Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom hogy 123-as, de az újabb fajta, a 122 közvetlen előzménye, ebből gondolom hogy eltér a sima 123tól. Ha most beleönteném a fent maradó fél litert, akkor ha a szintjelzőt kitekerném, ki is ömlene
Akkor mi értelme lenne a szintjelzőnek?
Tiszta talány ez a gép.. Papírjai szerint 98as, de fékbetét alapján 92-94 közötti, plusz idomokba 94 van beleírva, ezek alapján 94es, nem 98as. Nincs valakinek ehhez a fajta blokkhoz service manualja? Csak a régi 123hoz és az új 122höz találtam a neten?!?!
A szintjelzőcsavart tekerd vissza és öntsd bele az 1 litert.
Ez 123-as.
Hát utána néztem, 1l-t írnak rotax 123hoz, 122höz pedig 0.6l-t. Amikor leeresztettem 1 liter jött ki, de amikor el kezdtem tölteni, az alsó műanyag "kupak" nélkül, akkor már kb 5-6 deci után megjelent ott az olaj. Na most ezt nem értem mert rotax 123.masom van... Vagy ez az újabb fajta szürke blokkos rotax inkább már egy 122-es? A power nyelve tuti hogy 122-be ugyan az. Ötlet?
olyan 7-8dl
zsolt0430, ThomasMc - Köszi srácok! Akkor szerintem jó lesz bele a 15w-40, kopottabb motorokhoz mindig nagyobb viszkozitású olajokat tanácsolnak, szóval akkor fasza lesz
Ja és még egy kérdés, hány liter kell bele? Deklin nem találtam semmi jelölést, mennyit kéne?
10w40 Én motult használok már vagy 3 olaj csere óta. előtte castrol-t nem volt velük baj. Időben kell cserélni...
én repsol 10w40-t
Helló!
Milyen olajat szoktatok tenni a váltóba? 15w-40 jó bele?
Eladó a mocim, 2014-ig van vizsga rajta. Utolsó ár, ami addig érvényes, amíg meg nem kapom a júniusi fizum: 250.000,-
Megy mint az állat.

http://www.kepesmotor.hu/april...

Ha érdekel, hivatkozz rá, hogy a fórumban láttad!
Komplett hibátlan állapotú Dellorto PHBE 36 US Karbi eladó. szivócsonk felőli külső átmérő:40mm, légszürő felőli oldal, külső
átmérő:64mm.
Bármire felrakható, különolajzás nélküli motorhoz!
ára:18000Ft
érd.:patvaros87@gmail.com
06303207630
hát akkor sok szerencsét a kereséshez , neked hátha szerencséd lessz, de ha ismerősödnek lenne akkor arról műgyantával lehtne másolni, csak 1 tipp
Engem érdekel az első kerék küldjél képet róla pilu23@hotmail.com
köszi
Hali! Láttam h van aki ilyen motorban gondolkozik illetve keres,az enyém épp eladó.Az ár alkuképes,de nem pofátlan mértékig.Ami kimaradt a hirdetésből,van még hozzá hátsó farokidom,az 1ik index nincs rajta,de adok hozzá.Plusz 1 hátsó enduro gumit. http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_125-5774454
első 21 es felni hibát lan állapot szinte , hátsó 19 es felni hibátlan állapot szinte az elsőhöz még tudok adni egy 21 es enduro gumit is ha kell
postat en alom. igy jo?
szia....miféle krossz felnit adnál érte? amugy engedek az árból még... ha komoylan érdekel a dolog felhívhatnál..mindenre vevő vagyok... 30 605 6883
hello bocsi a zavarásért
http://www.kepesmotor.hu/april...
cserélném rendszámos motorra
ha adok egy párt cross felnit gumival menyit kérsz + pénzt ?
menyit engedsz a feléből?
Hello valaki nem tud aprilia rx 125 re supermot felnit ? , (gumi nem fontos ) van cross felnim ha érdekel valakit
Sziasztok!Motorvásárlás előtt állok és szóbajöttek az rx-ek.Mire érdemes oda figyelni ezeknél a mociknál?Vannak típushibái?Alkatrészt könnyű kapni hozzájuk?Nektek mennyit eszik 100km-en?
kössz nem