Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha valakit érdekelne esetleg a motor 125 ös rendszámos 2012 ig van rajta műszaki és a lényeg 0670 3709270 .
sziasztok.eladnám a barátomat. Na nem szó szerint de sajna már kicsi nekem. ha valakit érdekelne alku nélkül 150.000 ft.91 évjárat 7 sebességes túra enduro.Megbízhatóbb mint egy feleség ezt nyugodtan állíthatom skacok.
Hali mekkora duma! koszos. enni lehetne róla teeeee
freccia alkatrészekeladok:
idomok,felnik,elsőteló,váz,fékek,müszerfal,ka
pcsolok,inditórelé,gyujtás,
power,kipufogó,kormányok,sztender,blo
k,váltó,kuplung,öninditó,...stb
érd:06705377495
köszi én is úgy látom hasonló. már csak egy ilyen blokk kéne :))
Köszi a választ megnézem hátha szerencsém lesz
Eladó vagy esetleg meg is bontom ha főbb elemek érdekelnek róla.
Ha valakit érdekelne megnézheti
ITT.
Bocs hogy kicsit megkésve. Meló volt, szóval íme a prima felfüggesztési pontjai( supercityn)
És bocs de kicsit mocskos a motor mostanában csak használva volt, szeretgetve nem.
Nv motoros bt Kistarcsa rózsa utca , ugyan nem pest de 5 perc híján az, vannak olasz motorok is. Néha kicsit drága... egy próbát megér
Sziasztok! Nekem egy cagiva w4esem van dellorto 1412
karburátorral de valamiért nagyon nyomja a benznit a légszűrő felé
amúgy jó az alapjárat és jól is megy mitől lehet?
Köszi!
Cagiva freccia 89-es "egyben" eladó. váz lengővillával lengéscsillapítóval és a kerekek.Az első teleszkópok az első kerékkel +a kormány.Ezek így egyben vannak.Az első fék mindenestől le van szerelve-de megvan.első lámpa-hátsó lámpa,önindító,gyujtás-cdi nélkül.kábelköteg.motorblokk szétszedve(henger karcolt-főtengely lóg) és még mindíg lenne mit sorolnom,de inkább most a hiányosságait kezdeném:
Kuplung,kipufogó,irányjelzők,alsó burkolat,cdi,porlasztó,hátsó féktárcsa,és még biztos van más is.
Ára így 18000Ft. elérhetőségem: cagivacucc "kukac" gmail.com
hello
nem tudja vki h hol tudok kapni cagiva primához öninditót?
mert már kerestem de nem nagyon találok
Ezek az alkatrészek eladók Frecciához valamint egy rendszámos Freccia is:
váz,első gumi 90/80-16 jó állapotú,műszerfal,új hengerfej tömítés,piros idomok (kivéve fejidom),kipufogó,első és hátsó kerék,hátsó lengővilla, benzin tank,olaj tank,hűtőradiátor,hátsó kapaszkodó és rendszámtábla tartó, 1db hátsó index, jobb oldali első indexbúra,hátsó lámpabúra,duda,benzincsap,baloldali kormánymarkolat,elektronika Kérésre bármelyikről küldök képet!
Szia!
Freccia bal első indexet kersek, ha csak búra van az is jó!

Üdv!
Gab
Szia!
Nekem van olyan tehermentesítőm de Frecciához, nem tudom hogy egyezik-e ha érdekel küldök képet!
sziasztok cagivások!
tud valaki közületek pesten olasz motor bontót? mito kerekem van és a lánckerék mögötti tehermentesítőre lenne szükségem...
Sziasztok!
Eladó ÚJ ORIGINAL komplett hengerszett Cagiva Mito I,II, EVO-hoz. Teljesen új, Németországból.

Ár.: 110 ezer

e-mail: no1boy@citromail.hu
Szia.
Rendben 6000Ft + Postaköltség. Ha megfelel az alábbi e-mail címre, küld el a postacímed. fekete68@citromail.hu
Válaszlevélben küldöm a számlaszámot, ahova utalj.
Szia!
Engem az önindító érdekelne.
Amennyiben 6Eft vételárban megegyezünk.
A pénzt előre utalnám.
Üdv
Én is csak megtippelni tudom ha zörög valami hogy az micsoda,talán a kopott dugót már felismerem a kismotoromból
kiindúlva,egy tapasztalt szerelőnek a hangból tudnia kell mi az ami kopott,ha nem tudja vidd el másikhoz,a szárazkuplung sajátos hangját más ducatiból vagy jó minőségű filmekből hallhatod,de ha eddig nem hallottad akor biztosan nem a kuplung,húzd be a kart ha elhallgat vagy gyengül akkor kuplung szerintem.De inkább szerelő.Én alig használom,rájöttem az igazi motor harmad akkora és háromszor akkora élményt ad :)
Szia.
Mindennel együtt ahogy a képen látod 7000 Ft + postaköltség ha postázni kell. Üdv. Feri
Üdv!
Ha valaki tud, segítsen! Vettem egy 600 ccm-es Cagiva Canyon-t (1996-os), és egy hozzáértő szerelőt keresnék, mert szeretném átnézetni. Sajna két szervízben is azt mondták, hogy nem vállalják :-( kapcsolat: vtr_srac@freemail.hu Pongi
persze hengerrel kompletten
sziasztok cagiva elephant blokkomat átéztem sajnos a dugóm menthetetlen :( de drága csináltatnom bele dugót.......van valakinek egy cagiva 6 sebességes blokkja eladó érdekelne ....csak müködőképes legyen
Eladó Cagiva Prima alkatrészek

http://picasaweb.google.hu/ple...