott de ez legalább 12 1 et tölt ami persze még mindig semmi .Ez elég a poverhez de világításra már nem az indításról már álmodni sem merek.Még szerencse hogy pöcre indul tolásra. Valakinek ötlete? köszike elöre is
S mennyi lenne a fejidom?
Sziasztok

Egy tamanco tankot szeretnék vásárolni, aminek az alja kifogástalan állapotban van. Elvileg benzincsap nem kell hozzá, mert az megvan és a lezáró kupak is. A benzinszintmérőt is megvenném ha lehetséges.

Előre is köszönöm nagy segítségeteket!

Üdv: Mater
Idom, plexi van, de a plexi repedezet.
Hali!
Első fejidom, Plexi, első fényszóró kompletten, visszapillantó tükrök érdekelnének. Mi van meg belőle, s mennyiért? üdv
igen elindult köszönöm a segitséget
elindult
attila@realcomp.hu
attila@realcomp.hu elöre is köszi
Dobj egy emil címet, 3,5 MB, PDF :-)
hello
kéne egykis segitség valaki mongya el hogy 28 dellorton mit hova kel bekötni
köszi az ajánlatot de csak kp. érdekelne!
Nekem ugyan 125-ös van, de ezen nincs semmilyen idom, alul kell a kormány fém tartóiba alulról 4 csavarral felfogatni. Esetleg a polisport-nál nézz szét, vagy bontókban.
ja igen meg keresnék egy első sárvédőt, tartó idomokkal szintén cagiva elephanthoz ..
Hello!Keresek Frecciához henger+hengerfej+dugó+gyűrű-t!
Aki tud segiteni irjon!
Köszönöm a segitséget! S.O.S
Hello!csere esetleg érdekel 1 honda 125 ös blokkra?Vagy van 1 pollini 160 as hengerem is ami javitásra szorul?
Köszi!
sziasztok . Keresnék cagiva elephant 50ccm motoromhoz feszültség szabályzót, ha van valakinek eladó , érdekelne . a motor a kilencvenes években készült köszönöm