Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

váov! :-) einstand, stipistopi
Megalkuszunk!
Üröm az örömben, hogy kb 20 éve lopták el az ETZ-met, azóta csak kocsit szereltem, motort nem... De majd keresek egy nagyobb kalapácsot, ha vmi nem csavarodik ki :-)
Azt am vedd számításba hogy ez a kuplung csak mito evoba jó...mert a sima mitoba meg a supercityibe ferde fogazású van ez meg egyenes fogazású kuplung.A lamellasor am jó mindbe csak a kosár más
mistral!Kuplungom van tesó áron komplett és csak betét is..309840195
Sziasztok!

Új vagyok még nálatok, de persze rögtön segítségre szorulok :-(
Egy Elephant 125-öt kell életre keltenem. Amit tudok róla: elkopott kuplung-csúszik és talán megnyúlt lánc . Idomok leszerelve, néhány alkatrész szintén - de nekem kell össze ill .visszapakolni.
Bármilyen infó jól jönne - leginkább egy manual képében...
A motorkód AP86 - talán :-(
üdv!
Sziasztok.
160 as Polini hengerhez tud valaki dugót?
És Mi pénzt ér egy keveset használt 160 as Polini henger?
Frissen hónolt henger eladó.
szejjelszedtem a mitomat es szomoruan lattam h a kis muanyag fogaskerek ami meghajtja a vizpumpat apro darabokra volt torve lehet olyan fogaskereket kapnni ugy kulon es kb mennyi? es ha mar szejjelszedtem kicserelem a fotengelyen a szimeringeket es a csapagyakat vettem valami D-TEC markaju csapagyakat mit mondtok fogjak birni a gyurodest?
udv csereltem egy cagiva mitot es kicsit leharcolt allapotban es fogalmam sincs h miert fozi fel a vizet sot azt sem ertem h mukodik az egesz es egyaltalan kell e levegoztetni es ha kell hogy? nagyon kulombozik a futuratol eddig 125-os futuram volt es abba csak beletoltottem a vizet es kesz ugyan igy tettem evel is es a vizet felfozi meg a hutonek a jobb oldali reszet melegiti fel a viz miert
hali
ha tudod passzold el, mert én csak fillérekért venném meg
beütött a válság én nincs lé....
üdv!

goldukat@freemail.hu
helló!
Hát, én 4000ért kapnék egy bontótol(szinte újat)...
A tiédet mennyiért adnád?
egy email címet légyszi adjál:D
űűűű 16 000 vagy 15 000? DE ez a kategoria pontosan nem emlékszem.
Helló!
Köszi a választ.
Megkérdezhetném,hogy mennyibe került az új?
Hello !

Én itt tőle vettem hozzá lamellákat:
http://motordokiteam.hu/
De a régi enyémek is megvannak. Az enyém nem csúszott csak nem emelt ki hidegen, csak kis noszogatás után. Nem kopottak, de jobbnak láttuk ha zsír újat kap, na meg új olajat is. Ha mást nem találsz még ezekkel is mehetsz valamire, ha érdekel írj!
Helló!
Ha valaki tudna eladó kuplung lamellákat Cagiva SuperCity 50hez-az légyszi vegyen fel msn re(adatlapomon van)
azonnal meg is venném, a pénz megvan.
vagy, valaki tudna tippet adni,hogy hogy csináljam meg a kuplungot ha kicsit csúszik?(már automata váltó olaj van benne)
üdv.
Sziasztok.
Keresek Cagiva Elefant 125-ös mocihoz alkatrészt. Membránt és a karbit összekötő gumicsonkot keresek 24 es karbihoz. Azonnal megveszem az enyém elszakadt.
Itt elértek 1780913@citromail.hu 06/30/670-34-94
Freccia szétszedve 6sebességes blokk alkatrészek(henger,dugó,főtengely,cdi rossz)kerekek,lengéscsillapítók,lámpák,néhány burkolati elem,ülés,váz,lengővilla,hűtő,önindító...stb.e-
mail-ben válaszolok
cagivacucc@gmail.com
nos ini, hogy áll a másik motor?
mailcimem tomek93@citromail.hu postázom minden eggyes darabját
hello cagiva elephant 125ccm es vizes 6sebiss blokk eladó darabokban önindítós
küldd el megint mert én nem kaptam mailt ! tomek93@citromail.hu
Nem válaszoltál a mail-emre ! Vagyis nem találtam a Tiédet. :-)
hello van egy bontott elephant blokkom ha valamien alkatrész kell írjatok olcsón adok mindent postázom is! mailra fél órán belül bálaszolok
szeva nekem van küldök képet ha érdekel
honda cr vaz elefant blokkal.....