Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halli megvan még a blokod a cagivához ved fel velem a kapcsolatot és biztos hogy megvesze árat mogy te és mondom hogy megéri e ez a imailem:papp1026@freemail.hu
elado a gépem egybe vagy bontva ! ha valami érdekl irj
Hali. Ha van valakinek cagiva elephanthoz fölösleges szivócsonkja 24-es karbi méretre az írjon. Vagy ha nem tudjátok honnan lehetne szerezzni?
Sziasztok!

Van egy 92-es Cagiva Freccia C 12 -esem.
Szeretnék szabadulni tőle vagy egyben vagy részletenként...
Kipróbálható. Egyben 95 ezerért ,csak a blokk/gyújtás nélkül/ egy 50 ezer.
Csak akkor bontom meg ha vagy a blokkot vagy a vázat eladtam...
Van hozzá vámárunyilatkozat és olasz forgalmi fénymásolat,RMC motortól származik...

A váz fényes feketére szinterezve a blokk újracsapágyazva,szimeringezve,gyűrüzve....
Fékek gumik jók,ha esetleg valakit érdekel malacpassat@citromail.hu..
Sziasztok.
Tud valaki véleményt mondani Cagiva Canyon-ról? Esetleg valakinek volt már ilyen? Alkatrészellátás, fogyasztás stb.
Előre is köszönöm.
Sziasztok keresnék papiros cagiva W8-at ha valaki tud az írjon üdv
Majd csak lesz vele valami. Probálkozok még vele, kösz az ötleteket.
szeva!egy kis segitségre lenne szükségem cagiva freccia-hoz kellene szerelési kézikönyv ami magyar nyelvű tud rajtam valaki segiteni előre is köszönöm
enyémen 28 as dellorto van és nem fullad nagygáznál, be kell melegiteni ha meg picit fullad,akk szivató 1 kevés.
lehet h csak koszos, vagy fel van küldve benne a főfúvóka.
Vagy léghiányos. több ötletem hirtelen nincs.
üdv
Helló.

125-ös.
Hali. 50 es vagy 125 ös?
Hali Emberek!
Régen irtam tudom, shame on me.
De van 1 pár jó és rossz hírem, Kezdem a rosszal,Kicsit összetört az elefánt. Illetve hát eltalált 1 autó sérült kicsit,én 1 kicsit jobban.
De ittvan 2 kép hogy milyen lett nagyjából. Nem épp a legtisztább,öcsém fotózta.De istenes lett a gépezet.
most 2 idom leszedve, megy javitani és újra szalad a paripa,
üdv mindenkinek,vigyázzatok magatokra!
Hellósztok.

Segítséget szeretnék kérni, egy olyan problémám van, hogy cagiva elephant-on nem birom be állítani a karburátort. Fél gázon fullad a motor akárhogy is állítom. Már ki takarítottam és semmit sem változott, ezeken gyárilag van dellorto phbl 24-es?
Cagiva City 50, robogóhoz keresek variátor tárcsát. A főtengely végén lévő tárcsa kéne pontosan. MSN: karanczy@freemail.hu
új szűrő volt benne vételkor,nyaranként használom elég ritkán még nem cseréltem,de most én is fogok,beviszem a motorosboltba és ami méretre passzol azt teszem bele :D

ne kérjél hozzá alkatrészt mert 12 percig tart majd mire rápróbál keresni a katalógusaiban vagy a komputerében a tipusra sikertelenül ,egyszerűbb bemenni a régi szűrővel egy alkatrészben bővelkedő helyre és megmutatni.

gyanítom utána kell majd állítani a karbit ha másféle lesz a szűrő
helllo sürgősen eladó cagiva mito főtengely oldarra kicsit mozog
akit érdekel írjon
tomek93@citromail.hu
elektromos bekötési rajz, cagiva elephanthoz 1986 125 ccm ha van vkinek, vagy tudja hol lehet letölteni, ne kíméljen, nagyon fontos lenne...

Köszönettel
csö megvan még.
dob ára=15eft
cagiva mito forumba raktam fel mékepet elöbb nézd meg.
Szia!Érdeklődnék,hogy megvan még a karbon végdobod?Ha igen mennyibe kerülne?
Csá papa:D
Szépen felveszel msn-re és küldöm ami kell :D
Mito supercity és evohoz van service manualom,meg képek is!robbantott ábrák mindenről,nemcsak blokk!
msn címem:zsolt4593@hotmail.com
a supercity gyári váltóolaja: agip supermotoroil f1 15w50 és 5 deci kell bele. Mellékesen megjegyzem, hogy én ilyet sehol nem találtam, de a service manualba ez van.
Tud valaki név/jelszót a motorosok.hu-s kezelési útmutató letöltési oldalhoz bejutáshoz, mert bár írtam mailt, de még nem érkezett válasz.
Légszűrőt nem találtam bele eddig. Te honnan szerzed be? Esetleg melyik típusé jó még bele?
Hi! A motorosok.hu-n szerintem van fent.
annak jónak kellene lenni