Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen ez egyértelmű amit irtál! amire én lettem volna kiváncsi az az hogy pl összehasonlitásban a 125 ccm es kategoriában terep motorhoz lévén milyen. mert ugye teljesitményre majdnem mindegyik "egyforma" de az a nem mindegy hogy melyik birja jobban a kiképzést ugyan azon ember által hajtva ugyan azon terepen (tegyük fel hogy mind vadi új).
persze midnenki tudja h egyik sem örök életű csak az a nem mind1 hogy mikor és mennyit kell költeni a felújítására!
nekem jelenleg aprilia rx 50 (80) van és mivel ezzel megvok elégedve ezért gondolkodtam el a nagytesóján!
rx 50 központi teló eladó 4999ftért jó állapotban évek óta nemhasznált motorból való bontott rx ből.... 30 605 68 83
szia....minden motor csak addig működik jól ameddig azt megkímélik illetve szépen karban van tartva..pl az új r1 es 18 000 km alatt szelepszár szimmeringes lesz...rx et ki lehet nyírni ha úgy használod...szóval tapasztalatot szerintem értelmeset egy motorról sem lehet írni-főleg h nem vagy tisztában egyik motor előéletével sem......lehet venni drágán is szart meg olcsón is.... én azt ajánlom ha teheted nézz be kereskedésekbe hátha találsz csere rx eket és ott adnak egy bizonyos fajta garanciát a motorra.... de egy vadidegentől nemfogsz.... mindegy milyen motort veszel..hozzáértővel menj motortvenni...és mivel hogy rotax blokkos...azt bontanak elegen itt a fórumon is..alkatrészt találsz hozzá dögivel...
szia..tudtommal igen...... az 50 es rx nél is így van...
Helo! szétszedtem az első teleszkópomat és az normális hogy csak a bal oldaliban van rúgó.?
Nekem fesszabályzó kellene rx 125 höz. rotax 123as blokk van benne.
Továbbá a power is érdekelne. Még nem nyúltam nagyon bele, de a bowden hiányzik, lehet a többi része sincs meg... de amugy olyan mintha működne, fordulaton megindul.
valakinek valamije?
Nekem vannak alkatrészeim konkrétan mi kellene?
Valaki bont motort? Érdekelne tag, esetleg villa is.
Milyen évjáratú rx125-öt ajánlotok?
Hello. Valaki nem bont olyan 125 rx-et aminek megvannak a papírjai ?
Előző problémára annyit, hogy először vettem bele gyertyát, a katalógus B10EGV irídium verseny gyertyát hozott ezt tönkre vágta 2 kör alatt, és el is ment a szikra, le pattogott a felületről valami bevonat, és nem húzott a szikra jó helyre, majd ajánlottak DENSO W27ES-U állítólag ez egyel kisebb hőértékű azaz 9-es , de szerintem valami BR7-nek felel meg. Vegyek most inkább B10EG-t és keressem máshol a problémát ? De hol ? Előre is köszi ! Ja pattintotam egy képet a gépről !
Vegyétek meg! :) Szép piros
üdv!
véleményeket szeretnék az Aprilia Rx 125 -el kapcsolatban!
minden tapasztalat, vélemény, észrevétel érdekel ezzel a motorral kapcsolatban!
köszi előre is! :)
üdv ! Vagy egy '92-es évjáratú RX125-öm meglehetősen szép állapotban 6900 km-rel, utolsó csavarig gyári. Hétvégi erdőjárásra vettem, de elég ritkán tudom csak használni. minden használat előtt egy gyertyacsere fogad, amit kicsit már unok. A boltban először adták a gyári értékekkel megegyező gyertyát, majd miután egy 2 órás motorozás után, újra be akartam indítani a motort, már nem volt hajlandó szikrát adni többet. új gyertyával azonnal indult első rúgásra. 2 napja kitoltam a garázsból, egyszer beindult kb 2 percet járt, ahogy a motor elkezdett melegedni, gázadásra elkezdett fulladni a motor, majd leállt, és be sem indult többet. Szikra szintén megszűnt. Kivettem a gyertyát, és elég benzines volt. Lepucoltam visszaraktam, berúgtam kb 5 fordulatot tett és megint leállt, és azóta nem indul.Idősebbek ajánlására megnéztem finoman, hogy a gyertyára megy-e feszültség. Jobb karom fél órás zsibbadása lett az eredmény, de ennél valami komolyabb tippre lenne szükségem. :D Hol keressem a problémát a gyertyán kívül ? Karbi ? Elektronika ? Lendkerék mágnes vagy meg mi a fene ? Előre is köszönöm a segítő válaszokat !
GYÖNYÖRŰ álapotú takasagoalufelni nagyon szép állapotban jó tárcsával 15 000 ft.. postát állom..gumi nélkül! 30 605 6883
Sziasztok
Km órát keresek 125 rx-re.Ha valakinek lenne kérem jelezen. kovacst1em@citromail.hu
Eladó nagyonsok Rotax alkatrész. Blokkfelek, hengerek, váltóalkatrészek, fogaskerekek, membránok, hengerfejek, önindítók kupplungok, rugók.
Érdeklődni: popi3096@gmail.com
Egyben az egészet jóval olcsóbban odaadom.
Mennyiért adod a 32-est szabokuksi@vipmail.hu
kődzi a választ:d
És ha készíttetnél egy átalakítót? Nekem volt benzincsőhöz, esztergályossal csináltattam.
Az enyémen a deklicsavarra van rárakva egy saruval.
Helosztok valaki meg tudná mondani hogy a (-)negatív honan megy az aksihoz mert nem tudom azt igy powerse műkődik ugye.kőszi elire is aki segit.cső
Valakinek van dellorto vhsb 34 karbihoz olajcső csatlakozója? Olyan kellene, aminek kb. 3mm átmérőjű az a része, ami a karbiba megy. Erről lenne szó: http://www.dellorto.co.uk/merc...
Ennek sajnos 5mm az a része, nekem az vastag.
2 tank 1 tank után kicsit húzhatod neki ovatosan és kb ennyi a bejáratás én rx-et pályán járattam és nem volt gond igaz én kevertem neki 25-ösbe most cr250-nél is ez van azzal sincs baj ha jól beállíva nem lesz neked se .