Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyáltalán nem egyeztünk meg mert a 30 azt mondtad sok csak 20 kínáltál mondtam hogy nem utána még irkáltál hogy 3x10e nekem meg az nem felelt meg
CAGIVA Frecciahoz keresek fékbetétet! help!
Köszönöm szépen a képeket. Nagyot segítettél. Még egy kép kellene szemből a kipufogó leömlő környékén hogyan mennek a csövek. Köszönöm üdv.
Helló.
ne haragudj de az ünnepek miatt elverődtem, holnap küldöm a képeket a membránról, ha még érdekel.
Sziaszok !
már tavaly beleszerettem, de mostanra eldöntöttem, hogy boldog tulajdonosa kívánok lenni egy 125 sst nek. Egyrészt ez itt nem titkolt vételi szándék ahhoz , akinek esetleg van ilyenje, másrészt bárkitől szívesen veszek jótanácsokat a vassal kapcsolatban. Illetve a segítségét kérnem annak , akinek van ilyenje, mire érdemes odafigyulni vételkor. Meg az igazság az, hogy ez lesz az első váltós motorom, amit egy rövid ideig (kb 2-3 hónap az A-s jogsi megszerzése) rendszám nélkül használnék, márha tudnám , hogy mi az amit kénytelen elfogadni a mégoly bősz rend őre is ...
Szóval megköszönném ha lámpást gyújtana vki a agyamba....
hello: nem kaptam emailt!.
ktmktm@freemail.hu ra küldj ha van vallami kérdésed.
én vagyok a link én tudom hol laksz mert már megegyesztűnk egyszer, és nem álod a szavad nekem megvan a toldásra a pénzem de te viszatáncoltál és pedig tedigtáltad a feltételekett akor ki a link
link vagy lovéd nincs arra hogy a telefonon felhívj
értelmesen nem lehet űzletelni veled megegyezik valaki veled és nem álod a szavad
beregi72 szava hihetetlen nincs is motorja csak szavasa az embereket
leírtam értelmessen hogy töb info telon ha komolyan érdekel akkor hívj
nem is eladó csak szivatod az embereket
misoc irtam emailt olvasd el fontos!
cagiva freccia c12 es bontott alkatrészek eladok:
blok,power,telok,idomok,felnik,fékek,kipufogó,hütő,önindi
tó,
kapcsolok,sárvédő,...........stb
Fáni hűtő2
Elefáni hűtő1
Ez még talán jobb a porlasztóhoz
Hello!
Majd keresek még:-)
A karbin 4 csatlakozás van:
1. legnagyobb, jobb oldalon hátul - itt megy be a benya, 8mm
2-3. jobb oldal, kicsit előrébb,L alakú és a másik oldalon is van egy ugyanilyen, 4-5mm, hosszú cső kell rá, levinni a motor alá egészen (van műa vezető valahol a hátsó villa környékén, oda be tudod fűzni) - ez boruláskor kivezeti a benzint a porlasztóból, hogy ne a kipufogóra menjen
4. jobb oldal elől - ide jön a 2T-s olajpumpából az olaj, ez is 4-5 körüli.

Jön egy vastag fekete a 2T tartályból az ülés alól, ez megy az olajpumpához egy gumis dekni-átvezetésen.
hello.öninditó=5eft
bendix=6eft tudok adni
ha kell akár postázni is tudom.
érd:ktmktm@freemail.hu
Üdv mindenkinek!
Pár Cagiva Elephant 125-ös alkatrészre lenne szükségem.
-Őnindító forgórész+bendix esetleg komplett önindító.
-Karburátor és légszűrőház közötti gumi összekötő.
-A benzintankban lévő benzin szintérzékelő.
Kérem akinek van a három közül bármi jelezzen.
Köszönöm
Jaa, nembaj:)
Ettől még megvehetnéd a pudvás hűtőmet
nem, attól aki tudja :D
Ismerősöm akar venni egyet, de én nem vagyok benne biztos, hogy c12r meg hogy 90es évjárat, mivel ha jól tudom ezekbe ugyanolyan 7 sebességes blokknak kellene lenni mint a mitba
Tőlem kérdezed?
mert akkor nem tudom:)
Maradék miszlik, fogalmam sincs miből való.
Ha méret vagy kivezeté s vagy akármi alapján lehet azonosítani(nem értek a tipushoz) akkor mondd meg mit nézzwk meg rajta
A freccia c12r 6 vagy 7 sebességes?
Hali !

Cagiva Mito 125 váza, minden papírjával : forgalmi, törzskönyv + biztosítás, rendszámmal és motorplakettel ELADÓ !
Ár megegyezés szerint. Ha érdekel valakit hívjon : 06/20-93-58-333

A kép illusztráció. Az enyém is ilyen , semmi baja sincs, csak nincs róla képem.