Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

valaki ha tudna segiteni megköszönönném :)
naszóval a problémám az hogy nem akar indulni a motor és olyat csinál hogy néha néha lő egyet a kipufgó ez mitöl lehet?
gyertyát már cseréltem nem volt jó
karburátort a-z ig kitakaritottam az se segitett
megnéztem az éket hátha azt nyírta el de nem az is rendben volt
most már csak a gyujtásra gondolok hogy tönkrement valahogy a cdi de szikrám az van gyönnyörű szép

találkozott már valaki ilyennel?

válaszotokat előre is köszönöm!

(rotax 122)
Tank idomot keresek,ha valaki tud segíteni megköszönném.
Köszönöm
mi erdekel pontosan?
Rawe 2-es Power. Valaki erről tud valamit?
enyhen serult henger elado 17postaval egyutt!06203757104
Nem neked irtam mert te gyujtas kapcsolot keresel !De ha rakatintasz az elozmenyre akkor latod hogy kuplung kiemelo karrol van szo¡!
ezt nekem írtad? mert akkor írj egy emailt nekem légyszi:) kicsitoth2@freemail.hu
hello ha meg aktualis akkor nekem van!06203757104
hali küldtem képet a gyujtáskapcsolómról,hogy milyen kéne, de nem válaszoltál! válaszolj légyszives! vagy ha valakinek van gyujtáskapcsolója 1994es RX-hez akkor írjon légyszives...mert elhagytam a kulcsot sajnos :DD kicsitoth2@freemail.hu
Szevasz Nekem is 94-es van 123-as Rotax.
Szerintem egész jó motorok én vagy 4 évig hajtottam. Meg kell rendesen csinálni ami kell, bele kell rakni.. Nem sajnálni a jó olajat stb és jól fog szolgálni. Én nagyon szerettem jól kezelhető. A féken lehet mit javítani fém fékcsővel. Sok alkatrész van hozzá nekem még nem volt hogy nem tudtam volna venni hozzá valamit. Jó motor vételt...
Sziasztok nem akarok senkit megbántani csak érdekel , hogy RX (125) mennyire mgebizhatóak nagyon sok rossszat hallok az ápriliáról , és az olasz mocikról nektek mi a véleményetek . 1994 es rx et akarok venni szóval ezért érdekelne
123 rotax henger egester vizter tomitesekel egyut elado! Érd 06203757104
jo az arat postaval egyutt mondtam!
Köszi, még átgondolom
Itt a kep amit kertel!
udv van bendixem ha erdekel! 0620 3757104 ezen elersz!
Hello rotax 123 as blokkhoz keresek berúgókart és bendixet. ha valaki tud ide várom az ajánlatokat: tobalin0813@hotmail.com
Hello!Érdekel valakit az rx-em?adatlapomon van kép
Eladó vadonat új, gyujtótrafó (elektronika)!
Amal Sem gyujtás, a gyári helyett rakható fel, sokkal megbizhatóbb és stabilabb szikra képződés mint a gyárival! Bekötése gyerek játék ugyan ugy mint a gyárit tehát szint-szin szerint.
érdeklődni adatlapomon lévő elérhetőségeken lehet!
Eladó Rotax 123-as víztérfedél, hibátlan.
0630 2871436
sziasztok! nincs valakinek eladó gyujtáskapcsolója RX-hez? ha van írjatok légyszives,fontos lenne: kicsitoth2@freemail.hu
az egy szuzuki ran gyujto trafo! csereld le a trafot dugd ra a vezeteket tuti jolesz! Nekem mashogy volt megoldva a gyujtas de ezis okos dolog!
azért kösz szépen most hogy nézegetem itt a forumon a képeket kezd rémleni hogy mi volt rajta míg nálam volt