Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap készitek képet.
Szia, van egy Raptor 650-esem, ha van konkrét kérdésed és tudok segítek. És mellesleg az eladásán is gondolkodom.
Hali, Cagiva Freccia C10 r hez kellene dugo (hornyos,vagy szoknyás)
Kuplung,és gázboven is érdekel.
IRjatok...
Tomi
sziasztok!

Néztem magamnak egy 650-es raptort. 2006 körüli. ha valakinek van tapasztalata ilyen motorral, kérem írjon. az érdekelne, hogy mennyire szervízigényes (természetesen nem a kötelező dolgokra gondolok), meg hogy mennyire fáj az alkatrész hozzá.
Köszönettel előre is

Z
Akkor az első lánckerék érdekelne! Tudnál képet felrakni róla?
hello:ELSÖLÁNCKERÉK=2EFT 100.KM VAN BENNE
HŐ GOMBA=2EFT
Helló! Hőfokmérő gomba és az elő lánckerék mennyi lenne?
hello: plexi repedt=2eft
kipufogó vég jó állapotu gyári 2db dobos=10eft
Üdv!
A Plexi milyen állapotban van? és mennyi? kipufogó mennyi (csak a hangtompítók érdekelnek rezo nem kell)?
cagiva super city 125 komplet motor bontott alkatrészei eladok
érd.06705377495
sziasztok, kéne nekem cagiva T4 350-hez minden alkatrész, emailem:
bmw-bali@hotmail.com
hello! sajna már nincs meg
Mikell önindítóhoz?
Ledarálta a fogast? szerezni valakitől kölcsönbe egyet és esztergáltatni...Esetleg ha tekercs rossz akkor újratekercseltetni...Nemcsak kocsihoz létezik önindító felújítás...
hameg nincs a mocin az ciki...
helló egy kis segitség kellene cagiva frecciam van késziteném fel az idényre kérdésem milyen olaj kell a blokkba és esetleg gyertya márka ami tuti bele és esetleg valami xenon hatásu izzó? előre is köszi
Szia! mito hátsókereket mennyiért adod gumi nélkül tárcsástól fogaskerekestől?köszi!
Hali!
Eladósorban egy Cagiva Elephant komplett gyújtás: lendkerék, alaplap, trafó, gyertyakábel+pipa. 20.000 Ft ért
Jó attól függetlenül kiírom mert nem megy mindenki vissza 40- 50 oldalakat hogy ugyan mivan, szóval ha nem tetszik ne elvasd el köszönöm.
Ez így igaz.
ne haragudj, hogy ezt mondom, de attól hogy majdnem minden nap kiírod ezt, attól még szerintem senki nem fog tudni neked adni, mert itt elég sok embernek kéne.
Ilyet a fesszab produkált nekem legutóbb.
Sziasztok engem érdekelne Cagiva primához önindító kompletten bendixel mindennel együtt aki tud segíteni szoljon előrre is köszi.
A képen látható moci vár rá.
Hali.

Remélem valaki tud nekem segíteni.

Van egy kis problémám a motorral (cagiva prima) vagyis a töltéssel, az a helyzet, hogy alacsony fordulaton van töltés magasbb fordulaton pedig nincs. Nézegettem a szerelési útmutatót és ott az áll, hogy generátoros a töltése ez esetben szénkefe lenne a bűnös? Végignéztem az egész elektronikát, a feszültségszabályzó is szépen megkapja cuflát de ha magasabb fordulatra húzom neki akkor eltünik a töltés. 6 ebességes változatról van szó. Ezek akkor most töltötekercsesek vagy pedig generátorosak? A gyújtáshoz még nemtudtam hozzáférni mert nincs lenkeréklehúzóm, ilyen rosz fagyos útviszonyok közt pedig még nemakarok elgurúlni vele az esztergáyloshoz hogy faraglyon hozzá egyet. Esetleg valaki tudna egy képet mutatni a gyújtásról, vagy van valami ötlet, hogy mi lehet a baj? Esetleg a fesszabájzó nem lenne jó? Előre is köszi!
Sziasztok!Lenne egy membránom(2008-as Mito-ba volt bennt)
egy szívócsonkom.van még egy 34-es dell'orto karbim is olcsón.
Telefonon vagy Email-be:)bátran érdeklődj,megegyezünk
Szia

Mid van hozzá?
eladó cagiva cocis alkatrészek