Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg van még?
Aprilia rx
Rotax 123 blokk alkatrész érdekelne!
Szívócsonk,Idom,Sztender....
Köszönöm a segítséget. Széles utat
Van hozzá nagyon sok minden. Ugyan ezen blokk van az akkori 125-ös apriliákban.
Köszönöm a gyors választ. Alkatrészellátás a blokkhoz milyen?
90-93közé tippelem, Rotax 123 blokkos.
Sziasztok
Tervezem egy Rx vásárlását, ki is néztem egyet, és szeretném megtudni, hogy kb mikori évjárat lehet, és melyik blokkos.
Csatolok egy képet, a válaszotokat előre is köszönöm.


ELADÓ ÚJ INDEXEK PÁRBAN BRUTÁL OLCSÓN!

Akit érdekel írjon a fórumon vagy kepesmotoron!

Üdv!

http://www.kepesmotor.hu/elekt...








Helló!

A véleményeteket kérdezném. Ma megjött az új rezonátor a motoromra, fel is tettem, beindítom, és olyan 20-30 mp után elég szépen folyt ki fekete olaj a motor alá, kipu csonk és a rezó között, de úgy olyan 100x100 mm-es. A tompítónál is szitálta az olajat. Kb 2 perc múlva enyhült, utána csak csepegett lassan az olaj.

Azt tudni kell hogy 2 hónapig állt a gép, és néha-néha rárúgtam egyet-kettőt gyújtás nélkül, de valahogy az a tócsa elég irreális volt...

Hajtóműolajat egyből leengedtem mennyi van benne, kb 2-3 deci hiányzott, de enduró közben volt már fejjel lefelé, amikor azért kicsoroghatott egy kicsi, de nem tudom mennyi.
Nyár vége felé kapott egy főtengely szimeringszettet is, szóval kétlem hogy szimeringes lenne.
Nektek mi a véleményetek, honnan jöhetett az a sok olaj? Blokkfelek tömítésein átjutott az olaj, vagy a különolajozó (jelre van téve) a ludas, esetleg a prox szimeringek ilyen gyorsan megadták magukat?

Az nálatok is megszokott hogy hidegindítás után, a melegítéskor csöppen le pár csepp olaj?

Köszi előre a válaszokat!
Üdv.
Halli!Valakinek nincsen pneumatikus powerje rotax123-hoz?
Ülés alatti idomot keresek jobb-bal oldalit!
Sűrgős!
Rotax 127-es gyújtásalaplap jó rotax 123-ra? SOS!
ha lehül utána megint megy! :)
utánna egyáltalán nem indul el?vagy lehül és minden oké?
Mi lehet a baj rx 125-ön ha bemelegszik és elmegy a szikra?gyújtó trafó v gyújtás alaplap?
Gyujtás egyszerü teszelése ha nincs vílágítás akkor a lenkerék lehet szar . Power még bajos fékbetétek , telok folynak-e himba kotyog Alapjáraton kotyog-e motorja mikor beindul de látni kéne a motort igy nehéz leirni mire is kell figyelni .
Gyújtó trafógyújtás alaplap,hátsó lámpa!
nem tom én sem :)
Ilyen van szerintem nem passzolna de az okosabbak majd úgyis megirják h jó-e :)
eladó a kis RX :/ http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_125-7516406
érdek
lődni email-be lehet : nyul_jeno@freemail.hu
Ilyen kellene!árat is írj már :) köszi!
csáo nekem van ülés alatti rx 125 idomom csak kérdés mely tipusra gondolsz ? Mert van egy pár féle küldj egy képet és megmondom h van-e
Lenne egy kérdésem az egyis ismerősöm holnap megy megnézni egy aprilia rx 125 tipusu motort mik azok amiket mindenképp megkell nézni ebbe a tipusba?
Keresek rx 125-höz jobb-bal oldali ülés alatti idomot!érdekelne más alkatrész is!