Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello: mito evo fejidom=25eft
első lámpa=20eft
hello eladó cagiva elephant 125 enduró+blokkal fejidommal+gumival felújított blokkal ára 100ezer forint segítsetek aki tud rá vevőt vagy akit érdekel olcsóbban oda adom nagyon kell a pénz

SEGÍTSETEK
hello.mito evo hoz kellene lámpa és fejidom_!
igazság szerint nem tudom
én rendszámosan vettem 150ért aztán csak a km óra meghajtás nem jó
meg most cseréltem egy fékcsövet rajta

mire tartanád?

esetleg km meghajtód van felesleg?
mennyi az a kicsike? van hozzá elég sok alkatrész, papírjai magyarok csak kivan vonva.
Vennék Cagiva 50 vagy 80 ccm-es 6 sebességes motorblokkot.
Minden megoldás érdekel.
de tudni kellene hogy valojában mi a baja látnikéne sok a zsákba macska irj emailt és ot beszéljűnk
Nem tudom, kinek mit ér, persze nekem is jó legyen. Mondd mennyi z annyi aztán meglátjuk.
peti menyi az ára?
Sziasztok lenne egy cagiva freecs mito 125 cm-es egyben űzemképes álapotban eladó kiseb hibákkal de mindennap használom érd..barna-norbert@freemail.hu vagy tel 06 30-618-1620
esetleg kicsike pénzért......
ilyen öreg és viszonylag ritka vackokat elég nehéz rendbehozni
HALI! van egy CAGIVA CANYON 600motorom osztrák forgalmival,papírozható hibás a motor de 60000ft-ból javítható4egyben az egész 100000ft 06304906559
Hali! Egy cagiva 350 w12 nem érdekel? Papirozható, gyujtáshibás.
Üdv! Ha valakit érdekel, akkor van egy Cagiva Freccia C10R-em, akár bontva is. Teljesen egyben van, minden alkatrésze megvan. Utoljára tavaly volt használva, akkor egy indításnál felpörgött a motorja aztán megállt. Azóta indítva sem volt nehogy bármi nagyobb baja legyen. Az ár csak megegyezés kérdése. A motor jelenleg nem üzemképes, aki megnézte azt mondta, hogy a javítása 20-25-ből megoldható, de most se kedvem, se időm nincs foglalkozni vele. Ha nem kell senkinek akkor tavasszal összerakom.
Sziasztok!Eladová vált a képen látható komplett motor 160-as malossi hengerrel,hengelyfejel,6-os váltóval tökéletes állapotban 55-e ft.telsz.:70/613-07-39
Sziasztok lenne egy cagiva mitora, super city-re W8 stb...re való 125ös perselyezésre váró hengerem hengerfelyel termosztátal 5000Ft-ért. Akit érdekel írjon
evo mito blokk
cagiva mito evo nyitott 36le blok 1 gyűrűs dugoval felujitás otta
2000km futott kompleten a blok=65eft
freccia c10 c12-be jó supercity,w8,elefánt.
Sziasztok!
Keresek Elephantba egy bal oldali teleszkópot pontosabban csak az alja kéne,mert nekem a fékmunkahenger egyik rögzítője szépen letört a teleszkópról .Ha esetleg van ilyen alkatrésze ami neki felesleges az legyenszíves jelezzen.
lehet szimering
van eldó 7seb. váltom 18eft(kompletten)
cagiva freccia c9,elefánt, aletta 125ccm-es mechanikus poweres henger dugó nélkül ,aprobb karcokkal(használható)eladó hívj vagy írj 06302692998,szacsomotor@freemail.hu,ár 17eft(posta megbeszélés szerint)
szia nekem van egy planetom gyárihibája a kilóméterora mindig meg hal meg fötengej csapágy ennyi
ja meg csinálni kel belöle 7 sebeségeset :D
Ne haragudjatok a zavarásért! Néz rá az adatlapomra. Van egy link ami az iwiw- re mututa. Motorozást IMÁDÓK klubja! Ha van kedved csatlakozz.
Nem akarom bemásolni a linket mert mindig kitiltanak ha ezt teszem.

Ne haragudjatok a baromságért. Csak hátha valakit érdekel!

Sziasztok!
Valaki segitsen.!
Dellorto VHSB34ES karburátorom van.
és egyszerűn nem tudok alapjáratot varázsolni.
5x kitakaritottam de semmi változás,membrán jó szivócsonk is mi lehet a gond?