Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Cagiva elefánt lucky explorer 125/50 kihasználatlanság miatt eladó, nagyon szép állapotban.
70/3660802
Háj!

Na ma már nem bírtam magammal, végre felültem a gépre hogy megyek egy kört. Annyira lendületesen sikerült a felszállás, hogy azzal a mozdulattal rúgtam le a hátsó indexet :)
hello! ha a mito önindito jo hozá akkor nekem van eladó
Néztem, de planethez nincs sok minden... legalább is pont ez nincs, ami kéne...:S Neked nincs ilyen műanyag panel a spájzban?
JAJAJA Raptor topikot a népnek!

Srácok! Cagiva alkatrészt legkönnyebben ebay-ról tudtok szerezni....

www.ebay.de
Sziasztok!
A Mito-nak, ha felnyitjátok a tankot, akkor az alatt is ez van? A képen egy planet van. Nekem ez nincs meg. Valakinek esetleg?
Sziasztok!
Cagiva W8-hoz keresek alkatrészeket:
-farokidomot
-km-spirált
-első fékkart
-fékpofákat előre/hátra
-hátsó lánckereket

ha valaki tud akkor írjon, term. árat is!
Hali! Kérnék szépen infókat, alkatrészbeszerzési lehetőségeket CAGIVA PLANET-hoz!
MSN: exele@freemail.hu

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy segítsen nekem pár ötlettel.
Helló!
cagiva prima-hoz keresek önindítót!
És egyébb alkatrészek is érdekelnek de a legfontosabb most az önindító lenne!
HA van vkinek akkor kérem jelezze
itt az msn címem:pisti90@tvn.hu
előre is köszönöm!
Ha jövő hét péntekig sem lesz saját oldalunk írjatok ti is..hátha sok lúd...
Támogatom az ötletet.Szerintem jó lenne egy külön oldal.Felőlem a tali is rendben van!
Küldjetek Raptorosok adatokat, esetleg képet az e-mail cimemre, összegyűjtök pár nevet aki ír, aztán 1 hét múlva felteszem ide a fórumra a listát, aztán frissítgetjük, mindenki le tudja tölteni magának. Egyenlőre ilyen barkács megoldás jut eszembe
CÍM: ozsvart.gabor@gmail.com
olvassák ők is a fórumot, ha minden igaz
Ja jó volna...a te 2 ismerősöd nem fórumozik?
Írtam a moderátornak hogy kéne egy raptoros topic..hátha...
Hátha így idetéved még valaki..először én is bajban voltam hogy hova is kéne írni...
Én benne vagyok a raptoros túrában/találkozóban. Kellene csinálni egy névjegyzéket a "Kollégákról" címmel, elérhetőséggel, esetleg fotóval, aztán frissitgetni itt a fórumon ha csatlakozik valaki.
Raptoros kolegák..egyébként ha van kedvetek valahol talizni én benne vagyok ha Dexraptor is jön (nem kell egyedül eltévednem ) Majd a nyáron valamikor ott ahol senkinek nincs túl messze és lehetőleg szombati napon..Szerintem Raptor tali sosem volt még amilyen rengetegen vagyunk kishazánkban .. Olaszok nyomják úgy hivják Raptor day..meg van valami Raptormánia fórumuk is..nekünk meg saját topikunk sincs
Végülis a fő baj azzal lehetett hogy utas voltam így halálra untam magam..majd azért ha csalnak valamerre a környékbéli komák akkor megyek ha ráérek aztán hátha megjön a kedv Vezetni mégis csak jobb ...amúgy meg végülis városi motoros vagyok legalábbis eddig még..kiélvezkedem én magam helyben is plána ha rámjön az öt perc persze akkor egyedül megyek.
Pedig a balaton jó és nem is fárasztó.Ennyire ne legyél városi motoros.Az alpok megmászása akkor hol marad.
Nem szeressem a hosszú utat azért hogy eltöltsek egy pár ótát aztán megint vissza...egyszer voltam a Mátárba haver vitt motorral..reggel mentünk hajnalba jöttünk és egy nagy kört mentünk a végére 640 km jött ki..."marha jó volt" mindenütt voltunk de semmit se láttunk mert mentünk folyamatosan...kajáni meg térképet nézni álltunk meg..hazafele hajnalban meg már alig bírtam ébren maradni..plexi fel hogy háta majd a hűvös szél frissít de semmi..Szolnoknál már úgy voltam vele hogy leszarom ha leesek aztán elesünk mind a ketten de fekvő helyzetbe legyek...aztán mikor hazaértünk mondta hog tervbe van egy Balatön körbemotorozás...mondom felejts el...
Sziasztok
Elcserélném 170 es polini henger szettem 125 ös szettre.
A szettben benne van:
-Henger
-Dugó,gyűrű,csapszeg,tűgörgő.
-Hen
gerfej
-Membrán
-Szívócsonk
-Dellorto 36 os karbi.
-Power szelep kompletten
Érdeklődni MSN: somebodytodme@citromail.hu
Milyen táv? Örüljél h addig is motorozhatsz! :) Mi tavasszal megyünk motorral Szlovákiába.... Egy közös mátrázás + kajálás utána vissza, jó lenne! Nincs nyavalygás!

Csak legyen már tavasz!
szeva! van egy 350-es w12-m occsóba eladó gyujtás hibás minden más megvan elvileg...
Sziasztok freccia dugót keresek ha valaki tudna segíteni azt megköszönném előre is köszi. motorkukac@citromail.hu
Ja felszerelni nem nehéz....A vázon ott van a helye a konzolnak..a 2 villahíd között keresztben az a 2 "csövecske"..a harmadik meg a kormányteló helye lenne..
Hali!
Szintén Raptor tulaj vagy? (üres az adatlapod) Ha igen tehetnél fel róla képet
Nem vettem cseréltem egy pesti márkatársal..(ő nem használlta) Konkrétan ezt a félét nemigen lehet kapni mert a sorszámozott X-tra Raptoról van amiből pár száz darabot gyártottak csak..de a V-Raptoré elvileg beszerezhető sok netes turkászás után pl ebay stb vagy olasz használtmotoros oldalakon...itthon szinte kizárt..eleve Raptor is kevés van!Nekem sem kis időbe telt és csak a szerencsén múlott. Az x-trás anyiban más hogy több része karbon egyébként egyforma.Ha ilyet akarsz legyél nagyon türelmes akár több hónapon..de végül megéri mert nagyot dob a gép küllemén!