Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Raptor/650. Érdeklődnék hogy mennyiért vásároltad meg a 650-hez a fejidomot és hol? Előre is köszi a választ. Nehéz volt felszerelni?
keresek freccia kereket csaba780825@citromail.hu ra keppel arral..komolytalanok kimelyenek
Sziasztok van 1 pár alkatrészem frecciahoz de szerintem más cagivához is jó motorkukac@citromail.hu
sziasztok!
lecseréltem a Mito-mat egy W8-ra.
Kéne a W8-hoz faridom lámpa, minden nélkül, csak maga az idom
(ugyanaz mint a supercity-é, az is jó lenne)
írjatok itt vagy emailben!
tudok egy komplett motort (ar350) nem is nagy pénz
nekem csak a kerekek kellenek
gondolod megvehetnénk közösbe
Egy közös gurulás tetszene csak hát a táv...
Hali.Tolna megye Bonyhád.
Gergicske, te honnan irsz?
Lassan szervezhetjük a raptor találkozót
Akkor nekem nem vagy messze, ha meglesz a motorod gurulhatunk.
Én Gödöllőről ill Szadáról irok.
Van itt pesten +2 raptoros ismerősöm is.
menyiert arulod helyileg merre vagy?koszi csaba
hy Valakit érdekel 1 cagiva reccia 125 akár alkatrésznek is csak az idommot kellen kicserélni mert kicsit töröt de forasztva is van de müködö képed akit érdekel az irjón helló minenkinek
hello

érdeklődnék hogy van-e valakinek elfekvőbe cagiva 350-es hez vezérmű lánc, hozzá a fogaskerék, és komplett kuplung! előre is köszi. komoly vevő vagyok így nagyon sűrgősen kellene.
Az nekem messze van ...gondoltam hátha környékbéli vagy.
Ja az adatlapomon a galériában van a gépemről mostani kép..ami már nem kereklámpás.Nekem ezzel jobban tetszil eleve ezt a fajtát akartam csak nem vóót
BP XXII.
Na látom komoly az elhatározás!
Merre laksz?Mert ha nem túl távol még gurulhatunk is együtt a Raptorokkal
http://www.rtlklub.hu/musorok/automania/videok/17953
ht
tp://www.motorrevu.hu/motorteszt/Cagiva_Raptor_650
Így
hirtelen ezeket találtam meg még kiegészítésként
Raptor/650
A leírást köszönöm, és ha kérdéseim lesznek, márpedig lesznek meg foglak keresni Titeket. Először is keresek egy megfelelő darabot magamnak.
mégegyszer köszi
Z
zozig74
Remlem kielégítő volt a Raptor leírásom..ha van kérdésed segítünk..
Vagyunk még itt páran csak el vannak bújva
Megnéztem szép szerkezet.
miért adod el, alig használtad?
fenn van a hasznaltautó.hu-n, piros 2007-es 7000 km valamivel 1 M felett adom.
ott vannak képek is, majdnem frissek
Szia
Talán még érdekes is lehet a motorod számomra. Írj kérlek pár szót a mociról meg esetleg egy képet is dobhatsz fel ha van. meghogy mennyiért gondolnád.

Kösz Z
Ez kimaradt
Na meg az sem elhanyagolható tény hogy nem egy népmotor.Nekem ez fontos volt a vásárlásnál!Pl itt nálunk akad kb 4 egyforma gixer..aztán mikor láttam hogy azon ájuldoznak hogy az egyikük vett egy új markolatot és hogy milyen jó..meg mikor majdnem eltévesztette hirtelen a sajátját mikor ment el az egyikük oppsz a másik..hát mit mondjak nekem nem jön be de kinek mi az elvárása.
Szeva!
Nekem is Raptorom van
Szervízigénye olyan mint akármelyik más motornak..olaj légszürő stb mást nemigen kell..alaktrész a blokkhoz van tuti mert Suzuki Sv meg az elketronika is japán szóval azzal sincs gond...de ezek sem fognak csak úgy elromlani...Egyéb alkatrész viszont nehézkesen szerezhető..pl idom sárvédő meg hasonlóak..de mivel nem full burkolt motor nagyon nincs mit összetörni rajta (bukógomba kell ) pl elcsúszol mit kell cserélni ..kormány lábtartó fékkar váltókar simán tudod pótolni max új sportdob ami drágább ilyen esetnél..ha meg beleszállsz valamibe akkor úgyis mindegy megy a bontóba.
Nekem 2008 óta van meg és csak a kötelező dolgokat kellett cserélni olaj szürők gumik stb egyéb gondom nem volt...
Jó gépek ezek könnyen kezelehtőek manőverezhetőek mint a legtöbb olasz és szépek.Japán-olasz párosítás..jobb nem kell
Egyébként én azt határoztam el hogy a gépen lévő idomok sablonját megcsinálom csináltatom és lesz spájzba..állítólag nem nagy valami otthon megcsinálni csak időigényes.2-3 próbára már bele lehet jönni.
Nem kell töle megijedni nem lesz több gondod a fenntartásával mint pl az sv-vel
sziasztok keresek elefeant 125 ccm karbulatort es szivocsonkot koszonom csaba