Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok tudna valaki segíteni hogy kell freccián bekötni az elektromos powert előre is köszi
Sziasztok!

Van egy 600-as Cagiva Riverem amit tartalék motornak vettem.
Hál'isten nem volt rá szükségem. Most helyhiány miatt eladnám.
A mocin minden ok. Akár egyben hobbimotorként is működtethető vagy, ha valakinek alkatrészre van szüksége az is megoldható.
Az email címem : silver500muz@gmail.com
Veszprémben lakom.

Üdv.
V.Géza
új olasz motor spirál,1700 Ft-tól kapható kb,vélhetőleg találnék,nemtudom szabvány e,úgyérzem nagyonsok ugyanolyan, de macerás ez most egyszerűbb.Tehát nekem max 500Ft-ot ér egy használt,hiszen ehez még a posta hozzájön,ami levélként sacc 500Ft kb.
itt vannak képek mondj árat megeggyezünk
helo
érdekelne a km spirál,tegyél fel képet és mérd le,bár sztem minden cagiva ugyanaz
köszi
Sziasztok! Valakit nem érdekelne egy hibás henger hengerfejjel termosztáttal olcsó pénzért? Írjatok ha valakit érdekel
Elefánt 125-re ugyanez a kérdés él!
előre is köszi!
Hello!
Haladok a - szétbelezéssel...
Az egyik telóban az imbuszcsavarral együtt forog a "belseje. Tudtok vmi tuti módszert, amivel mégis szét lehet venni? Elég gányás "valami" folyt ki belőle - jó lenne megtakarítani. A másik szétjött szépen.
A hűtőn kiegyengettem a lamellákat, megjárattam a fékhengereket.
Brembo 7B5-re két db porvédő gumigyűrű/harang kerestetik...
Avagy, emiatt egész féknyerget kell majd vennem? :-(
A hengerfej lent van, semmi csúnyaság nem látszik - és nem tapintható, a dugó mozgása normál.
És a hétvégén talán eljutok a kuplunghoz is végre!
Cagiva Super city 50-es telójába mennyi olaj kell?
Ha valaki tudja kérem segítsen!
somebodytodme@citromail.hu
Egy msn-t adjál aztán megbeszéljük:)
Super City eladó.
170Ccm Polini hengerrel.
34-es Dellorto
Membránt cserélni kell,Fordulatszámmérő spirál is kell.
Olcsón nagyon.:)
Semmi más baja nincs.
Iszonyatosan megy:)
Husqvarna Full Szintetikus olaj-al,
Üdv.
Super City 50-es önindítójához keresek kisfogaskereket
Ha valakinek van kérem írjon!
E-mail:kamikaze13@citromail.hu
Membrán-nak mi az ára?
Sürgősen ELADÓ egy 34-es dell'orto karburátor(felújítva új síbertű,úszótűszelep)[160-as hengerhez szerintem nélkülözhetetlen]
és egy 160-as pollini henger nicasilozni kell és van még egy gyári membránom(2008-as Mito Evo-ba volt bennt).
Hívj bátran megegyezünk.Esetleg a boldizs.erik@hotmail.com címen is érdeklődhetsz.Tel. szám:0630/238-66-97
henger oldalát ahol a power mechanika tengeje jönn fell.
de ugyis lehet hogy a power csak ki akasztod és ugy használod.....
Helló.

Nincsen valakinek cagiva Elefant 125 mociról szerelési javítási leírása.
Ha van kérem jelezze, fontos lenne.
Köszi.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_freccia_c
9-3479440
Eladó freccia ..az újonnan beletöltött váltóolaj szivárog,tehát csak egy tömítést kell cserélni
amúgy szinte teljesen felújított (amit kellett az meglett csinálva) 100%-ig üzemképes ,szép!
az ÁR ALKUKÉPES ....
Sziasztok!
Cagiva freccia c9hez kellene tömítésgarnitúra a blokkhoz....
Ha valaki tud segíteni hogy holtudom beszerezni azt megköszönöm...!
Üdv.:István
bini2@freemail.hu
hello: henger oldalán ahol felmegy mechanikus power tengelye azt lyukat kell csak ki furni, többi menetek meg minden ott van.
A hengert kell átfirni?
nekem elektromos van de ezt is fel tudod tenni rá mert mechanikus pover kialakitásának ott a helye a hengeren csak egy lyukat kell furni.
komplet üzemképes blokk nyitott hengeres 30le 2000km futott felujitás ota =65eft