Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt biztos bele lehet rakni, 125.vilaga.hu -n volt egy pont ilyenről kép, meg rövidke leírás.
sajna képet nem tok feltenni rólla mert nem engedi a net vagy nem tom
polírozott matt fekete véggel gyapottal újraszegecselve tömítéssel eladó ha érdekel valakit akkor írjon az e-mailomra vagy msn en kerressen fel!
bye
Eladó arrow dob!
Helo srácok
Olyan segítség kéne nekem hogy supermotot akarok csinálni az Rx 125-böl és hogy Af1-nek a kerekét bele lehet-e rakni?
Ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném.
Vagy estleg miet tudnék belerakni 17-es felniként?
Válaszotok előre is köszönöm Helósztok.
www.motormann.hu-----itt vannak matricák...
Erről jut eszembe.....Hol lehetne olcsón gyári matricáka beszerezni?
jaja, csak az enyémen már kiszívta a nap az RX matricát
Ez olyan mnit VBalázs-é a fekete
Az uccsó meg régi
Nagyon jól néz ki az a fekete rx
A másik se rossz
Köszi
Király, grat hozzá
Pacsi
Szombaton vettem egyet....rendszámos 93-as űberfasza,csak kell venni 1-2 cuccot rá....az utóbbi kép átvizsgálás közben készült
Cső srácok, ja és BUÉK, na mizu Vega van Rx ??? lehet azért nem irt me megvette és nem bír róla leszálni, és folyton csapat vele
Mi van itt? Megált az élet??????
okok én szurkolok
Na az becseszne,hogy 20 perc alatt evitted volna ugyanis annyi ideje beszéltem vele...hát amíg nem lesz letta sm-szetre addíg fenézegetek a környező redőőkbe,mezökre biztos ,de méég ne igyunk előre....
és supermotozol vele, vagy egyszer kétszer megjáratod majjd terepen is?
bazz klnben 125-ös szebb mint az 50es ránéésére, de igy nem tudnám megmondani h miben, de szebb
sry vega pont most vittem el én jah csak poén volt, remélem jolesz és megveszed azt majd küldöd neki
Holnap moci nézés lesz
uhh majd 125el mien fasza lesz
voltam crossozni ...igen egy ötvenessel de jó volt ám
köszi
kb bármelyik nagyobb motorosboltban van rendelésre