Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát mi érdekelne belőle ?
Sziasztok!
Rotax 123.-as blokra való pneumatikus power szelep- et keresek kompletten?! Ha valakinek van kérem minél hamarabb jelezzen nekem itt, fontos lenne..
Esetleg valaki leírná a pontos működését gondolok arra hogy a power hogyan nyit ki...a bowden gázbowdennel van e kapcsolatban?!
Köszi!
van feszszabályzóm 10 eft
hello!mennyi?
hello eladó power elektronika power nyelvell
Helló!
Kuplung konzolod (szivatós, domino), Rx rezód, meg valami zárt kézvédőd nincs véletlenül?
Eladó Aprilia Af1 Sintesi alkatrészek ROTAX 123!

Blokk (komplett gyújtás, víztérfedél nélkül) váltóval, kiváló állapotú főtengellyel: 25.000Ft

120/60 R17 slick: 5.000 Ft

RS Arrow rendszer (Rotax 122,123) : 24.990Ft

Egyéb alkatrészek telefonon érdeklődhető
PL:
-légszűrőház
-lánc
-önindító stb.

30-403-65-51
de nekema power volt oda gyoskőtőzve nemis tudot mozogni,amugy powerhoz szűkséges az aksi hogy mennyen?jah meg a +vezetéket meg talátam de a -nem találom blokrol van le testelvel vagy hogy?
hello!hát azok copás van.nekem olyan mikor huzom neki akor nem pőrőg ki csak fűstől de mint állat:dmutkor azt hiték tűzelek:d
és nálam is le van kögetelőzve a power, de csak azért mert a gyári drót ami odatartja, mindig leesett, így tuti nem fog ;) de attól még a fedél alatt a power rendesen tud dolgozni
Nekem ugyanez volt, dugó csere ... a power nem tudom miért van lekötözve, de nálam is le van. :)
http://www.motorcyclespecs.co.... ilyen rx-hez keresek bal hátsó idomot, és kulcsos gyujtás szettet, akinek van szóljon mert kell ! nyul_jeno@freemail.hu
Hellosztok!valaki tudna segiteni?rotax 123 blok.Olajat nem én kevertem de az lehet,hogy sok olyajt tet belle az előző gazdája,mert fűstől meg a kipufogonál elég rendesen kőpi az olajat és a gyertyát is le szetem és az is elég olajos volt. jah és egy rugásra indul de mikor megyek vele akor nem igazán indul meg érezni hogy nem pőrőg és fűstől.jah és a power motor oda van gyorskőtőzővel kőtvel nem tud motogni ez gond?kőszi aki tud segiteni.(De én azt gondolom az olaj sok ez lehet az egész baj).
Eladó Aprilia Af1 Sintesi alkatrészek ROTAX 123!

Blokk (komplett gyújtás, víztérfedél nélkül): 40.000Ft

Henger+dugattyúI(Wössner-könnyített) : 30.000Ft

120/60 R17 slick: 5.000 Ft

RS Arrow rendszer (Rotax 122,123) : 24.990Ft

Egyéb alkatrészek telefonon érdeklődhető

30-403-65-51
RX 125 gyári indexet keresek, henger alakúak.
hello!meg van még agázkar?
Hát ja ha lenne szint mérő nem kérdezgetnék tutti:d
meg elégé szutykos a blok még nem takaritotam meg hogy lásam oil felirtatot.
nem szoktam merni kitekerem a beonto nyilast meg az olaj szint jelzo kupakot .egyenesbe alitom a motort es lassan adig ontom mig meg nem csepen a jukon a szintjelzo altalaban a dekni 1/3 nal szokot lenni de van amejkre oda van irva oil level kb 7 8 dl
nem szoktam merni kitekerem a beonto nyilast meg az olaj szint jelzo kupakot .egyenesbe alitom a motort es lassan adig ontom mig meg nem csepen a jukon a szintjelzo altalaban a dekni 1/3 nal szokot lenni de van amejkre oda van irva oil level kb 7 8 dl
rotax 122-be 6 deci 123-ba 1liter
kőszike!jah és hány dl. olaj kella blokba azt tudod?űdv
űdv.kőszi szépen a választ.igy már tudom:dkőcc
rendelni tudok adatlapomon az elerhetoseg
jo bele a 95 benzin olajat csakk ful szintetikusat tegyel bele 1 liter benzinbe 25-30 mm kotul tegyel bele a blokba 10w40 kell hajtomuolaj en repsolt hasznalok nekem az bevalt minden olajba
hello

Rotax 122 feszűltségszabályzo érdekelne
Ha van valakinek elfekvőbe kérem irjon a forumba
(ja és hogy mennyibe fáj)

köszi