Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

naon belednült a topic.....két nap alatt 120 üzenet
Tegyél rá cbr fejidomot vmi 600rrét milyen über lenn
évjárat függő.....40 a vizsga+ereditésgvizsgálat+biztosítás....és még regadó ami mondjuk40-90 között vhol
mennyibe kerülhet forgalomba hozni egy 125-t?
Csáó na mizu?? találtál v mi jó Rx 125-őt?? me én egyet nem találok ami rendszámos és tetszene
faszák
Még annó hírdették a sárgát neten 290-volt 99"-es csak nem volt rendszáma,a kék meg bikepics.com-ról van,és mivel szeretem az RX-et azért gondltam feldobok egy-két képet
Figyu óra ügyében sztem kérdezz utánna itt
hallod az a két enduro kijjé az adatlapodon?
Majd meglátjuk
hát az felejtős...ennyiért úgysem fogsz kapni...45-50 ez a minimum...
"kaptál" idézőjelben....Csak azért kérdem,hogy árban tudjak viszonyítani,kalkulálni meg ilyesmi...
kaptam? vettem igen...miért? a hátsó tökéletes a gyári 1 dugós brembo....
Hallod,Te csak első fékmunkahengert kaptál a mitofelnihez??
még csak ktm duke-t
figy rendbe rakom a mocct aztán tavasszal búcsút untek neki
meg hozzátársul a gumi fékcső...hát azért nem olyan hű de fasza adagoltál már breaking 6dugós sm féket?...na az a komoly
attól függetlenül kurva jól fognak az első fékek
2....de az lófos
ez van de nem az számít hogy mekkora ha nem hogy hány dugattyús
lol,ns1en előle kb 230as tárcsa lehet rxet meg 300 fölött nem tudsz eladni(50est) ha belegondolsz h 350ért már rendszámos 25öst kapsz...szóval kicsit irreális,tudom énis,de én se tom eladni a kicsit,de most már nem is adom,jó lesz városba járkálós motornak...
majd mindjárt csinálok képet hogy szétkaptam meg már fel políroztam a kipuff.-ot csili-vili, egy fejidom kéne már csak meg a hátsó idomokat leszedtem és hétfőn tudja elvinni a hegesztű, ja és persze óra kéne még mert ütközéskor az óratartó is hajolt

ezek a balesetes képek de mindjárt csinálok még
szeva...remélem télen kipofásítod szegény ns-t
jaja én is már láttam marha jól megy az rx
simán megéri