Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia engem érdekelne a gumi szivocsonk a karbidrol külön esetleg eladó?!am esetleg nem érdekel csere 36os karbira ?
Sziasztok szerintetek hanyas évjárat lehet? Most került hozzám enyhén szét van baszva de daradokra kaptam és életete lhelek be . aki ilyet csinál egy motorral annak nem kéne a kezébe adni csak egy kapát.... Na akk valaki tud valami infot ? Meg milyen blokk van benne?
Komplett rotax 123 blokk,nicasilos jó hengerrel,gyújtással,szívócsonkal,önindítóval eladó.
45.000 Ft
Dellorto VHSB 34 LD karbi: 12000 Ft
atta916@freemail.hu
06 30 938 5629
Eladó ÚJ! Rotax 122-123 160 CC polni henger.
Ár: 65.000Ft

06306051630
küldtem e-mailt
rendben holnap felhívlak de kérlek készíts képet és küld el a botond1009@gmail.com ra a teleszkóp aljából a tárcsafelfogatásból kiderül hogy stimmel e!
szia nekm vanak telóim! mekora az átmérőlye a telónak a befogóknál?
vagy esetleg ha ugy nem stimelne adom vilabefogostol!
kompleten az ára 10e
tel:06307316232
e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
Sziasztok nincs valakinek eladó elsőtelója, persze egy pár 92 es 125-ös RX ? Nem baj ha folyik csak ne legyen görbe! Köszi!
Srácok! Aprillia Etx 350 hez nem tudtok egy karbit eladót! Szükségem lenne rá!
a hátso felni 17" 75mm széles az első 19" és 70mm széles
Valaki esetleg egy jóállapotú 122-es blokkot nem tud eladót gyújtás, henger nélküki is érdekelne lehet rs-é, pegaso-é rx-é is!
Köszi az infót,majd megbeszéljük!
HA érdekel tudok egy garnitura jó állapotú 125ccm aprilia rs kereket, szerintem ez varázsolható bele legkönyebben! ha érdekel adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz!
Szia én konkrétan széles 16os-17 es felnir gondoltam! Ez a krossz felnitől csak méretben kölönbözik nem?
érdeklenke akkor a felnik,?
Hali!
link Hívd fel őket nekik biztos van!
Sziasztok!

Rotax 122-es blokkhoz kéne power szelep foglalat. Ha van valakinek legyen szíves írjon és megegyezünk az árban!
Igaz! De azért sokat számít az évjárat is! (szerintem) A red baromba elég drágák a motorok, én is néztem ott motort de ott 2-3e FT al drágábbak mint máshol, de mondjuk ott teljesen rendbe szedik őket! Meg garit is adnak rá.
Egyébként kinek mennyit ér meg eladónak biztosan többet vevőnek általában kevesebbet, állapottól függ minden a motornál, nem igazán az évjáraton! Láttam én már 20 éves mocit amiért inkább megadtam volna a vételárat, mint egy leharcolt 4-5éves mociért!Pl Nem véletlen drágábbak a Red Baronban sem a motorok!Sajna magyar piacon sok a külföldi fészerekből előásott motor!
Oké!
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is ennyire saccoltam kb.
Amúgy a tulaj 400-at kér érte.
Én mondtam neki, hogy az nevetséges, de nem hisz nekem.
Hali!
Nekem kinézetre ien volt az RX-em és 97-es volt. Sztem ez sem lehet több! Tudtom szerint 97 után nem gyártottak már RX-et. Nem rég álltak neki újból 1-2 éve Az enyém rendszámos volt és 320-ért adtam el! Ha nincsen papírja sztem 280 többet nem ér!
mejk érdkel mejknek mérjem meg a széleségét?
a felnin aprilia tuareg és pegassobol valóak!
ez így okés de milyen szélesek a felnik miből valók?
Azért kérdezem, hogy pontosan mennyit érne meg.