Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Van az országban bármilyen Cagivás találkozó?
hi
holnap fotózok és majd azon rajzolom mit szeretnék
köszi!
Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kérni!
Egyrészt cagiva mitóba kellene km ora bowden.
Másrészt van még 1 cagiva mitom eladó.

Aki tud eladó Bowdent km orához vagy akit érdekel a másik Mitó az irjon vagy vegyen fel MSN-re skipy17@hotmail.com.
Szép jó reggelt mindenkinek.
Cagiva elephant alkatreszek eladók.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Az árak alkuképesek, ha valami érdekell, írj nyugodtan.
címem:cagivaalkatreszek@citromail.hu

kel
lemes napot mindenkinek.
ja bocs te raptor blokkra gondolsz,az suzuki,sorry
A 650-esnek ducati motorja van,szerintem jelentősen át kell alakítanod a felfüggesztést hogy beletedd a cagiva blokk helyére.
De ha gondolod megmérhetem ,csak mond hogy mit.
polar0101@vipmail.hu
Valaki tud adni linket ahol Cagiva Super city 50-hez tudok rendelni fék felujító cuccokat?
(brembo)
Bocsi csak 3napja keresgélek és nem találok semmit. :S
Válaszotok előre is köszönöm.
Sziasztok!
Lenne egy hatalmas kérésem! :)
Valaki tudna nekem segiteni egy Cagiva T4 500E tirisztor bekötési rajzal vagy valami jó tanáccsal?
Annak is nagyon örülnék ha valaki akinek ilyen motra van az irna nekem mert kérdeznék tőle egy-két dolgot !
Előre is köszönöm a segítséget!
Nemigazán..van egy plexim meg az első sárvádőm aprilia de most szereztem rá gyárit..Így vettem.Olaszból való a motorom.Tervben van egy sv hasidom meg talán lekoppintanám az 1200-s moto morini corsaro ikerlámpáját fejidommal,új kormány markolattal meg a sportobok..ezeket terveztem el és majd szép lassan ahogy forja a pénz mert kell másra is.Agyaltam még azon hogy arany színre eloxáltani a villákat a motort matt feketére a vázat pirosra.Ez ott elbukott hogy a vázat csak úgy lehet festeni ugye hogy atomjaira van szedve a motor azt meg nem akarom.Így ez kilőve pedig fényző unokatesóm úgyhogy szinte ingyen lett volna.
köszi a acímeket, próbálkozom velük....
Valóban Diabló gumim van, igazad van nagyon gömbölyű a profilja, igy nagyon keskeny hatása van.
A rendszámtáblatartót ausztriában találtam véletlenül 50 euróért, ott vetten a rizoma kormányt is. Viener neustadt-ban egy motorosboltban.
Neked van valami a motoron ami nem gyári?
Innen hirtelen ezeket tudom mutatni...Nem tudom neked melyik van közelebb....
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
http:/
/www.kepesmotor.hu/kipuf...

http://www.kepesmotor.hu/ki
puf...

Milyen gumi vann fönt?Bár szerintem tuti hogy pirelli diablo..ha igen akkor annak ilyen a profilja...olyan mintha agyon lenne fújva nem olyan lapos széles mint más márkáké..viszont kanyarban állítólag nagyobb felületen tapad.Először én is lestem hogy komám sv-jén tán 180-as van aztán kiderült hogy az is 160-as csak más a profilja..kb 2 cm vel szélesebb is..úgyhogy elég csak másik típust választani..ha viszont nem diabló van akkor meg max 170-es még állítólag elmegy de ritka a 180-as már veszélyes lehet mert nagyon behúzza a 2 szélét... könyen megszivat kanyarban mikor döntenéd..mert egy darabig semmi gond aztán hirtelen beesik és olyasmi minta a felni élén akarna fordulni a kerék...
A rendszámtartót hol vetted?Esetleg címed vmi webshophoz hogy meglessem..
Szasztok! Nektek mennyin nyit a power? Nekem 5000-en! Csak mer mondta valaki hogy neki 8000-nél! Jah amúgy SuperCitym van! Jah és ezt lehet állítani?
a gépem sima tuningmentes, piros raptor. ilyen kép sok van.
Mivel elestem vele, most vettem rá rizoma kormányt pirosat, plussz rizoma rendszámtáblatartót, és tervezem az index cseréket is. De most éppen a szervízbe rakják össze. Ha kész lesz teszek fel képeket.
Az viszont érdekelne ki csinál dobokat, tudsz e címet, számot...lehet beruháznék rá.
Szerinted hátulra elbir a felni vastagabb gumit, lassan azt is cserélnem kéne?
Gyári hozzávalót csak külföldről vagy ebay-ről jó áron....Csak csináltatni tudsz itthon + összekötő csövet is kell...A legalapabb dob kb 30- 35 ezer és kör alakú + összekötő cső kb 5-10 ezer ft és ez az egész X2 Ft..vagy ha szerencséd van használtan valami hasonló ccm-s dupla dobos gépről megvenni...Vagy sv tl 1000 dobjait de szerintem azzal nagyon bömbölne mert nagyobb dugóhoz van méretezve a dob bele és nagyon torokhang lenne ..(nem tapasztalat csak mondták)bár kinek mi tetszik...Akinek meg ilyen gépe van az tuti nem adja el róla..Más ötletem nincs..
Képeket nem tennél fel a gépedről?Kíváncsi lennék rá
valakinek van ötlete Raptor 650 sport dobokra. érdekelne.
hello
van 1 cagiva Super City 50 de elromlot az öninditóm...:/ és megkérdezném nem-e adnád el csak az önnditót ? persze ha müködik !
Mivel Brembo fék van rajta, keress a neten Brembo felújító készletet. Nincs annyira sokféle, hogy emberi mennyiségű kutakodás után ne találj valami értékelhetőt. Én hátsó fékmunkahngerhez kerestem és pár pec alatt megvolt (végül persze nem kellett ).
Engem érdekelne a canyonról a blokk védő és lehet még pár apróság!Vegyél fel msn-re címem zsolt4593@hotmail.com
nem tudja valaki hogy cagiva super city-hez hol tudok venni fék felujító készletet?
csö nekem van blokom ha érdekel hivj fell:
705377495
üdv. nekem cagiva w8-hoz tank idom meg ha van eladó blokk valakinek pl. mito, w8 köszi előre is írjatok üdv.h
14000 cakk-pakk.....illetve csavart vennem kell hozzá így el kéne jönni a géppel vagy azt levonom az árból.
sziasztok! cagiva canyon600 összes alkatrésze olcsón eladó,hengerfej repedt,de javítható,papírjai,kulcsai is megvannak!06304906559
Szia!
mennyiért adod el a bukógomba készletedet?
650-es Raptorhoz továbbra is van egy bukógomba készletem.......és eladó.