Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló 125 nem állíthatós
Helló!
Attól függ milyen cuccok vannak a gépeden. Rx-ekbe rotax 123 122-es blokkokkal szerelték kb azonos teljesítményűek. Nekem pl meg vannak az eredeti papírjai, VHSB 34-es karbi, rotax 123 és 25 kw-ot írnak teljesítményre, elvileg ez gyári érték.(34 Le). De ez csak a névleges teljesítmény, igazából fékpadon kéne lemérni, hogy valójában hány lovas a gép...
Amúgy nem nagyon ismerem a Pegaso-kat, de lehet benne elektronikus fojtás a gyújtásban vagy a power elektronikában, ezekkel lehet javítani a teljesítményt, feltéve ha le van fojtva.
Hello!
Már úgy néz ki nagyjából sikerült megoldani a problémát, egyrészt az volt a baja, hogy nem engedte vissza a bowden a kinyomó szerkezetet a legalsó helyzetbe, és gondolom így kevesebb is volt az emelkedése a 3 golyónak a házban, amikor behúztam a kuplungot, de ezt csak a felső kontrázó anya kivételével tudtam elérni... Másik baja pedig a csavar volt ami kinyomja a kuplungot, kicsit domborúra leköszörültem a végét, és sokkal jobb lett a helyzet, gondolom már a több évnyi kuplungolástól beljebb kerülhetett az a kis golyó és darálta folyamatosan a csavart a háza.
Köszi az érdeklődést!
Üdv.
Ez 125é? ha igen akkor állíthatós?
sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy mi a külömbség az aprilia rx 125 és a pegaso 125 blokkja között? vettem egy pegasot rotax 123-as blokkal és mindenhol mást irnak a teljesitményére... van ahol 22Le irnak máshol 27 de láttam 34Le irnak... szeretném h teljesítménye annyi legyen mint az rx-é talán a karburátoron mulik v nemtom... valaki tippet? :)
Még mindig ezzel a kuplung problémával küzdötök. Egy dolgot nézzetek meg. A kuplung bowden házát, nincs-e megnyúlva, vagy a végei szétjöve, mert az is pár mm-t nyúlhat nyomódhat össze mikor behúzod a kart és sokat szopathat.
Érdekelne a henger. Gilardoni 1-es vagy 2-es henger?
Valakinek ötlet mit lehet ezzel a rugóstagon állítani? Kb 1cm-t fel le lehet tekerni.
maradék alkatrészek eladók
Szia sztok esetleg valaki tudja e h hanyas alapjárati fuvoka van a vhsb 34-es karbiba?
oké köszi:)
italmondo.hu
nem kifejezeten rotaxba kerezsd hanem van nyers 10x10cm-s kockák ha jol emlékszem és abol csináld meg olcsób!
valaki esetleg tud olyan oldalt ahol olcsóbban lehet szerezni ÚJ karbon membrán lapot mert eddig csak 17 körül találtam
áhh nekem csak lapkéne:/ ha már veszek akkor újat
köszi a választ:)
a vastagságát nem tudom de ha vastagabb a lap énszerintem akkor nehzebbe mozog le fel és nem fogja olyan könyedén veni a fordulato!
nekm van komplet tökéletes membránom házal lapal komleten az ára 2e
helló! hány mm vastag membrán lap kell az rxhez? ha vastagabb van benne akkor mit történik?
Üdv valakinek nem bondotódik Rx 125 (az újabb rotax 122-es)
szükségem lenne pár cuccra teleszkópszár+gyújtáskapcsoló+apróságok
HEllo!A 36.oskarbi amit irtál siktolattyus?
Szia!
Ha érdekel tudok komplett jó állapotú 34 és 36 os karbikat!
Adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz!

ÜDv
Helló aprilia rx 50 hez keresek két db oldalidomot ami a tankon van ha valakinek van légyszi irjon. köszi
Hello sziasztok!

32 vagy 34-es Dellortot vásárolnék, ha van valakinek eladó kérem írjon
helló 8000ft.
szerintem semmit nem kell átalakítani, csak a 2 csavarral felrakni
milyen külömbség lenne egy vforce és egy gyári membrán között menetteljesítmény tekintetében? hol tudok rendelni memránt rotax 123hoz?
pneumatikus power mennyi lenne?
mit kell átalakítani h ha eddig elektromos volt?
sziasztok gyári 34-es karbiba mekkora az alapjárati fúvoka tudja-e valaki?