Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egybe eladó 2 blokkal nemtom meikbe mijó de sztem nagy része jó mind2-nek.. i.ár60
üdv. bocs de mobilos kép.
vegyél fel msn re és + beszéljül
:D
kellenek mind de csak utánvétellel.
elöre is köszi
hello:mito fékrendszer nem jó frecciára.
nekemvan freccia hátsó fékmunka hengerem=5eft
öninditó=6eft
lábtartókonzol-fékbed
álal=7eft
ha kell készitek képeket.
szia
érdekelne az önindító meg ha lenne jobb oldali első lábtartó fékpedállal.elöre is kösz
hali akkor kellene a fékmunkahenger
de még kédezném hogy önindítód nincs e?
hello a hátsó fékrencerböl már csak a fékmunkahenger van meg amit odadok 3000ft ért mert ki kell benne cserélni egy tömitőgumit ami kb 200ft
szia
érdekelne a hátsó fékrenszer nyereg és tárcsa nélkül:)
előre is kösz üdv:olak
sziasztok.
Van egy cagiva frecciám és szeretnék hozzá alkatrészeket.
Akinek van nyugottan írjon erre az e-mailra:olak90@freemail.hu
elöre is köszi
helló!
külön esetleg nem adod el a faridomot?
Terv szerint holnap hoznám el. De nem sokat tudni róla. Azt tudom, hogy volt 15,24(angol) és 34-36 lovas verzióban is. Nem ismerem a megkülönböztető jelzéseit a gépnek így nem tudom melyik. Annyi biztos nem a folytott 15lovas. De a tulaj állítja, hogy ő még 130nál nem ment vele többet. Viszont kipróbáltam egy biztos 34-36 lovasat de az sem húzott jobban. A gond ott az volt, hogy nem működött a kilométer óra.
Kérdés, h poweres-e, pontosabban h a powerhez van-e nyitó elektronika. Olyan 160- és 180 között kéne mennie. Mert? amúgy ilyened van v csak venni akarsz? Amúgy ez a kis 125-ös Raptor elődje!
nézegetem oldalakat de sehol nem irják hogy jo e hozzá
hello érdeklődnék hogy mibe fáj a blokk!?
hello érdeklődnék hogy mibe fáj a blokk!?
cső! Cagiva w12-vel nemtom h megegyezik-e, de az van komplettan eladó gyujtás hibával.. olcsóba
Egyáltalán tudsz róla valamit?
járj utána hogz jo e és a többit megbeszéljük
Hello mindenki! Senkinek sincs tapasztalat nyitott Cagiva PLANETel? Mit kéne annak végre menni, ha jó?
Valaki nemtudja hogy mito-nak az önindítója jó-e a prima-hoz?
köszi hogy írtál nemtom hogy jó-e hozzá de ha jó akkor érdekel!
Dobjál fel képet.