Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még mindig van egy garnitúra bukógombám Raptor 650-hez....lehet, hogy az 1000-hez is jó...
Na ja bennem is dolgozik néha a kisördög hogy ezres tesóra váltsak...aztán mindíg rájövök hogy végülis ez is simán tudja amit kell!Azt mondogatják a busát is megszokja az ember aztán meg hova tovább.Mire cserélnéd?
Szeretném nagyobbra cserélni. gondoltam nem tuningolgatom, inkább veszek nagyobbat, de ha nem jön össze az eladás akkor sem baj, majd jövőre.
Miért adod el?Legutóbb még sportdobot akartál rá...
Sajnos feketébenkellene:(
meg egy első tárcsahűtőd nincs?
hello!

Eladó lett Cagiva Raptor 650 i.e motorom (piros) 2007-es , ha valakit érdekel irjon, egyeztetünk az árról. kevés km (7000)
szkuli pls ha van eladó vforce membránod? lécci írj be ide vagy emailt amp19@freemail.hu
hello:piros szinü gyári, nincs törés rajta.
hello: vanenger dugó gyürü jó állapotu =35eft
érd:06705377495
törésmentes?
És milyen szín.?
Szia!
Engem érdekelne a herger+dugó+gyűrűk, este csörgök!
Gab!
Sziasztok!
Cagiva Freccia kuplung karral szenvedett már valaki? Mert az a problémám, hogy a karon a bowden befűző vágás alul van, ennek hatására behúzáskor kiesik a dió a helyéről, úgy oldottam meg hogy egy fémlapot csavaroztam a karra ami bezárja alul a furatot de ez nem kielégítő megoldás... Hogyha ismered a problémát és esetleg a megoldást írj!
Köszönöm!
hello: nekem van kipufogó takaro idomom=4eft ha kell tudom postázni is.
125Ccm es a gép.
Sziasztok tegnap sikerült vennem egy CAGIVA Super City-t.
Pár hibája van . akinek van első plexie,fordulatszámmérőspirálja,akksi takarója,és bal oldali idomja a kipufogót eltakaróra gondolok.
ha van valakinek ilyen alkatrészei irjon. csak hibátlan törésmentes idom érdekel,és plexi.
e-mail someboditodme citromailos.
előre is kössz.
Hali!motoplat gyuszi kompletten érdekel!attis850502@freemail.hu
Cagiva freccia bontott alkatrészek eladok:
első teló=12eft
elsö-hátsó felni=45eft
elsőfék=8eft
henger-dugó-gyürü=35eft

powerelektronika=15eft
powermotor=10eft
öninditó=6e
ft
bendix=6eft
müszerfal=8eft
ülés=4eft
oldalidom
=7/db
farokidom=6/db
gyujtás=12eft
karbi=8eft
.....
...........................érd:06705377495
hello 50esre jó a rezó? komplett rendszer? engem érdekel a csere. Nekem gyári hibátlan van rajta. Adok egy msn-t vegyél fel és megbeszéljük. FreeRider236@hotmail.com
Helosztok.
Kelene nekem info h hol tudok beszerezni 50-es supercityhez kuplung lamellát ill. 50-es supercityhez van egy Gianelli rezóm még számozott és dombornyomott cserélném gyári super city rezóra mert nekem hangos.Msn:winchester-18@hotmail.com
alaplap lendkerék töltötekercs fesszabályzó cagiva alettá-hoz rola lenne szo
köszi előre is
mi kellene pontosan ?alaplap,elektronika,trafó?
légyszíves kérdezd már meg hogy az oldal idomok alja mibe fájnak. asszem a jobb oldali kéne
szeva cagiva mitohoz kell a gázkar meg bovden meg tartály? ha igen akkor nekem van bármi kell cagiva mitohoz szolj bátran
Köszönöm a felvilágosítást gyúrunk a pénzre és jelentkezünk

Üdv Kaczkó
nekem kellene egy cagiva aletta gyujtás zoly1990@freemail.hu ra irjon köszönöm a képen láthato motorhozz