Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok!tud valaki segiteni hogy aprilia rx 125 motrot vetem milyen benzin kell belle ?és a motorbamilyn olyaj kell? jah és milyen keverési arányt ajáltok?1:33-rol tudok hogy ezt kell.űdv
Üdv!
Crosszozáshoz vennék, Rx 125 motort. Mire figyeljek ennél a típusnál?Matricaszettet, idomokat hol tudok beszerezni? Blokkja mennyire bírja? világító tekercs van a gyújtásnál ?(rs motorban is ha ez van)

Esetleg ha tudtok eladó Rx 125, írjatok.
Nekem rx50 volt, (am6) kemény gép volt, csak kevés volt Erdélyben.
Heló
nekem olyan problémám lenne hogy van egy Aprilia Rx 125 motorom. Ha megyek vele néhány kört akkor egy idő után beragad a hátsó fékem és elég keményen fogja a motort. Viszont ha lehűl a tárcsa akkor olyan mint ha semmi sem történt volna. Mitől lehet ez?
Rotax 123-as blokkal szerelt Aprilia RS-125-öst bontok! Ha valami érdekel írj e-mailt!
sz.schliemann@indamail.hu
Néhány kép: http://alkatreszek.schliemann....
A dekli oldalán lévő két fekete műanyag csavarnak mi a neve? Hol kapható ilyen?
Sziasztok valaki tudna segiteni abba hogy aprilia rx 50/125 valameik idomjai tank meg minden más lámpa stb... jó e aprilia tuareg 350-re kisebb átalakitásokkal tartok meg satöbbi az a lényeg hogy a tank rá mennne e rendesen a többi már megoldás kérdése!
Köszönöm srácok ;)!
Hasznos volt, üdv!
A "gyári" service manual SAE30 olajat ír, nekem 4T motorolaj van benne, 20W50-es. Működik, nem csúszik, olcsó.
A gyári előírt olaj 75W90.
Én ezt használom az RS-nél de ugye a blokk egy :) Castrolt szoktam.
Motorolajat meg Castrol power1 Racing-get használok. Elég jó olaj és valamivel olcsóbb is. Külön és keverék olajzáshoz is jó.
A keverék ahogy írod az úgy nem jó. 1:33-ba kell! Asszem ez a gyári előírt érték is.
Sziasztok srácok!
Érdeklődni szeretnék, véleményetekre vagyok kíváncsi :D
Hétvégén vettem RX-t (96-97 körüli) Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen olajat öntsek a blokkba, melyikek azok amiket ajánlanátok?! A Különolajzásom is ki van kötve, a keverékhez abba is melyik jó 2t olajat vegyem meg?! Melyik keverékkel járnék a legjobban meg a motor is 1:40,1:50 h menjen is és a blokknak is jó legyen :)?! Terepen akarom használni, kirándulgatni, meg hasonlók, tehát nem verseny céllal..
Ha már egyszer itt vagyok, van valakinek eladó jó állapotú kuplungbowdenje, kuplungkarja, meg esetleg egy első lámpa idom nélkül?! :) Előre is köszönöm a válaszokat...
Sziasztok!

Aprilia RX 125 (rotax123) gyárilag 34-es vhsb karbival jött ki annó? Gyári fúvóka adatokat tudnátok mondani?
rotax 122-höz
Nincs valakinek kuplung oldali új tömítése ?
aprilia rotax 123 jó állapotú főtengej eladó...érd:06304053450
rotax 123 as gyújtás állórészt keresek!
hello. nincs valakinek 1994-es rx125-re komplett jó állapotú himbája tűgörgőkkel együtt?
Eladó Aprilia Af1 Sintesi alkatrészek:

Blokk egyben( henger+dugattyúval+vîztérfedéllel): 50.000Ft
Blokk ( henger+dugó nélkül ): 20.000Ft


34-es Dellorto karbi: 12.000Ft

Henger+dugattyúI(Wössner-könnyített) : 30.000Ft

120/60 slick: 5.000 Ft

Arrow rendszer: 25.000Ft

Egyéb alkatrészek telefonon érdeklődhető

30-403-65-51
Akkor nem tudom emberem mit nezett! koszonom megegyszer a segitsegeket es akkor meg egy kiseb fuvokaval megprobalkozok!
Az sok szerintem. Nekem 135ös főfuvim van. Egy volt rx-esnek 160as hengerrel.szintén.
Az a különolajzásnak a csonka lenne dugaszold le ha nem használod mert ott szívhat farsot
Az lennne meg a kerdesem hogy a vhsb 34-es karbinak a kimeno csonkja mellet van egy rez csavar ami nekem le van torve sajnos valamiert mit szolgal az?
Koszonom a segitsegeket sikerult be índítani mint kiderult az alloresz tekercsem nem volt jo nem volt eleg a szikra amit leadott!
En most vettem mind kettot konyvbol nezte melyik valo bele nekem egy 152-es fofuvokat es egy b 40-es alapjarati fuvokat adot! Remelem tenyleg az valo bele!
Hello!

Valaki megtudná mondani hogy VHSB 34-be milyen alapjárati meg főfúvókát tegyek gyári hengerhez?
Eladó Aprilia Af1 Sintesi alkatrészek:

Blokk egyben( henger+dugattyúval+vîztérfedéllel): 50.000Ft
Blokk ( henger+dugó nélkül ): 20.000Ft


34-es Dellorto karbi: 12.000Ft

Henger+dugattyúI(Wössner-könnyített) : 30.000Ft

120/60 slick: 5.000 Ft

Arrow rendszer: 25.000Ft

Egyéb alkatrészek telefonon érdeklődhető

30-403-65-51