Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cagiva 7p 00452 enyit látok rajta köszi a segítséget, valaki tudna egy 6 sebességes blokkot igaz menne tovább végre tudom hajtani még egy -két sebességet elbírna
A motorba hajtókart,csapágyat és a főtengelybe egy csapot kell cserélni.Ezeken kívül minden jó benne.Megmondod mi kell és megbeszélünk egy árat!Írd meg mailbe,hogy mi érdekel:jozsa-adam@vipmail.hu
Igen supercity-ből is volt 3-as.
Cocis-ból volt 4 sebességes is. Most néztem meg.
Lehet hogy hármas supercityből is van hármas
mid van?
és mennyiért?
összedobhatnál egy listát
hali.az enyém 125 ös és 7 sebességes.a hármat keveslem mert álltalába 4 szokott lenni az ötveneseken is minimum.lehet hülyeséget mondok de szerintem ha harmadikba kitudod akasztani a fordulatszámmérőt akkor biztos hiányzik egy vagy kettő sebességed
Szerintem ez egy Cocis 2-es és azok 3 sebességesek. Az osztrák verzió volt 6 sebességes. Mi a motorkódod?
Üdv mindenkinek! Cagiva AR 350-hez alkatrészek és még a váz eladó,komplett blokk is!Ha valakit érdekel írjon!
sziasztok egy kérdésem lenne . most nagyon elgondolkodtam csak nekem van 3 sebességes cagiva elephantom 50 ccm vagy hibás a váltója... a harmadik után nincs semmi
Hali
Próbáld meg itt:http://kelomotor.hu/frame.htm
hátha találsz hasonlót.
A képeket a főtengelyről,meg a hengerről küldheted az E-mailcimemre is,amit az adatlapomon megtalálsz.
Na csákány.
Hello mindenkine.
Vennek cagiva riverhez 600as blokkot vagy alkatreszeket.

Varom jelentkezeseteket mail re is systeam.su@gmail.com
Hali, van e oninditod riverhez?
power elektronika eladó
Helló valakinek mito idomszett? Valóban igényes fénnyel 40 e!
/tank oldal-fej-farokidom e sárvédő/
Hali
Én is vettem egyet , sajnos "kosárban" és a segitségedet szeretném kérni. Ha megtennéd , hogy lefényképezed az ülés alatt és az akkumulátor körüli dolgokat úgy hogy a gyújtó trafó is látszódjon,meg esetleg valahogy az olajtartályt, nagyon sokat segitenél .
köszi!
Sziasztok Volna egy eladó hengerem Cagiva mito hoz egy igen ritka 75666 henger számú Sp henger ! Sajnos a henger hüvelyezett azóta ment 200 km-ert mert vetem rá egy polini-t !Sajnos ki szereléskor eltört a dugattyú mert egy nem hozzá értő ismerősöm szerelte le !
adok hozzá egy gyári sp henger fejet + még 2 kúposat !A henger 2004-es Gilardoni 1-es !
Ára: 21.000 Ft
Tel:06705777737
Msn:mesty.n@hotmail.com
hi!
milyen olajat ajánlotok 2 ütemű 125ccm-es cagiva k7-be? a blokkba menne.
Eladó

Cagiva Prima főtengely hajtókarral, henger, dugattyú csapszeggel és tűgörgő kosárral.
Vennék a képen látható irányjelzőket. Minden megoldás érdekel.
Az RMC-nél fasza univerzálisokat lehet kapni! Én is ott vettem az enyémre, YZ125-re való eredetileg, de egy kis faragással jó lett.
kocogás a motorosboltba és venni gyorsan egy univerzálist
aztán lassan felfaragni rá
ahol rés van oda meg power tape
Sziasztok!
Akkorát motoroztunk szombaton az 125-ös elefánival, hogy csak na!
De nagyon kellene egy hátsó sárvédő - kerítsetek nekem...
Szerintem csak állitani kell a válton 125 ös elefántomon ugyan ez volt a szitu ott hézagolo lemezekel lehetet variálni és jo let de lehet a tiéd belül nem olyan
Hello Kadzsiva! nekem egy AR 125-ösöm van, hasonló az elefánthoz, de sajna ritka, és nehéz ehhez is alkatrészt szerezni. találtam egy motorbontót, tőlük tudtam egy csomó cuccot szerezni, szerintem kérdezd meg őket a mail címe: cma@cma-motor.hu a webcímük: cma-motor.hu
Köszönöm, meglesz!