Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó 170-es polini hengerszett 37000Ft
Eladó 160-as cagiva perselyes henger hengerfej power 20000Ft
ilyet nem tudok sajna,
itt a kép amit kértél
cagiva freccia bontott alkatrészek:
blok,telok,felnik,kipufogó,power,gyujtás,külföldi papiros váz,
müszerfal,kapcsolok,sztender,fékek,idomok,......stb
érd:0670
5377495
Üdv mindenkinek!
Cagiva AR 350-es motorhoz keresek berúgókart,ha vki tudna segíteni kérem írjon: jozsa-adam@vipmail.hu
Előre is köszönöm!
Üdv
hello: küldj már képet a jeladoról hogy mi is kellene neked.
várok még egy két e-mailt a jeladóval kapcsba cégektöl, nem akarom átpakolni az egészet, meg háthh nemtudom mennyire illene össze, deh köszi azért az ajállatot!
Hello

Az elmúlt fél évben egy tamanaco felélesztésével foglalkoztam. Szerencsére sikerült újra életre lehelnem. A műszakit is megkapta a kicsike. Már csak egy dolog maradt rajta ami nem teljesen jó az a benzin tank! Ereszt sajnos a benzinszint jelző fölött. Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e valakinek elfekvőben eladásra váró tamanaco tank, természetesen a legfontosabb, hogy ne eresszen alul. Ha valakinek még a benzinszintjelző is lenne hozzá annak még jobban örülnék.

Tehát egy tamanco tankot szeretnék vásárolni, aminek az alja kifogástalan állapotban van. Elvileg benzincsap nem kell hozzá, mert az megvan és a lezáró kupak is. A benzinszintmérőt is megvenném ha lehetséges.

Előre is köszönöm nagy segítségeteket!

Üdv: Mater
jó vasnak tűnik kép alapján... elég kevés pénzem van , úgyhogy legelőbb tisztázzuk, mennyiért vagy hajlandó megválni tőle .
nemmondon@gmail.com
hivj fell és megbeszéljüt tudok segiteni biztos:06705377495
hello: de lehet azt csinálni hogy megveszed a koplet müködö gyujtásom:alaplapot-cdi-trafot és igy kompleten rá teszed és igy biztos müködik, vagy ha kell még a kábel köteg is van hozzá.
komplet gyujtás=30eft
kábelköteg=10eft
ha motorozni akarsz ,nem alkatrészt keresgélni ez a legegyszerübb!
2007 es, ujfajta gyujtású ezt 2006 tól gyárjták, az elektronika vezérlője már ki lett cserélve mert szar volt az is, ez most derült ki, hogy szar, sajnos az nem lenne jó de tudnál küldeni egy pár képet róla? Köszi kierzo@fibermail.hu
helló első féknyerged nincsen cagiva prima 50-hez
hello: hanyas évjáratú a mito evod?
nekem van 2004es mito evo komplet gyujtásom-kápelköteggel minden.
nemtudja vki hogy evo mito-hoz gyujtás elektronikához jeladót hol lehet beszerezni?
Néztél már ki mocit?
Ha még nem akkor van ajánlatom a számodra!
Misoc!
Van hátsó sárvédőd meg hátsó lámpa elefánihoz?
hello: nekem van freccia kipufogom kompleten=12eft
ha kell akár postázni is tudom
*frecciához
Hello!

Cagiva grecciához keresek kipufogót!
Tudna valaki segíteni?
sziasztok !
Van egy eladó 170-es polini hengerem! A hengeről azt kell tudni hogy a volt tulaj télen nem cserélt fagyállóra és így szétfagyott a henger de csak kívülre tehát be kéne hegeszteni. Tökéletesen működik jó állapotban van! Dugóval hengerfejjel Powerral eladó. 25000Ft
Ha igény volna rá be is tudom talán hegesztetni!
Várom az érdeklődőket
Na úgy néz ki meg van repedve a gumi szivócsonk ami a henger és a karbi közzöt ott ahol csatlakozik rá a véknyabb műannyagcső.
Ha valakinek van eladó jelezze.
Köszi
Hali
Segitségeteket kérném elkezdet cseszekedni a Freccia először lövöldözött a kipuffba utánna már be sem gyúlt csak tolás közbem mintha kifujna a kipuffba. Gyujtás átnézve,újj gyerty a Ngk B9ES,
pipa,kábel ujj,gyujtótafó kipróbálva OK, nekem mintha kisebbnek tünne a szikra.Mágnest lehuztuk nem volt elmozdulva a gyujtás vagyis csavar nem lazult meg,de valójában nem tudom hol van a helyes beállitása, Karbi kitisztitva ,benzinállitócsavar az olajállitó mellett csak fél fordulatra volt megnyitva,nem tudom mennyire kell.
Mi lehet még a baj,Kompresszió jó a fiam alig birja sebességben tolni.
Segitsetek már tanácstalan vagyok.
Köszi előre is
Pisti
A kipuff környékén nálam nincs semmi cső...
Esetleg még nézd meg az első képet!
Helyesírás! Egyébként én itt Cagivás dolgokról szeretnék olvasni nem a kettőtök problémájáról, talán más is így van ezzel.