Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amal sem gyujtás komlettten tökéletes állapotban trafoval mindennel eladó müködő motorrol irány ár : 20e. Érd : takacsgabi@freemail.hu
Helló!
Van valakinek ilyen olaj pumpája eladó?
Igazából rossz is jó lenne nekem, mert csak a tárcsa kéne róla, mivel az enyémen elfáradt a bowden beakasztási lehetőségnél..
Vennék Dell Orto 36-38 vhsb/vhsbR karburátort!
Tudok benne segiteni ha érdekel emailon keress meg!
patvaros87@gmail.com

Üdv
Üdv!

Rotax 122-es hengert keresnék. Valaki tudna?
Helló!
Hello.
C5-ös semmiképp nem jó bele, csak a C4-es illetve C3 illesztésűt szoktak belerakni. (ha jól tudom C4 a gyári adat) Az most hogy műanyag vagy fémkosaras teljesen mindegy. Nekem speciel most műanyagkosaras van benne, azt mondják ezzel halkabb.
Leveszed a porvédőket, és mehet is a helyére ha illeszkedik a csapágyfészekbe.
Üdv
Hali!
Valaki tudna segeíteni hogy főtengelycsapágynak jó a 6206RS C4 ha kiveszem a porvédőt de ez műanyag kosaras...Valaki csinált már ilyet mert eddig én 6206 C5-t használtam ami fém kosaras!

Köszöntem!
Üdv!

rotax 122 power rugót és bowdent keresek!
van valakinek eladó?
köszi
Super Light 12V 36/35W B35-ös izzó
Valaki megtudná mondani milyen izzó van ezekebe elől? 1997 es rx rotax 122 vel.
A teleszkópról annyit azért tudni illik, nem mindegy milyen viszkozitású olajat használtok. ha puha rakjatok bele 15 vagy 20W-s olajat( ajánlom a Motult. )
Nekem is puha volt először én 15W-s olajat használok és a szimeringet is mást . Azóta nem volt baj vele ez 2 éve volt. Ugratásnál sem koppan le és jól állítható.
Ezeket se tudtam! A puha telót sok helyen olvastam, az enyémbe se volt olyan nagyon erős, bár még az nem volt állítható, de tetszett attól függetlenül. Remélem sikerül találni egyet, nem túl drágán. Köszöntem a segedelmet. Legjobbakat!
Igen, 95től máig rotax 122-es blokkal szerelik.
Szerintem nem érdemes ezekkel nagyon foglalkozni, inkább a 123-assal szereletekkel, mert ezekhez sokkal több az alkatrész, 122-es alkatrészek pedig hiánycikkek a használt piacon, és drágábbak is. Visszaolvastam a fórumban és azt írták hogy a teljesítményük közel azonos, szóval én rotax 123 mellett szavazok.
Jó kis gépek, erősek, felfüggesztés állítható elöl-hátul 94-es modellektől fogva, szóval ajánlom. Egyetlen negatívuma számomra a súlya. Nem mértem meg, de ha jól emlékszek 130 kiló körül írja a könyve... Illetve a puha első telókat szokták mondani, nekem ilyen bajom nincs mondjuk.
Sok sikert a vételhez!
Üdv.
Köszi szépen! Nincs még RX-em, de tervezek venni 1et hamarosan, úgyhogy ismerkedek. :) Egyébként mikori évjáratúval jobb foglalkozni? Láttan egy-két képen, mintha 122-es Rotax-al is szerelték volna már ezeket, bár nem vok biztos ebben. Előtte egy Tuareg Rally 125-ösöm volt, annak jobb oldalt van a benya csap, és bal oldalon a tank aljába is van egy csap, és ott van összekötve 1 csővel a 2 oldal, bár ott van tank, lehetne döntögetni
Még nyáron megmértem a 95 utáni kasztnis rx-emnek, be is másolom a kommentemet:

"Hali! Ha már senki se tudta/mondta el hány literes a tankja, így megmértem magam. Neten és service manual szerint 8.5 literes. Ennek ellenére 7 liter jött ki a normál nyitott csapnál, a tartaléknál pontosan 3 liter, és most jön a meglepi, tartalék állás után is volt még benne benzin, a tank jobb nyúlványába, nem is kevés, 1.5 liter... Persze a motort meg kellett dönteni szinte a földig hogy átfolyjon!
Azért az olaszok kitalálhattak volna a tankba egy járatot, amin átfolyik a benya, vagy egy átkötést külsőleg. Bár nézzük a jó oldalát, ha már a tartalék is kifogyott, akkor is el tudsz vergődni 1.5 literből egy darabig"
Szevatok! Meg tudnátok mondani légyszi, hogy mekkora a tankja egy '25ös RX-nek? Nemtom évjárat függő volt-e. Köszi!
Na látom megoldódott a probléma én is úgy tudtam hogy szinelni kell neki.
Már megoldottam, az egyes fokozat egyik fogaskerekét fordítva tettem rá és azért nem stimmelt! Csak megfordítottam és most egy vonalban vannak!
Helló!
Meg tudnátok mondani, hogy a kihajtás tengelyt koppig kell beütni, amikor már a válla ütközik a csapággyal, vagy valamelyik fogaskerékpárt kell egy szintbe hozni?
valakinek sm szett?
Pár képet felrakhatnál érdekelne a vas, hogy néz ki.
Volt már hogy felhívtak 1×2× egyáltalán nem veszem zaklatásnak. Ha tudok szívesen segítek.
hello

köszönöm a választ ThomasMc még azt szeretném megkérdezni hogy látom itt a forumon nagyon segítő kész vagy ha esetleg telefonon felhivnálak egy két szakmai kérdéssel zaklatásnak venéd e?

amúgy ha kész a vas én benne vagyok egy kis csapatásban
Most nézem Te miskolci vagy Én nem messze lakok elmehetnénk gurulni együtt valamikor. Szoktam túrákat szervezni ha érdekel eljöhetnél...