Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olcsóbban tudok elektromost, mint membránost... de az elektromos úgy néz ki minden kábel megvan hozzá. jobban kellene membrános, igaz nem tudom hányszor kell majd állígatni. Odaférni a csavarjához? Igazából, képen se láttam még
Köszönöm! Nem állítható semmi kis csavar.20W ? nem sűrű, erdőbe?
3e tökéletesek más esetleg érdekel?
Itt a bekötése
Világos, én csak azt írtam mi a gyár előírása.
A gázbowdenos power az sajnos ott hibázik, hogy ha kis fordulaton vagy és nyélgázt húzol, akkor befulladhat a gép a kedvezőtlen öblítés miatt. Szerintem inkább vegyél rá pneumatikus power szelepet, csak ráteszed a hengerre, és még azt is tudod állítani hogy mikor húzza be a nyelvet egy előfeszítő rugóval, ami a membrán ellen tart. Nem kell hozzá se akksi se bowdenek se semmi.
az érdekes.még ilyet nem hallottam.én autószerelőnek tanultam és a suliba annyak idején azt tanultuk amit írtam.én biztos,hogy jó minőségű racing motorolajat öntök mindenbe.te meg azt amit gondolsz.
460 cm3 száranként, ha állíthatós a teleszkóp. Én 20w-s telóolajat tettem bele.
SAE 75W-90 a gyár előírása, szervízkönyv szerint.
oké,rendben akkor csörgess ha mehet.06 70 948 78 64
kell, de megnézem van -e csatlakozóm, kábelem a gépen. Szólok ha mehet a téma. e-mail szarakszik, telefonálni fogok majd.
de bizony a rotax-ba is.hajtómű olajjal elég gáz lehet a kuplungod is.ne írj hülyeségeket.10w-40 kell bele garantáltan.az pedig nem hajtómű olaj.
Csak nem a Rotax-ba.
tot.gergely@hotmail.com
Mennyit kérsz a fém fékcsőért?
az enyémeket is visszajönnek....
Iagzából, kell a power. Lefotózom a kábeleket, fesszabályzót. Remélem van annyi kábel
valamiért nem tudok üzenetet küldeni neked,visszajönnek a levelek.írd le mi az e-mail címed pontosan.
nem hajtómű olaj kell hanem motorolaj.a külömbség az,hogy a hajtómű olaj sűrűbb és ferdefogazású váltókba teszik.a motorolaj oda kell ahol egyenes fogazású fogaskerekek vannak mint például a motorkban.10w-40 az viszont stimmel.
ment e-mail
igen postázom is. küld a címed ide és utalhatsz előre is vagy utánvétel is mehet. smirecross@citromail.hu
Engem érdekel a power kompletten. Postázod?
Nekem is van ilyen, nincs bekötve, nem tudom mit hova kellene kötni, most került hozzám a gép.
Aksim nincs, power szelepből semmi sincs meg.
Hibátlan állapotú Rotax123-as víztérfedél eladó kompletten, termosztáttal és vízhőfok érzékelővel együtt!
érd.:
patvaros87@gmail.com vagy 06303207630
75W90 kell bele. Én Castrolt szoktam.
a blokba hajtómű olaj kel én repsolt használok 10w40 transmisios