Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van pár kép róla:
http://kepesmotor.hu/motorblok...
Roncstelepről hoztam el, és bontva el szeretném adni csak ehhez kéne tudnom pontosan mi is ez.(prima ra vagy supercity re tippelek, de persze amint megtudom pontosan mi kijavítom a hirdetést)
6 vagy 7 fogaskerékkel csak 3 sebességes lehet igaz? A lánc a jobb oldalon fut(ott) fölötte van a berúgókar HELYE (gumi dugóval be van tömve gyárilag), és a lendkerék fogazott tehát önindítós volt. A membránján mindkét oldalon 2 ablak van.
Kérdezzetek, megnézek bármit amiről meg tudjátok állapítani milyen típuson volt / és melyikkel van alkatrész egyezés, és ha kell róla valami akkor azért is.
Sziasztok! Eladásra kinálom régóta használaton kivűl lévő ,de kipróbálható Cagiva C12 esemet ELektromos gondjaimat még mindig nem tudtam leküzdeni ezért nyomott áron adom. Cserélhető rendszámos öregebb motorra vagy rendszámos robogóra,szép és fiatal robogó esetén tudok adni egy nagyon jó állapotú Daelim S five-ot.
A motort 95 Kp-ért ell lehet vinni,nem szeretném megbontani de ha jó árat kapok a blokkért vagy a vázért talán arról is lehet szó!
Mindenkinek jó motorozást!

UI: Gilera rv 125-ÖT KERESEK EGY BIZONYOS MOTORSZÁMÚT HA VALAKINÉL AZ MEGVAN AKKOR ARRA 1:1-BE CSERÉLHETŐ de csak az az EGY érdekel !
Egy képet mutathatnál róla.
Talán úgy van, hogy a 7P-s blokk 50 ccm-es hosszúlöketű (cocis, W4) és 3 sebességes.

http://picasaweb.google.com/pl...
Sziasztok!
Légyszíves aki tudja, hogy a következő feliratokkal ellátott Cagiva blokk melyik típuson volt és mennyi cm3, hány sebességes, az írja meg.
Tehát ez szerepel a: -deknin: "CAGIVA E5"
-blokkon: "CAGIVA 7P 89/00732" és "CAGIVA 52554"
Előre is köszi!
Jah, és ebből a blokkból minden eladó
üdv valaki nem tud lendkereket cagiva 125-öshöz meg hütö elötti idom kellene emai turbalaszlo@citromail.hu erre kérek válaszokat ja és ilyen lendkerék kellene mint a képen
Olyan kérdésem lenne hogy frecciáknál , mekkora nyomás van a hűtőrendszerben , mert feltűnően kemények a gumicsövek , (vagyis más típusú motorokhoz képest kemény ) és nem tudom , hogy ez természetes -e , remélem valakitől kapok vmi választ :D .
Megadod az elérhetőséged ?
hello: nekem van 2db oldal 2db farok idom freccia c10-hez.
4db idomot=15eft oda adom.
Eladó

Cagiva Prima főtengely 15 eFt + ajándék dugattyú és henger

http://picasaweb.google.com/pl...
Eladó

Bridgestone 130/90*16-os gumi. Középen 3,2 mm szélén 4,5 mm mintával
szia esetleg van lendkereked még cagiva 125 mert az enyém darabokban jött le
és ha van mennyi az ára?
Sziasztok , nincs valakinek eladó idomszett C10-es frecciára ?
hali!Hűtőért,váltókarért,berúgóért mennyit kérsz?
halo mindeki bontódik nálam 1 88 körüli cagiva elefant komplet bontás ritka darab nem nagyon találsz hozá máshol alkatrészeket hivj bármi kel gumik is zsirosak rajta ha érdekel valakit valami itt a számom 06 70 262 60 46 üdv szélesutat posta ok szinte minden megvan még
Motorom most csak 250.000 ft itt.....
Sziasztok!
Segítséget kérnék(inkább tapasztalatot).
50 után vennék egy 125ös mocit és kíváncsi lennék meik motor a jobb,megbízhatóbb meg ilyenek.Szóval a régebbi MitoII , vagy az EVO 2-es mito vagy esetleg aprilián is gondolkoztam.
Ha tudtok segítsetek!
köszi Széles utat!
Sziasztok! Ma sikerült leszállnom egy gyenge szaltóval a mociról!
Így egy kormány, egy lábtartó és egy fék karhoz kormányöntvény kellene! Bukógombát és sport kipufogót is keresek! Hol találok alkatrészeket ? Ja Cagiva Raptor 650 a tipus Köszi
helo. Lenne egy olyan gondom hogy az 500 Canyon-nak mikor huzatom ki akkor szaggatni kezd, mitol lehet?
A 2T szintjelző nekem sem ment, de sikerült vennem egy vázat néhány cuccal, abban megvolt a tartály és a mérő. (egyik mérő sem volt jó :-( A rosszabbul kinézőt szétberheltem - az imígyen megszerzett tudás birtokában már ésszel szedtem szét a másikat - sikerült is megjavítani és jelez! :-)
kössz a gyors választ
Helló!

Köszi a választ! úgy vettem a motort, hogy pl ez a része ki van iktatva.. magamnak kell keverjem az olajat. A volt gazdája szerint így a biztos, csak azért, de van egy olyan érzésem, hogy ez is tönkrement, és nem akart költeni rá:D. Amúgy van visszajelzője is, ami szintén nem működik, mert nincs benne olaj, de nem világít. Meg van rajta elég sok hiányosság, pl.: dupla tárcsa van ugye elöl, de csak egy féknyereg, önindító nem működik..stb, lenne rajta mit javítani, csak nem tudom hol tudnék alkatrészt beszerezni. Ja meg a pumpa bovdenje ki be jár:D

köszi a segítséget!

üdv
Van néhány jel a motoron ami elárulja, felniken, váznyakon, pl a féken is van, nekem is így derült ki hogy a 98 as gépem 93-as. ezt egy nézelődés alkalmával ki lehet deríteni. Jó alkupozíció is :)
helló. tudnátok nekem segíteni , mert egy barátom akar venni egy roadstert és azt mondta neki az eladóhogy 95' a járgány ez egy 125 ös de szerintem régebbi. na csak azt szeretném kérdezni hogy nem e tudtok segíteni abba hogy hol lehet utánna nézni hogy mióta gyártjék és esetleg még kép is lenne hozzá kösssz
Hello!
Én is megkérdeztem fél évvel ezelőtt :-) Ezek a motorok már külön 2T olajtartállyal rendelkeznek és külön szivattyú/pumpa nyomja az olajat a porlasztóba - így tankolni csak "sima" benzint kell bele. És feltétlenül ellenőrizni a 2T tartályt az ülés alatt! (Az elefánton van olajszint-vészjelző, a tiéden nem tudom) Érdemes piros olajat tenni bele, akkor kívülről is látszik mennyi van benne - én most a színtelen agippal megszívtam :-( No szóval a másik bowden ennek az olajpumpának a szabályzója. (elefánin egy bowden jön a gáztól, aztán egy közdarabbal ez kettőt húz: Az egyik megy a porlasztóba, a másik az olajpumpába.