Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Freccia hűtő é s pár cső eladó. 7 rugó cucc pucc.
rendben, ide is tehetsz fel róla képet, vagy mailban is küldhetsz: bkrisz kukac citromail.hu címre, az enyimnek az a gondja, hogy a membrán körül a gumi tömítés nem jó már
Tolna megye Dombóvár. Délután küldök képet róla. Mond egy árat ami neked is jó ennyi. Nem ebből akarok meggazdagodni, segíteni akarok.
merre laksz? jó állapotú? mennyiért?
Helló.
Nekem van ilyen membránom ha érdekel. Olcson oda adom nekem már csak felesleges kacat.
Üdv.
Sziasztok.
Keresek Cagiva Elafant 125 mocihoz kipufogó leömlőnél található rúgókat. Továbbá ha valaki lefényképezné közelről a blokkot hogy a karbinál és az olajzónál hogyan mennek a csövek, továbbá hogyan vannak a vízcsövek hálás lennék érte.
ha tudja valaki, hogy super citybe hol lehet kapni első fékpofát, az legyen oly szíves és szóljon!
üdv mindenkinek én egy 1985-ös Cagiva Aletta Rossa-hoz keresek komplett membránházat, mellékelek képet, ha tud valaki segíteni előre is köszönöm.
hello: nekem van komplet power szettem=25000ft tudom postázni is ha kell, le van probálva motoron tökéletessen müködik.
érd:06705377495
Hali
Keresek Gagiva Freccia powermotort ,elektronikát, nyelvet tehát
mindent amire szukség van a felpowerezéshez.
Koszi az ajánlatokat. : mail:curi@minet.sk
cagiva freccia c12r 7sebességes új kuplung lamellákkal,új gumikkal kétoldali idom enyhén törött.eladó vagy laptop csere érdekel érték eggyeztetéssel.ára150eft.érdeklődni a 06203208120 számon lehet.
helló segítsetek cagiva elefant 125 hengert vagy blokkot keresek ha valaki tud írjon
elindult
unsparblade@freemail.hu -ra elküldhetnéd és belekukkantok
előre is köszi
Hát persze...
Nekem van 1 SuperCity-125, 91-es, valamennyire hasonlít...
Keress rá erre is, már nem tudom hol találtam. Ha kell elküldöm, 6,MB, és pdf :-) (de csak scannelt, tehát keresni nem tudsz benne - de "cserébe" négynyelvű...)
Hát jó lenne ha lenne vhol pdfben!
Hello! Sokan keressük már... ELőbb-utóbb csak lesz valakinek :-)
Hello azt szeretném kérdezni hogy CAGIVA Elefanthoz lehet-e vhol kapni robbantott ábrás rajzokat?!
Elefáni 125-höz hátsó sárvédőt keresgélek - most nagyon telepakolja a hátam mindenféle szmötyivel :-)
Crossmotort vagy endúrót keresek 150-200 e árban lehetőleg jó állapotú költségmenteset de nem gond ha van egy kis hibája akinek van ilyen az kérem vegyen vel msnre maruzspatrik@freemail.hu vagy irjon emailt ugyanez
de még rá is fizetek ha kell
Háát!

egy jó simó 60 000 ft
ha két jó simód van az 120 000ft
A legolcsóbb supercity is 160 000ft
Persze próbálkozni lehet
hello lenne két darab simsonom és el szeretném cserélni a ketőtt egy super city 50-re ha valaki benne lenne kérem vegyen fel msn-re:mo.toros@windowslive.com vagy ha valaki tudaz írjon előre is köszönöm
Heló mindenki!
Új cagiva elephant 125 féktárcsa mennyi pénz újonnan?
Mert van 5500 huf -ért de nemtom hoyg megéri -e!
Szerintetek?
köszi az infót!
Akkor nem kizárt hogy vannak egyező alkatrészek!