Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló van eladó gyári hátsólámpám,koyo főtengelycsapágy,koyo váltó csapágy,gyári sztender...csapágyak vadonat ujjak kiselettek bontva

akit érdekel:sk199401@gmail.com
nekem van rotax 123 váltom ha kel! de a 123 a 123-l stimell!
tel:06307316232
válto ára kompleten mindnel együtt 5e
Sziasztok! Van egy rx-em rotax 123-as blokkal! Az lenne a kérdésem hogy a tuaregnek a váltoja passzolna e bele? ha esetleg tudja valaki! Elore is köszönöm!
Eladó Aprilia AF1 Sintesi alkatrészei! Rotax 123!

Frissen fúrt és hónolt Henger+ ÚJ dugó (számlával, dobozával)-még nem ment vele motor!: 30.000Ft

Használt henger és dugó amiben 2800km van: 30.000Ft

Alaplap :10.000Ft

Dellorto 34-es karbi: 13.000Ft

Arrow full rendszer (rezó+dob): 27.000Ft

Kerekek, idomok: 10.000Ft

Blokk váltóval : 22.000Ft

Slick gumik( 3db): 5.000Ft/ db

Egyéb cuccok: 30-403-65-51
Hát elvileg Nicasilosnak kéne lenni.
Én mikor össze raktam 5-6-ig pörgetem. 50km-nél már kis power és 100-nál már kiforgattam.
Nikkel-szilicium hengert nem nagyon kell járatni, de nem is írta hogy milyen van neki! Csak annyit hogy "új" a blokk. Ergo bejáratós az biztos, sok lehet a kopadék, sarkosak az alkatrészek, Én nem húznám neki :)))
Ha nicasilos akkor miért ártana vele ha minden jól be van állítva meg ha jól összerakott? Semmi baja nem lesz ha jó. Persze 100-200km-nél nem árt ha nem csőgázon megy...
valakinek km óra spirál eladó ?
Eladó Rotax 123 blokk alkatrészek!
Érd.: rotax.123@freemail.hu
Akkor valószínű a sok olaj lesz a baja! Ja és ha bejáratós akkor ne akarjad húzni neki... Sokat árthatsz vele. Ha letelt a bejáratás 1:33-ba keverjed és akkor jó lesz.
És hát igen.. eléggé füstöl, és kicsivel több olajat tettem bele, mert szinte még új benne a blokk..
Én keverem bele, kivan kötve az automata adagoló.
Keverék olajat te keversz bele, vagy be van kötve az olajzó? Nem füstöl nagyon a gép?
Helló!
A fejidom, lengőkar illetve van egy vas csomagtartója. Minden más ua, a blokk is, de ha jól tudom az le van fojtva, vagy a power hiányával, vagy elektronikusan.
Az is lehet hogy fordítva van benne, de az indításhoz semmi köze nincs a powernak amúgy. A nyelvnek a hosszabbik lapjával kell felül lennie.
Esetleg még az is eszembe jutott, hogy el lehet dugulva a kabid, vagy a légszűrő szivacs túl koszos, meg mondom egy gyertyát is néznék a helyedben.
Szép napot motorosok!
Olyan gondom lenne, hogy rotax 122-es blokk, ha felmelegszik fúl, akadozva megy, ha sikerül felpörögnie akkor megy szépen, de mihelyst alacsonyabb fordulatra váltok újra nehezen pörög fel..
Mi lehet a gond ? Legyetek szívesek valaki segítsen. Előre is köszi. :)
Sziasztok 125-be nem vagyok otthon ezért kérdezném hogy mi a külömbség az RX 125 és az ETX 125 körött
arra gondolok h pl amikor rugom akkor az első rugásra semmi, a másodikra egy nagyobbat szisszen és majd csak a harmadik-negyedik rugásra indul be. a powernál azt érzem hogy amikor magas fordulaton van akkor ugyan úgy pörög nem indul meg valamint van ilyenkor az hogy durran egy kicsit. az nem lehet h rosszul van benne esetleg a power szelep?
Helló!
Gyárilag elektromos power van rajta, enyém is '94-es. Ha biztos vagy benne hogy a power rossz, akkor valószínű a gumi membrán lyukas benne, vagy esetleg a rezonancia elállította a nyelvet, szedd szét és meglátod mi van vele. Viszont amit írsz, hogy nehezen indul meg "lő" egyet (ha durranásra gondolsz), akkor az inkább elektromos probléma. Ha a power rossz, akkor vagy magas fordulaton nem érzed hogy megindulna úgy emberesen, vagy alul nagyon nem menne majd egyszer csak kilőne.
Kezdésként én a helyedben néznék/cserélnék egy gyertyát, meg szétszedném a powert.
üdv mindenkinek. Nekem olyan problémám van hogy a motoromban ( aprilia Rx 125 1994 )valamiért nem működik a power, nehezen is indul meg időnként lő egyet. Nem tudom eredetileg milyen power van benne, de az enyémben pneumatikus nem pedig elektromos. ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném
Elado gilardoni 2 henger
5e
hello segítség .. kicseréltem a fesszabályzót , power motort ,fekete dobozt , zsír új aksi van benne , a gerjesztője jó ... mi baja lehet ?
persze mcigaz@freemail.hu
szia pityesz.email címed megtudod adni ?
gyári powernyelvet keresek!