Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez 125 ccm-es. Ami a képen van.
De ez télleg cocis
most néztem én is elephantnak mondták
Ez nem cocis?
ilyen mint ez 85-ért persze csak adásvételivel
Esetleg egy kép róla? Mennyiért?
Sziasztok most vettem egy cagiva elephantot luckis állítólag 70 ccm miket lehet tudni erről a fajtáról?
Köszi
Állat lett! Nincs párja ezen az oldalon!
mito alkatrészek eladok sok minden van!
Azért az még odébb van.....jól kell alakulnia a behajtásomnak, hogy legyen rá lé és persze még nem biztos, hogy ez lesz.....a Busákkal is szemezgetek......mondjuk tényleg lenne hova tenni a bukógombát.......
Na ebben igazad van..kint azért van lóvé szervízre..akkor gondolom a jobban teljesítnényre hangolás miatt marad alul az Sv blokkal szemben..Neked meg mint szakember nem okoz gondot..jó kezekben lenne
Majd ha lesz konkrét gép képet meglesnék róla
Még a végén lesz a bukógomba mellé motor..ami még nincs elfelejtve csak hát mindíg van valami ami fontosabb..de most már egyre esedékesebb lesz mert ha eldől törik az indexem..aztán azt pótolni...
Persze, külföldi....a TL és SV blokk között épp elég a különbség, hogy a megbízhatóság miatt inkább az SV legyen......de a TL se rossz főleg ha megkapott mindent ami kell és külföldön azért több a pénz erre.
Drukkolok háta tesó leszel ...Te jobban értesz hozzá de tudomásom szerint maga a tl blokk jó csak magát a motort nem sikerült jól megcsinálni..meg valahol utánna kéne kérdezni (fogalam sincs hol) hogy mennyire és mit fésültek át a blokkon meg elektronikán az olaszok..mint pl a 650-nél is.
Egyébként külföldi lenne?Mert itthon nincs sok
Nézegetem most az 1000-es Raptorokat.......hááááát, nagyon állat......sajnos az SV blokkos drága, csak a TL blokkosra tellne......de kipróbálnám.....
Az ám Csak tudnak valamit az olaszok Nem is lehet más géppel összekeverni..na meg majd megint lesz bambulás itt a városban mert még nem láttak ilyet max képen
nagyon vadul néz ám ki.
Megvan a fejidom ..igértem képet ami a galériában van..
gondolom kevesled,800-at ér meg még maximum ennél többet használtan sosem(mert posta)
bocsi elírtam nem hotmail.hu hanme hotmail.com:D bocsesz
cső. felvetelek, most fen vagyok gyere fel.
Hello feltudnál venni msn-re és ott megbeszéljük jó?
occsem@hotmail.hu
csö: van 2db islehet válogatni.
ha kell =5eft adom
És képet tudnál róla küldeni?
hello: van bendixem 125 supercity-be való.
ár=6eft
Hello
Engem lehet érdekelne a bendix ha occsem@freemail.hu-ra küldenél egy képet?
Kösz ÁDám