Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van mind a kettő
km meghajtó esetleg valakinek elfekvőben?
akár cserébe is, nekem van egy, ép külsővel de hiányos belsővel
fordszámmérőóra vagy fordszámspirál?
hello eladó cagiva fordulatszám mérő és km-óra spirál
Sziasztok. Lenne egy Cagiva elephant 125-ösöm eladó!
Tökéletes állapotban!
akit érdekel írjon.

Kellemes ünnepeket!
Inárcs de irtam neked e-mailt!
hello!Hova valósi vagy?Csere témába tárgyalhatunk...
Helló Sajnos külön nem szeretném eladni. De am ez is javított meg feketére festett evégett.
Röfike: Hello A plexid milyen állapotban van? Kép? eladó is esetleg?
Gondolod vegyél fel privibe azt megbeszéljük
msn zsolt4593@hotmail.com
Vagy w8 idomra pontosan nem tudom hogy a w8 vagy a k7 idomja passzol e a super city re.
Van egy komplett Cagiva Super City 125 ös első idomzatom plexivel. Elcserélném k7 es idomokra.(konkrétan a két tankravalóra.)
és érdekelne még berugószerkezet is. Össz cucc ahhoz hogy a blokkomba beletudjam rakni a berúgót.
1991 es Super City-m van
ÜDV!

Köszönöm szépen a felajánlást de számitástechnikában nem vagyok otthon és nincs is igazán szükségem új gépre.../Azt se tudom mi az a mini PC -gondolom az aminek akkora a háza mint egy megdagadt A4es lap- /..
Cserébe érdekelne italautomata,utánfutó,szerszámok,betonkeverő,viacolo
r,Velux tetőablak,Ipari esetleg barkácsgépek,tüzifa de ezeken kívül is szinte bármi....

Mégegyszer köszi!
Ment 1 hsz a képeidhez, választ
Cseréld el velem egy mini pc-re:) Ha nagyon megakarsz szabadulni tőle:)Cagiva c-det:)
jo ok ertelek akkor vizpompastol mennyit mersz kerni erte? :))
Hát most őszintén ide is írok meg a mito forumba is most 2 blokkom van szétkapva szóval egyik teljesen megvan még...és bontásként árulom,de nagyon csavaronként 1db fogaskerekenként nem szeretném eladni,szemét nem akarok lenni de most így pakkokra osztva adogatom el az alkatrészeket.Szóval most sajnos nekem így nem nagyon éri meg:( én pl nem tudom lehet e kapni valahol fogaskereket vagy ad e el valaki csak egy kis fogaskereket de most önmagában azért mit kérjek?vagy a teljesért?
amugy egyben mennyit kernel erte?
gondolom erted h mire lenne szuksegem a vizpumpa resznek semmi baja hanem a kuplung feloli reszen a fogaskerek halt meg a vizpumpa tengelyen ami talalhato az kene
Adatlapomban van eladó kuplung ferde fogazású :)Vagyis sima régi mito és supercity-be való kompletten!:P
teljes vízpumparészem van eladó ha érdekel megbeszélhetjük :)
Sziasztok!
A 473-as oldalon fenntlévő ajánlatom még mindig él!

Bátran keressetek! Szinte bármilyen csere érdekel!
Sziasztok!
Vennék Cagiva Super Cityt vagy K7-et 150 max 160000-ig. Nem kell üzemképesnek lennie csak az jó volna ha papírja lenne. Várom az ajánlatokat
Ok vegyed.Majd meglátod
Először ki kell venni a régit, majd akkor kiderül minden...