Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja leakasztottam egy hasidomot meg egy pár "e" legal Leo Vince Evo II dobot amit majd jobb időben viszek felszereltetni ök.csővel együtt..meg lehet lesz egy Xtra-Raptor komplett fejidomom..de sajna még nem 100% Ha az sikerül újra akarnám fényeztetni az egész gépet..talán a Xtra-s denevér szürkére...
Az nem valmai sok ..na majd mikor én szánom rá magam..(nem most lesz) Gondolom manapság 2 x is megfontolja az ember hogy motort vegyen vagy kocsit...na meg sokakban benne van az a hülye begyepesedett dolog hogy "szar olasz" Pedig ránk nem teljesen vonatkozil..hisz Sv blokk meg elektronika és a legtöbb elektromos cucc is japán.Meg egy duki sem áll meg magától..Sokoszor az agyamra megy az elfogultsága másoknak...bezzeg mikor meg az ilyenek testözelből látnak olasz gépet csorog a nyála ..szerintem sokak csak írígységből fikázzák az olasz gépet tapasztalatuk velük meg nulla.
nem sok. konkrétan 1, de abból sem lett semmi.
majd meglátjuk...
HAHÓ!
TUD valaki mito evohoz baloldali fejidom konzolt vagy tippet h honnan tudnám beszerezni!?!?!?!?!?!?!
SEGÍTSETEK!
PLS!
Haki!
A gép eladásával mi a helyzet..hány érdeklődő volt rá?
Sziasztok érdekelne engem Cagiva primához önindító bendixel mindennel együttt kompletten aki tud az szoljon egy éve keresek és elakarom adni a motorom dde anélkül sz/r ért hugy*rt akarják elvinni előrre is köszi. email címem frankod@vipmail.hu vagy ide is írhat aki tud mégegyszer köszi annak aki tud segíteni.
Sziasztok Raptorosok!
Itt a sok ünnep meg a hideg tél, nehezen akar érkezni a tavasz.
De még megvagyunk szerintem páran a Raptorunkkal.
Utólag is BUÉK mindenkinek.
RAPTOROS kollégák hol vagytok ? Kivel mi a helyzet?Esetleg új infó alkatrész extrák felől stb..meg úgy egyébként is
Sziasztok freccia c10 hez van 1 csomó bontott cuccom ha kell valami írjatok:pentekkukacka@freemail.hu
sziasztok!
lenne egy eladó cagiva frecciám, amit az alábbi linken tekinthettek meg:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_fre
ccia_c9-3479440

a motor sebb esztétikai állapotba van mint ahogy az a képeken látszik.... ha tiszta akkor látodmagad a fényezésbe... de a blokk se kutya...a hírdetésbe mindent leírtam:) ha kérdés van ottvannak az elérhetőségek....
üdv.:
Molnár István
Szia az emailcímemre küldj lécci egy képet hogy mégis mid van és hogy mit kérsz érte meg hovavalósi vagy hogy meglehetne e nézni személyesen.
Email címem: frankod@vipmail.hu
Nem egyezik
mito öninditom van ha az jo rá
hello komplett blokkom is van az önindítóhoz nem értek de ha megrázom valami kattog benne de megvan a hozzá való blokk felem is!
Sziasztok érdekelne engem Cagiva őrimához önindító bendixel mindennel együttt kompletten aki tud az szoljon egy éve keresek és elakarom adni a motorom dde anélkül sz/r ért hugy*rt akarják elvinni előrre is köszi. email címem frankod@vipmail.hu vagy ide is írhat aki tud mégegyszer köszi annak aki tud segíteni.
Szia az érdekelne hogy meg van emég az önindítót és hogymilyen motorhoz tudom hogy régen írtad de megkérdezem előrre is köszi.
Üdv mindenkinek,igaz rég jártam itt mert hála istennek egyben van a vas és jó mindenem de azért benéztem hogy sikerekben gazdag új esztendőt kívánjak mindenkinek.No meg persze széles utat gumi fákat és főként sok-sok olcsó benzint.
Boldog új évet mindenkinek!
Sziasztok!Eladová vált a képen látható komplettMITO motorblokk 160-as malossi hengerrel,hengelyfejel,6-os váltóval tökéletes állapotban 55-e ft.telsz.:70/613-07-39
cagiva.cocis kukac gmail pont com
"Hüje" kérdés, de a 125-ös Elefánt vízhűtőjén van valahol ventillátor?
használt az óra jó de le van törve belőle egy kicsi és szigetelőszalaggal van össze fogatva holnap küldök mailban képet irj egy cimet ahova küldjem
Szia

Árai? Használtak, újak?

ÜDv.
nem hinném hogy egyforma
nekem jobb oldalt van a meghajtó
nézd meg milyen szám van beütve az aljába
enyém ilyen forma:
ha ugyan az mint a mitoé akkor nekem van