Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 kérdés: mechanikus powerszelep nincs nyitva alapjáraton.Akkor hamar bekokszolja a gyertyát ha alapjáraton zárva van. Illetve lejtőn lefele haladva, kis fordulaton csorogva lefele is bekajálhat, nem?
nem, rotax 123 - rotax 122 megoldhato, de ez nem...
127henger felrakható 123 blokkra ?
Köszi srácok, de az egyik messze, a másik meg nem igazán győzött meg.
Engem is érdekelne peumatikus power ha valaki tudna?
nem jo szerintem ne ved meg nem jo furat elosztás se.
köszi
rotax 127-re valo
van rx-hez komplett első-hátsó kerekem gumi nélkül,ha kell.20-ért.
nekem van egy rx-em 155.000-ért. 1997/1 havi ,full felújított motorral.
új benne a dugó,(teflonos vertex) komplett zsír új kuplung rész,vízpumpa,összes csapágy és a főtengely szimeringek.
azért ilyen olcsó mert a hátsókereket centírozni kellene meg a lámpát megnézni.amúgy .könnyen indul és nagyon megy.
Mennyi a gyári lánckerék áttétel ? (1996 Rx 125)
Ez milyen power ? 123 hengerre jó? állítható?
nekem van eladó 250ér rendszámos
Sziasztok srácok!
Valakinek eladó Rx-e olyan 2 kilo körül?
Leütött, leharcolt vas nem igazán érdekel.
Köszi.
ELADÓ!

Ducatti fesszabályzó - fejidom lámpával - Km óra ÚJ spirállal, csigával tartókonzollal -
Kormánykapcsoló hiányos...

KERESEK: Első féknyereg 96" Rx125
Üdv.
Nekem van elektromos powerem kompletten új bowdennel tartalék alkatrészekkel elektronikával.
Hali
keresek rx50+-hez tankidomot és 2db hátsó oldalsó idomot, valamint tanksapkát, ford.számmérö órát spirállal. és egy hátsó lámpát.
aprilia RX 50

75cm3 hengerrel stb.

aprilia RX 50 FULL
Üdv!

Megvan hozzá az sm-szett is, 300ba sikerült elhozni! Szerencsére van rajta rendszám is érvényes műszakial, szerintem a két szettel együtt papírosan reális az ára, mivel jó állapotban van, szép motor :)
Heló! Azzal az rx-el én is szemezgettem, nagyon tetszett, végül mennyibe sikerült elvinni? sm szett megvan hozzá?
Valakinek kézvédő reális áron? :)
Persze, nyugodtan.
Szia! Igen övé volt a gép, de 25ös henger van rajta :) később lenne még pár kérdésem ha nem gond :)
Szia!

Nincs mit. Király a géped! Enyémről már sajnos a magasnyomású viszi le a festéket, de mechanikusan már teljesen rendbe tettem. (hajtókar, dugó, csapágyak, szimeringek, power bekötése, láncszett és még hosszan sorolhatnám.)

Igen, ismerős a gép, ha jól emlékszek az egyik itteni fórumozó gépe volt, és supermotoként használta. link

Gondolom nagyot léphet a 160-as hengerrel.
Heló! Valakinek van Rx-hez első-hátsó kerék agya?