Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó egy Mikuni TMX 38 as karbi, 34es dellorto helyére egy az egyben felmegy, és bitang lesz a gép ;) tudom mert az rx-emen ez volt, csak a 34-es dellortoval adtam el, így a versenykarbi megmaradt. érdeklődni emailbe: nyul_jeno@freemail.hu ára 30e HUF a legújabb 125ös YZ-ken van ilyen
Keresek aprilia rx-hez szivatókart!
Sziasztok!Keresek RX-hez rotax 123-as blokkhoz kuplungbowdent, kérem akinek van jó állapotú az írjon! Előre is köszönöm, üdv mindenkinek!
nem már nincs meg
Sziasztok
aprilia rx rotax 123-as blokkal szerelt motorhoz, alkatrészeket keresek.
Főtengely
kipufogó végdob
első lánckerék
hátsó lánckerék
lánc
olajszivattyút ami eltakarja kis dekli
Ha valakinek vannak ezek kérem jelezze.
kovacst1em@citromail.hu
Eladó Aprilia AF1 Sintesi és Tuareg Wind alkatrészek nagy választékban!

Rotax 123!

-Komplett blokkok
-Gyári kipufogó rendszerek, Rotax 122-123-hoz Arrow rendszer
-Futómű alkatrészek
-Fékek
-Lábtartók
-Idom szettek
-Elektromos alkatrészek
-Gyújtás és alkatrészei
-Kerekek és gumiabroncsok
-Gyári plexik, tükrök
-Power szettek
-Komplett fékek és alkatrészei
-Stb

Email: aprilia.alkatresz@freemail.hu

Mobil: +36-30-403-65-51
Meg van még?működőképes?
Meg van még? :)
Aprilia Rx 125(Rotax 123) keresek alkatrészeket!
Hátsó lámpa búra,szivatókar,középsztender,34-es hajlított szívócsonk,ülés alatti idom!
Köszönöm a tanácsot, akkor nézek egy fiat alabbat
Milyen gazdája volt ... hát szerintem 25 éves motornak volt már mindenféle gazdája ... én pl. megvettem egyből hajtókar + kuplung lamella csere volt. Új olaj, tömítések, csapágyak, tag+villa generál meg a többi stb. A kerekekhez még nem nyúltam, a vázra is ráférne egy festés, meg az idomokra is. Egy fiatalabb motornak nem volt még 10 gazdája csak 7. Bár tapasztalatom szerint ebben az országban az emberek csak szart adnak el, aztán ha megkérdezem hebegnek, hogy de hát használt és sokba kerül. Persze mikor jön a kérdés, hogy te megvennéd-e, akkor jön a válasz, hogy nem. Szervizbe nem viszik, ők meg nem szerelik, csak a taknyolás megy. Ráadásul ez a szögletes lengővillás nem is olyan szép élőben. Barátomnak egy 93-as volt, az sokkal jobban néz ki, 10 kg-val minimum könnyebb. A rotax 122 blokkoshoz meg sokkal több alkatrészt lehet kapni.
Képed van róla?Meg van még?
Hello!Meg vannak még az ülés alatti idomok+34 szívócsonk+sztender?
regi gepemen volt,mint lathatod 2008as a hirdetes,en 2009 ota irorszagban vagyok,,szoval sajnos nemtudok neked loni. ha jol emlekszem,akkor a regi rx-hez valo,olyat bontottam anno.
Oké,képed nincs véletlen róla? :) Hanyas évjáratú rx-en volt?
megvan meg. jan 29-feb 11 magyarorszagon vagyok,ha erdekel,akkor tudsz hivni. 705540998
Meg van még?
Köszi, és nincsenek vele jó tapasztalataid, vagy miért mondod a fiatalabbat? Szerintem nem az a lényeg, mennyi idős, hanem, hogy milyen gazdája volt.
írtam!
nincs
Üdvözlök minden kedves fórumozót!

Hozzám került Egy Aprilia Rotax 123-as blokkal szerelt AF1 SINTESI.

-Rotax 123-as blokkal szerelt.
-Egyedi FLIP-FLOP fényezéssel ( alapból zöldes, de ha a nap rásüt barnás-zöldes lesz), ezt megspékelve Airbrush-al van díszítve.
Az olasz Tp-desing készítette
Egybe is elvihető, de akár alkatrészbe is.
Egyben 120.000Ft Alku nincs, alkatrész részletesen telefonon.
Képek illusztrációk, de ilyen kivitel.

-32-es Dellorto karbi
-34-es szívócsonk
-gyári plexi, tükrök
-gyári elektronika
-Frissen felújított motorblokk!
-Jó állapotban lévő henger, dugattyú, szimeringek csapágyak is szinte újak.
Megtalálható rajta minden, és pót alkatrészeket is adok hozzá!

06-30-403-6551
aprilia.alkatresz@freemail.hu
szívocsonkom van eladó, ha gondolod írj emailt: csaszi89@gmail.com
90 az évjárat, rotax 123 blokkos, én néznék fiatalabbat, nekem is ilyen van ...
Meg van még?
Hello meg van még a rendszer?