Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van eladó power elektronikája?
szia le kel fotozni és ösze kel hasonlitani!
Helló!
Nem tudnátok véletlenül megmondani,hogy más Aprilia típusról passzol e a hátsó lánckerék az RX-re(1992)gondolok itt pl.:Pegaso,RS...
Választ megköszönném
nekm van kuplung ha kel 7e
Lehet a kuplung de mindkét irányba döntve elhallgat. Amúgy 123as. Majd télen ránézek a blokkra, és akkor majd eldől mitől kalimpál
Sziasztok
RX 50 vázba hogy lehet belerakni a 125 motort és melyiket? Csak felfogatási pontokon kell változtatni? Megoldható a nélkül, hogy a bölcsőt át kellene szabni?
Van valakinek tapasztalata?
Szeva kell akksi a power működéséhez! ! van aki azt mondja h nem de szerintem annak pneumatikus powerje van !Legalábbis én még olyan Rx-el nem találkoztam ami működött volna akksi nélkül! Bár lehet sokan észre sem veszik h nem jó!
szerintem kell hozzá!
A power szelephez kell akksi vagy anélkül is kap áramot?
Szeva A kalimpálás nem csapágyaktól van hanem az erős járástól,membrántól stb!Ha eldöntöd és elhallgat akkor inkább a kuplungkosárnak lehet a hangja, attól függ 122-es vagy 123blokk,vagy egyéb dolgok váltó, váltóolaj stb.
C4 es csapágy 3évet elment? az már jó!
Köszönöm szépen ezt megpróbálom!nem elektromos a powerem és nyitnyi nyit de lehet h igazad van mert én is kicsit olajosra keverem a benzint h magas fordulaton se legyen probléma és lehet h valóban az lesz a gond!Ez valóban egy jó tanács volt erre nem is gondoltam!köszönöm szépen!
Üdv! Powerszelep probléma. Én sűrűn találkozok ilyennel ugyanis a motort nagyon jó minőségű keverékolajjal használom de van olyan motorozás hogy csak power szelep alatt megyek vele mindig, és így az olaj nem ég el normálisan amitől szépen ragadni kezd a szelep. aztán mikor kicsit meghúzatnám ugyanezt csinálja 1-esben kb powernyitásnál elkezd darálni aztán majd megindul ha megnyit a szelep, a többi fokozatban már nem észrevehető, én azt ajánlom először a hengerből húzd ki a szelepet( egyszerű 2 csavar fogja) aztán szépen benzinnel vagy higítóval takarítsd meg szépen kicsit benzinezd meg a szelepet és húzgált a hengerben hogy azt is kitisztítsa nagyjából, ez lehet megoldja a problémát ha a tied is csak szimplán be van ragadva a koksztól, de ha ez nem elég akkor feltételezem hogy elektromágneses a powered nézd át a bowdent ha kell fújd be wd40-el vagy olajozd meg aztán a mágnest is leveszed szépen megtakarítod, ha valahogy tudod ellenőrízd le hogy normálisan nyit-e a szelep lehet hallani a hengernél is hogy húzgálja de egyszerűbb ha leveszed a tankot ott látod hogy jól behúz-e a mágnes. vagy ha így nem tudod megállapítani az is egyszerű hogy kinyitod a powert és úgy kiakasztod mondjuk a mágnesnél és teljesen nyitott szeleppel próbálod ki. szóval lehet hogy csak beragadás a baj de az is lehet hogy elgyengűlt a mágnesed már vagy esetleg elektromos probléma lehet valahol. egyébként még az is lehet hogy egyáltalán nem nyit ki a szelep, én pont így jártam a vételkor annyira be volt ragadva, akkor is ugyanezt csinálja ledarál de 2-estől felfelé meg szépen megy csak nem forog ki teljesen, szóval ha megcsinálod lehet még sok-sok + lóerőt találsz benne nagyon remélem hogy tudtam segíteni!
