Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem nézenk semit a müszakin fékeket nézik a gumit és a világitást és kész
a fogalmit a kpm álitja ki ! nem köt saját magába!
Értem és a műszaki? Mert ott megnézik a teljesítményét is nem?
ugy hogy vannak olyan papirok ami 11kw-ra van kiálitvagy vagy 10kw
nekem is volt 1 aprilia sport prom ami 160-as polini volt ment mint az álat és 11kw-volt
Hali ha letenném a "külömbözetit ' 125-re akkor vezethetnék rx-et mert ugye az meghaladja a 11kw-ot. Vagy ti ezt h oldjátok meg?
Eladó a mocim!
Fórumozóknak 230-ért odaadom. Vizsga jövő év májusáig. Hivatkozz rá, hogy itt láttad, mert drágábban hirdetem.
30 5080266
h2oes@freemail.hu
Helló! Van egy eladó olajtartályom aprilia rx 125 r-hez. Mondj árat aztán postázni is tudom. atati@citromail.hu
Heló! Van valakinek érvényes magyar okmányokkal rendelkező RX 125-höz (96-97') váza?
HA esetleg nem találnál, nálam van több darab is, komplett hátsó és első fékrendszer is! Adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz
már komplet ékrendszerem nincs de van 3 hátso féknyereg betétekel és csővel itt a kép róla mejk jó a tiedhez? az ára 5e/db
hello.
Hátsóra lenne szükségem
rotax122 1998
szia mejk fékrendszer?
Hello, érdekelne a fékrendszer ha még megvan.
HElló!menyibe lenne?
SZeva hát beszéljük én úgy nem emlékszek már hol kellett bele önteni. De nekem az inbusz csavarnál rémlik valami. Meg figyelj ha szimeringet akarsz cserélni ki kell venni a becsúszószárat minden féle képpen mert amúgy lesem tudod venni és főleg fel sem tudod rakni. Meg szimering csere előtt illik átmosni az egész teló nitró hígító vagy valami hasonlóval és nézd meg a csúszó perselyt. rakd össze rendesen és nincs vele majd gondod...
ha valakinek valami akatrész kel rx-hez jelze!
tel:06307316232
e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czegledi
Oké köszi! De ugye akkor felül kell beleönteni az olajat, nem? Ja és a becsúszó szárakat ugye nem kell kivenni? Majd valamikor beszélhetnénk msn, ha nem gond
Na figyu ha nem akarsz nagyon Sz-pni akkor kiveszed miből telik azt a 4 inbusz fejű csavart kivenni semmiből. Úgy is ki kell venni a keréktől kezdve mindent. Amúgy meg ha nem veszed ki fejel lefelé kell majd dolgoznod szimeringet kiszedni visszarakni stb stb . Ne legyél lusta szedd ki és könyebb a dolog. Bár te tudod.
Sziasztok!
Első teló szimering csere előtt állok, de még nem tudom hogy álljak neki. Úgy is meg tudom oldani, hogy nem veszem ki a telókat? Mert akkor úgy gondoltam, hogy lekapom a tengelyt stb, alul az imbusz csavarral, aztán szimeringeket kiszedem, vissza az új, és felül beöntöm az olajat. Ez megoldható szerintetek? Állítható telós a gépem, és felül elvileg azt a részt egy jó nagy villáskulccsal le lehet szedni. Vagy ki kell kapnia telókat, nem úszom meg?
Előre is kösz a helpet!
Helló mindenkinek!
Nem tudjátok megmondani Kb hány deci olajt tegyek az első teleszkópomba?RX 125
Választ megköszönném
SM építéshez, 2000-es évjáratú 125ccm Aprilia Rs felni, párban eladó, Első kerétengely átmérő:20mm-er, tengely agy szélesség:107mm-er. Féktárcsa átmérő:320mm. Gumi 110/70-17, felni:17x3.00,
Hátsó kerék:20mm-er tengely átmérő, tengely agy szélesség távtartó szélétől-távtartó széléig:190mm-er. féktárcsa átmérő:220mm. Gumi méret:150/60-17, felni:17x4.00.
Olcsón adom őket.
érd.:patvaros87@gmail.com
Szia.Engem nyelv és a bowden érdekelne.mennyibe kerülne?!


Üdv.
Szerintetek olyan power elektronika ami af1en (123as blokk elvileg) volt,működne a 122es rotaxos rx-en?
Sziasztok ! Nekem kéne egy Rotax 122-es komplett hengerszett? tud valaki ? aprilia rs 125 be kéne !
Keress meg adatlapomon lévő elérhetőségek valamelyikén, tudok benne segíteni, korrekt áron!
udv
Szia.Ha a CDI-re gondolsz (a fekete doboz az ülés alatt) ,akkor nekem van.Ha gondolod meg van az egész szett,(CDI,Ujj Bowden,mágnes kapcsoló,nyelv,Kompletten).Működő motorról vettem le.
Az ára egyben 35000HUF.
A CDI 15000-HUF.
Ha érdekel akkor írj.