Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy 170-es Polini henger eladó\vagy cserélhető.
somebodytodme@citromail.hu ez az E-mailom\MSN
Felvettelek msnre ,de akkor moswt neked nincs ien hengered?
Tomi
kapásból így ezt találtam egy kepesmotor és egy vaterás...
Neten képesmotor.hun találni olyan hengert ha még fennvan!
üdv ha érdekel valami adatapomon találsz képekt galériákban ott az msn címem is ha van msn-ed vegyél fel!Emailcímem meg zsoltrocky@freemail.hu
írd meg milyen moci mi kellene pontosan vagy esetleg tiednek mi a baja...
cagiva elephant 125. kompleten ha van egyben.aszem képen látam egy feketét,s menyiért!
Nekem régebbi.mechanikus kellene.Ha van.
hello: elektromos poweres c10-es freccia ez olyan henger.
gyári dugó van benne , nem ilyen öntött szar....
srácok én 1 db csupasz hengert 62e ftért vettem!+dugó Ugyhogy annyi egy valóban jó hengerért nem sok!Sokáig nem gondolkodnék mert ha nem lessz akkor baj van.
Hello.nem azt mondtam,hogy ugy árban sok.csak nekem most ugy anyagilag sok.de beszélek a nagybáttyámal aztán irok ha adsz mail cimet,párnapon belül.de még annyi hogy a henger en van valami ami mechanikus vagy elektronikus.nem akarok hüjeséget irni h miaz.de a tieden mien.a dugo gyári?vagy utangyartott?
tomi
hello: milyen blok kellene neked? van több blokom is,henger,fötengely meg minden amikell.......
helllo: mért lenne sok? mikor 1 uj dugó csak 24eft akkor hol sok
egy komplet henger-hengerfej-dugó gyürü-nek=35eft.
1990-es freccia volt rajta karcmentes a nikacilja.
ha kell akár postázni is tudom, csere nem érdekel.
érd:06705377495
adok érte egy faca nyílpuskát
van egy cagiva 125-söm.kéne alkatrésznek 1 komplet blok valaki tud irjon.köszi
jok
Hello.Érdekelne csak a 35,az soknak tünik ne haragudj.de valami csere esetleg vagy beszamitasz valamit?
Mikori?
Üdv.Tomi
hello: nekem van jó állapotu cagiva freccia henger-dugó gyürü=35eft
ha kell tudom postázni is.
eladó a képen látható motor, gyujtás hibás. OCCSÓ
üdv minden cagivás testvérnek és b.u.ék.
Hali.valaki tud nekem segiteni? Cagiva Freccia C10 hez kelene Henger+Dugo.IDe irjatok.elöre is köszz
Tomi
Tomi9200@freemail.hu
Valszeg azért nem gyártják már csak a kis raptort mert elfogyott az sv blokk.A suzuki se hülye..nem vágja ki maga alatt a fát.Tuti hogy volt egy db szám max hogy ne vigyen el sok vevöt.Eleve jobb a raptor
WOw Na az xtra raptor fejidomra én is kíváncsi vagyok. Nekem A raptor mint motor nagyon bejön, de ezzel a kereklámpás dizájnnal ezzel nem tudok mit kezdeni. Azzal a fejidommal már csúcs lesz:)
És igen a Cagiva az egy minőség szóval nem fikkantani! De hogy miért csinálják úgy a dolgaikat ahogy csinálják? Hogy a raptort is már csak 125 - kereklámpásban gyártják. Szerintem ez gáz. Meg még mindíg ezzel a 90 es évek stílusú mitot nyomatják. Hát és az sp 525-s mito sem lett valami nagy durranás. Egyébként nem rossz
meg értem hogy a régi 500 ccm-gép utánérzete, de tényleg csak utánérzet. Legyen 500 köbös , és legyen bugyinedvesítő hangja , és legyen versenytársa a suziknak meg yamaháknak mint az az 500 köbös Cagiva ... az már tetszene. :)
üdv gergicskének!
Nyakam rá csk összejöjjön..Ja van új kolléga gergicske név alatt!
feltétlenül tegyél fel majd képet róla