Sziaszok ismét! Lenne egy olyan kérdésem hogy az rx-m olyat csinál hogy egyes sebességi fokozatban mindíg egy bizonyos fordulatszám tartományban lebök egy picit mintha szabályozna és utána megy tovább mint az állat!de a többi sebességi fokozatban viszont nem!ha esetleg valaki találkozott már ilyen problémával szívesen fogadnék bármilyen ötletet amivel ezt ki tudnám küszöbölni!
A válaszokat"hozzászolásokat" előre is köszönöm!
ha jó gépet akarsz itt az enyém: http://www.kepesmotor.hu/april...
Egyébként eléggé otthon vagyok rx témában ha dobsz egy e-mailt akkor nagyon szivesen elmondok róluk mindent.
itt a címem: fighter91@freemail.hu
Nektek mi a helyzet a power szeleppel?Mert nekem most állandóan nyitva van..mert nem kap elég áramot a power motor.Nem megy rosszul ettől független alacsony fordulatos sem,de gondoltam ha nem vészes az ára akkor egyszer beruházok egy power eletronikára,van valakinek ilyen eladó?
szia nekem vannak cucaim! 06307316232 vagy face: zsolti czeglédi! 1 sr van kint a képen
Helló! Nekem is kicsit kalimpálós a blokkja... Ha jól gondolom azért van ilyen hangjuk mert c4-es, nagy hézagú főtengőcsapágyak vannak benne, nem? Ja és ha oldalra döntöm akkor elhallgat... Szerintem akkor a tűgörgők jók benne, max a csapágyak cserések nem? Mivel állítólag 3 éve nem volt szétszedve..
Szevasz Rx-hez rengeteg alkatrészt lehet kapni!Talán ehhez van a legtöbb ugyanis ezt a blokkot rengeteg mociba rakták!
A 122es blokk az újabb még most is ezzel adják ki az új sx-eket,rs-eket 1995 től gyártják! A 123-as régebbi bár azokhoz is tengernyi az alkatrész!
a 123-ok gyújtáshibával küzdöttek, de maga a blokk erős és szinte elnyűhetetlen mint a 122-es!Alapból a legerősebb versenyendúrók 33LE és még lehet rajtuk pár lóerőt dobni kb 44LEig!
És ami fontos h nem üzemórás mocik mint a krosszok legtöbbje! Az első telók kicsit lágyak és legtöbb esetben szimmeringesek! De felújításuk olcsó!A különolajzást ajánlatos kikötni az biztos amit te keversz a benzinbe! Legtöbb azért megy szét mert erre nem figyelnek!A motorhang alapjáraton és kis fordulaton érdekes kopogós kalimpálos (jellegzetes rotax) nagy fordulaton már nem hallod !Szerintem formára is a legszebb mocik! nekem már több volt, és most is van egy,igaz eladó, de mivel mindenki ingyen akarja SM-et csinálok belőle mert a legjobb alapnak!Költeni lehet rá de mondjatok egyet amire nem!Konkrét kérdéseid vannak akkor írd meg üdv:Erik
Helló mindenkinek. RX 125-öst akarok venni tudnátok segíteni abban hogy mennyire lehet hozzá alkatrészt szerezni. meg ha veszek akkor mire kellene odafigyelnem egy ijen tipusú motor vásárlásánál ha van valami tipikus problémája.? küszi előre mindenkinek Üdv...
Sziastok rx-hez keresek világítás kapcsoló egységet komplett, sm felnit vagy csak ráfot, valamint fejidomot hátsólámpát! köszi
itt találsz! :www.italmondo.hu
Pneumatikus power komplett! Jóó állapotban egyedül membrán cserés. Posta Ok. Árba meg egyezünk.
Üdv urak !dellorto vhsb34ld porlasztóba kellene nekem alapjárati fuvóka ha valakinek van jeleze KÖSZ! asboth65@gmail.com
valakit nem érdekel fékrendszerek? első , hátsó is van az ára 7e/db komplet tökéletes rendszerek!
Megvan igen de a hajtókar szar.