Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, köszi, sokat segítettél. Még 1 kérdés. Azt nemtudod véletlenül, hogy a Rotax 123 gyújtása felszerelhető-e a 122-es blokkra ?
160-as polini henger hengerfejjel eladó, B-s dugattyúval.(nem vasperselyes) Csere érdekel gyárira.
Ha a trafód 122-é, akkor tényleg csak egy CDI kell. Azért kérdezz meg mást is, hátha meg lehet oldani CDI-nélkül.
mijen hoszu kelene?
Köszi a választ. Tehát akkor már csak egy CDI-t kell hozzá beszereznem és elvileg működni fog ? Az a baj hogy a 122 amire lecseréltem a 123-t csak önindítós, így kizárt, hogy a rotax 123-as gyújtást beleszereljem :SS
hello valakinek van rotax 123 hoz kuplung bowden ?
A 122-es kapcsolási rajzán CDI-is szerepel. Tehát van egy külön gyújtásvezérlő egység(fekete dobozka), ami a 123-asnak a trafóval van egyben. Vagy komplett 123-as gyújtást kellene használnod, vagy 122-t.
A blokkot cseréltem ki kompletten gyújtással mindennel a Rotax 122-t tettem bele. viszont ami a vázon volt az maradt.
A gyújtás alkatrészei vegyesen 123-as és 122-esé?
sziasztok, ha valakit érdekel eladnám megmaradt rotax 123 blokk alkatrészeim: hibátlan főtengely, nicasilos henger dugattyúval, ujszerü powernyelv, komplett váltó, kuplung, gyujtás stb...
Azthiszem igen, de 1-el több van, és többféle variát próbáltam már :S
Vezetékeket jól dugdostad össze?
Hello. Kész. Beleraktam az eredetileg rotax 123-as RX vázba a Rotax 122-t. Viszont akadt egy kis probléma a gyújtással. Egyszerűen nincs szikra. Valakinek van valami ötlete a probléma orvoslására ?
Hello S.O.S valakinek mechanikus pówere nincs eladó?
Hello! Nem akarlak lelombozni, de nem építhető be egy az egyben! A lengőkar tengelyénél és a hengernél (henger- karbi között) lévő felfogatás az még hellyel közzel megegyezik, de ami a blokk elejénél van az már nem. Az ott lévő tartófüleket át kell hegeszteni.
Műszakin vagy eredetvizsgán szólnak az sm szettért és azért ha más idomok vannak a motoron? (tuaregen rx idomok) Sokat segítenétek a válasszal.
megnézem és jelzek kelene egy tel szám hdu@freemail.hu ra vátom
Hello!
Km spirálod nincs rx hez?
Minden akadály nélkül.
Sziasztok.
Van egy 1994-es Aprilia RX 125-öm Rotax 123-as blokkal.
Olyan kérdésem lenne, hogy beleépíthető-e a Rotax 122-es blokk?
Ha valaki vágja a témát légyszives írjon :)
az is lehet 1 ok ha kecés áramot kap nem birja berántani!
a poveros motork ugy vanak megcsinálva hogy az aksiról jön minden áram! tehát a motornak kel 1 12v9ah teljesitményü akis és kel kb 13,5v körüli töltés
De ha az el baszódik akkor van olyan hogy az miatt nem is húzz be ?
nem feltétlen! van ojan mikor elgyengül a mágnes!
Elég egyszerű kideríteni, működik-e a mágnes kapcsoló. Fogsz 2 vezetéket, rárakod a kapcsolóra, meg az aksira közvetlen. Ha behúzza, akkor jó.