Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia megadnád az email címed engem érdekelne pár prima cucc válasuod előrre is köszi helló.
Segitene valaki?
Hogy a mito nak a kuplungbovdenja jo e a frecciához?
Üdv.
Sziasztok!
Ha valakinek van egy Cagiva Canyon 600-asra való fejidomja az kérem küldjön egy e-mailt: tufa12@gmail.com (Nembaj ha sérült, bármilyen ajánlatot meghallgatok!
Hello!
Ha dobos hátsófék volt rajta a féklámpa-kapcsolóért versenybe szállnék!
1500ft postázni is tudok ha szükséges
Az a hejzet hogy nemtudom!
VAlaki aki esetleg tudja akkor segithetne.
Amugy mennyi lenne?
Üdv.
ha a mito kuplungbowden jo hozá akkor nekem van eladó
Hali.nemtudom h a C10 hez jo e a kuplungbocdenja a c12 nek de ha igen irhatnál egy irány árat.
Tomi
Hal.
Akinek esetleg van olcson,Freccia C10 r hez kuplungbovdenja az irhatna emailt:tomi9200@freemail.hu
Köszi,
Üdv.
gyujtás hibás cagiva w12 350 egybe (50e) vagy darabokba...
cagiva freccia c12-es komplet felujitott blokk eladó.
és a többi motor alaktrészei is.
a blokk ára=60eft
super city 125 komplet váz eladó.
kipufogó-összes idom-hütök is megvannak hozzá ahogy a képen is van.
ár=75000ft
érd:06705377495
Cagia supercity 125!
RENDSZÁMOS ami ebben a kategóriában ritka!Új akksi,új hátsó ContiTwist SM sport gumi,új hátsó fékbetétek.Jó állapotban,7 sebességes váltó.Csere érdekel 400asra érték eggyeztetéssel.
Üdv,ha gondolod vedd fel velem a kapcsolatot emailben tudunk beszélni,mito blokk felújítást eltudom vállalni(akár önindítós akár berúgós tipust),biztos megtudunk egyezni vannak szerszámaim hozzá(pl gyújtáslehúzató),robbantott ábrák,szerelési könyvek és értek is hozzá
Emailcímem:zsoltrocky@freemail.hu vagy msn címem:zsolt4593@hotmail.com! írj!
Köszi a segítséget mindenkinek!
Sziaszok
Keresek valakit aki neki vágja a Cagiva Feccia, Elefant, Mito- ból származó 125mc2-is 2 ütemű motort.
Lényegében a motorblokkot kéne felújítani, mert kezdőként megpróbáltam de nem igazán akart összejönni.
Természetesen az ár megegyezés szerint.
Jelentkezni a 06307305739 számon
w12 van gyujtáshibával... papperos
Hello!

Szegeden a Seal-Ring kft boltjában párszáz ft-ért vettem mindkettőt.
az egy sima o gyűrű én a csapágy boltba vettem, de autós boltban is biztos van
Eladó Cagiva Prima alkatrészek.

http://picasaweb.google.hu/ple...

É
rdeklődni email-ben.
Sziasztok keresnék akár működőképes akár működőképtelen cagiva super city 125, K7 , W8-at az a lényeg h papírjai legyenek. Várom az ajánlatokat
Igen ami a hengerfej tömítés célját szolgálná gumigyűrűt!
Sziasztok!
Frecciához keresek légszűrőt, sok oldalon megnéztem de nem találtam a típushoz, valaki tud segíteni?
megeggyezik a primáéval. dugót, gyűrűt az italmondonál lehet kapni újonnan. milyen gumigyűrűre gondolsz? ami a vizet választja el?
Sziasztok!
Nem tudja valaki a Cagiva Supercity 50-es (1996-os) blokkja megegyezik-e valamelyik másik Cagiva blokkal?Illetve hol lehet kapni Supercity hengerfejéhez gumigyűrűket, meg lassan kellene 1 dugó+gyűrűgarnitúra is!