Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Nem tudtok küldeni Cagiva Elephant bekötési rajzot?


Üdv:Gery
Miért van ráírva hogy honda :) ? SÉRTÉS! :)
EZ KOSZI
Nem értem pontosan,akkor amit felraktam képet nem az kell neked,ez cagiva és mito blokkból való ha az kell ami a blokba megy bele akkor ez az....
vagy kuplungkar kell neked?Felülre kormányhoz?
Mert úgy írtad az a rész kell ahova a blokknál belemegy....
Fotózd le azt a részt közelebbről amire pontosabban gondoltál!
aha csak az enyem meg csavaros tudod felul lehet felrakni az enyem 125ccm elefant ha minden igaz de koszonom a segitseged
Csáó!
Erre gondolsz van eladóm:)
Pest megye:Zsámbok!
sziasztok nincs valakinek kuplunghoz az a kar ami a bovdent beleakasztjak blokknal pest es jasz szolnok megyebe erte mennek koszonom csaba
Sziasztok!

Peti001, érdekelne engem is a motor, ha még nem vitték el. Kérlek, írj egy emailt a részletekkel.

Ha másnak van esetleg eladó jó állapotú gép, ami lehet motorhibás, vagy hiányos is, írjatok.
Cagiva Cocis 2A-hoz hol lehet kapni féktárcsákat , betéteket és levegőszűrőt?
nos....... fotózós kedvem volt
klubáron 2500ért vihető
teljesen működőképes, én csak azért cseréltem le mert kilóg a műanyag tartálya, és fák-bokrok között csatangolva mindig vigyázgatni kellett rá.
yamaha féktartály meg pont a kézvédőig ér
ok gondold meg. írj ha tudsz valamit
Hali! Valószínűleg elviszik egyben, ma vagy holnap, de ha mégsem, akkor írok! Egyébként a bl index tökéletesen jó állapotban van. Addig is köszönöm az érdeklődést.
Szeva! Engem érdekelne, a bal első index búra,persze csak ha egyben van.
125ös elephant km órája lenne valakinek felesleg?

nem találok 350es km meghajtót sehol sem, 125ös meghajtóval sokat csal a350es óra
ok, estefelé tolok egy képet
képet tennél róla?
cagiva mito alkatrészek eladok minden ami egy miton van!
érd:kozilali@vipmail.hu vagy itt forumon
ha valakit érdekel van egy cagivára való brembo elsőfék, ép tartállyal, ép tükörmenettel, karral aminek a végéről le lett vágva a gömb
óccóé 2500ft
érdeklődés esetén tolok képet
Cagiva Prima/ Super City 50 3 sebességes váltó eladó (tengelyek fogaskerekek, kuplung nem) 10EFt
még megfontolom, most alkudok egy ar350esre
ha odaadják 100felé lehet azt választom

esetleg nyílpuska csere érdekel? phantom2 típusú alig használt sok vesszővel
kb. 80ezer. adok hozzá elég sokmindent első,hátsó teleszkóp, idomok, +1blokk meg sok apróság.
Eladó cagiva supercity-mito alkatrészek!:Pontosabban 2 (mito 125-ös blokk bontva) minden van gyújtástól kuplungig,főtengelyen át 7 sebességes váltóig blokkházik különolajzás fogaskerekek stb...
Adatlapomon fotógalériákban pár kép!
Bővebb infó: zsolt4593@hotmail.com
hellosztok!

segítséget szeretnék kérni!Freccia alá hátra hanyas gumi fér el amivel még faszán lehet döntögetni?Szeretném meghagyni a hátsó sárvédőt.Igy most 130as van rajta.
Köszi elölre is!
szia.e mail címem uccsi@citromail.hu
küldj még képet ha tudsz!