Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ha valakit érdekel van ujszerü állapotú rotax 123 nicasilos henger asso verke dugóval. + fötengely, gyujtás, berugokar, váltókar, pneumatikus power szelep, kuplung, váltó, hengerfej stb... érd: yz450@freemail.hu
van pár akciós felnim és gumim vagy akár komplet kerekek is! 17"-21"-ig
azon kivűl rengeteg rotax 123 alkatrész is!
tel.06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
nekem van 1e az ára vagy komplet kuplung 7e
Erre a tárcsára gondolsz? Ha igen akkor mi volt vele a gond? Mit lehetett rajta látni, hogy nem jó, mármint az alkatrészen?
http://www.robogowebshop.hu/im...
Új Rotax 122 123 polini 160cc henger: 59000Ft + új polini dobozos Dugattyú: 29990Ft
E-mail: kistrojak@gmail.com
Tel.: 06306051630

Kistrojak
Sziasztok !
Eladó néhány új dolog .
- ATHENA tömítés szett(rotax122) : 6 000 Ft (boltban 9000 Ft)
- ATHENA szimering szett (rotax122) : 3 000 Ft (boltban 6000Ft )
- indexrelé : 1 500 Ft
-Castrol Power 1 Racing motorolaj : 1 500 Ft

Elérhetőség: 06 20 244 5457
mr.geri@hotmail.com
Azt már rég kicseréltük, meg felületi edzést is csináltunk azon a részén, ahol nyomja a golyót. Szóval már fogalmam nincs mit lehet...
és a kiemelő karba ami van csavar az nincs elkopva?
igen 34-es, képet tudnál róla küldeni?

crashand09@gmail.com
Szia.
Ha 34es a karbid akkor tudok hozzá jó állapotu szivocsonkot. Erd:patvaros87@gmail.com

Udv
Ja hogy arra gondolsz. Azzal nekem nincs bajom, és erre a kiemelőre gondoltam amibe 3 golyó van.
http://www.robogowebshop.hu/im...
valakinek van eladó JÓ állapotú szívócsonkja 122-es blokkhoz?
igen az a tárcsa volt elkopva aminek a közepébe 1 golyó van...és mindig ledarálta az állítócsavart
Hello!
El volt kopva a tárcsa az a része, amelyiken a golyó fut? Nem nézted amúgy hogy leszedett dekli mellett meddig megy vissza a kinyomó tárcsa? Elvileg vissza kéne mennie a legalsó helyzetig?
helló nekem is ez volt a problémám én kicseréltem a kinyomótárcsát aminek a közepébe golyó van meg a állító csavart cseréltem és jó lett
Üdv.!
Valaki tudna segíteni kuplungbeállítás téren? Nem tudom rendesen belőni, hogy hol fogjon, ha úgy állítom be hogy alul fogjon, akkor nem emel ki rendesen, darabosan veszi be a sebességet, és üresbe is nehéz kivenni. Ha úgy állítom be hogy rendesen vegye a gangokat, ki lehessen venni rendesen üresbe, és álló helyzetben 1esben, kuplunggal ne "menjen" tovább, akkor nagyon felül fog, szinte az utolsó 1 cm-en, ha a kart nézzük. Tegnap szétszedtem az egészet, a kosár nincs beveredőve, csak minimálisan, a lamellák jók 3mm vastagok, fém tárcsák is 3mm-esek és nem kopottak. A kiemelő az kérdéses, mert kiengedett helyzetben nem megy vissza teljesen a golyók a legalsó helyzetbe mivel a bowden nem engedi, viszont feljebb is tud menni a kiemelő. Nektek teljesen visszamennek a golyók a legalsó helyzetükbe?
Valakinek ötlet mit merre nézzek? Mert már mindent ellenöriztem és minden manual szerint van összerakva és beállítva, mégse jó!
(rotax 123)
Üdv.: B. Péter
nicasilos hibatlan hengerszett kompletten 25e, gyujtas(alaplap es lendkerek) 16e
jo blokk hengerszett es gyujtas nelkul 25e
helló a power elektronika meg a világítás elektronikája egybe van?vagy 2 külön van?mer az enyém át lett alakítva pneumatikusra és minden elektronika szinte hiányzik csak 1 trafó van benne ami adja a szikrát..nincs töltés se világítás
Full kompletten hengerrel ( perselyes nem érdekel) gyújtással (CDI nélkül)
békés megye, de posta is megoldhato

attol fugg mi kell ra, gyujtassal vagy nelkule, stb..
ha erdekel dobj egy emailt es megbeszeljuk a reszleteket.
attila.hunter@gmail.com
Mennyiért adod a komplett blokkot? Helyileg hol van?
nekem akar komplett blokkom is van vagy minden van alkatreszenkent is 123hoz
Eladó első kerék 10e!nekem nem lett jó.Csere-bere megoldható
Nincs valakinek első kerékagya ami szürke asszem 98 utániak már azok?
7e ért már eladó:)