Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_125_sx_125_aron_alu
l_elado-5670474

1 hétig akció
Szerintem nem sok. Mivel kifogástalan állapotban van. ha ennyiért érdekel valakit eladom. Ha nem járok vele tovább. És ezzel elindulnák akár világ végére is csak benzin és olaj legyen.
Ja amúgy még annyit, hogy most írt vissza az eladó, és mondta hogy láncvédő megvan, index nincs, olajpumpa és bowden van de tartály nincs hozzá, illetve az egyik ülés alatti idom (gyorszáras) hiányzik.
Ezeket könnyen be tudnám szerezni? illetve mennyi pénzben?
Köszi de 160as hengerről nem hallottam sok jót, bocsesz.
http://www.kepesmotor.hu/april...
Erről mi a véleményetek? Indexek,láncvédő, meg kézvédők kellenének rá, ja meg visszakötni a különolajozást..
Bár már legalább fél éve hirdeti, ez kicsit aggaszt.
Tudnátok mondani pár tippet mit kell megnézni a gépen, ami csak az Rx-ekre jellemző? (ciripelő hang-tűgörgő meg ezeken kívűl)
Bocsesz a sok kérdésért, remélem nem baj, tanulva a hibáimból, nem szeretnék többször "szarba" csapni
Hali!km spirált tud vki rx-hez?
hello! syx day polini 160 henger szép stb. 230 és alku belefér:)))))))))
írj ha érdekel.surnew@citromail.hu
Hali!
Rotax 122 powerházra keresek gumiharangot ha valaki tud írjon!
köszi
Köszi, de 320 kicsit sok nekem :)
Helló!
Hát 3 kiló alatt gondoltam, csak sajna még nem nagyon találtam megfelelőt... Gyári kinézetűt szeretnék, de olyat egyet nem láttam még (vágatlan rendszámtartó, index stb...)
Hello!menyit szánsz a motorra?:)
szevasz anyit tudok, hogy az enyém 94-es és Állítható a teló elől.
Amúgy az enyém is eladó ha érdekel.
http://www.kepesmotor.hu/april...
Sziasztok!
A '96 előtti rotax 123 blokkos Rx-eken az első telókat lehet állítani, vagy csak az új kasztnis, lengőkaros, rotax 122-eseken lehet?
Ja és a Control Data-s replikákat milyen felszereltségekkel adták ki, és milyen évjáratokban? (melyik rotax, lengőkar, első teló?)
Elég nagy segítség lenne!
Rx-et szeretnék venni, szóval ha itt fórumon van aki árulja a rx-ét szóljon! Külföldi papiros, indexes, rotax122-esek előnyben
Köszi előre mindent!
sziasztok!
van egy teljes ARROW rendszerem rotax- ra (125-160ccm)
ha valakit érdekel irjon...
Sziasztok!
fontos lenne! 34es dellorto karbiba vennék jó állapotú súbertűt!
eléggé sürgős lenne..mert az enyém törés közeli állapotba vékonyodott! írjatok légyszives ha van! lehetőleg ne 3-5ezrekért.:)
kicsitoth2@freemail.hu
Újonnan vásárolt, szinte új, pár km-ert futott teljes polini 160ccm-es hengerszett eladó, Rotax122/Rotax123. Eredeti Nicasilos a henger, "A"-s dugattyúval és tartozékaival és a hengerfej.
érd.:patvaros87@gmail.com
Sziasztok lenne egy kérdésem hozátok!egy aprillia etx 125ccm motorról lenne szó. Olyan gondomvan hogy ha beindítom nem forog ki félgázután elkezd durogni és a légszűrőben köpködi a brenyát dellorto phbh26-os karbi van rajta esetleg sokat kapna? vagy gyujtás? ja és amal sem állórészvan rajta de a trafó az ducati nem azért nem forog ki mert ez a tipusútrafó van rajta? előre is köszönöm a tanácsokat!
Sziasztok!
Tudnátok mesélni ezekről a motorokról? milyen teljesítmény, megbízhatóság, fogyasztás...stb... :)
már a teszteket végigolvastam 200 körül már kapható ebbe a kategóriába is értelmes gép?
köszönöm előre is a segítséget
leginkább városbajárásra használnám a motort, meg kisebb földút (de az csak ritkán) szerintetek megéri beruházni?
Eladó 1db eredeti gyári műanyag fogaskerék 125ccm-es ROTAX blokkba. A fogaskerék teljesen új, soha nem volt használva illetve beépítve. Az ára 9990 FT + posta, Budapesten belül személyesen is átlehet venni.

Email: jamaltizenegy@gmail.com

Tel: 30-487-11-59



üdv JAMAL
nekem vhsa 32 gs kellene szabokuksi@vipmail.hu
Hali!nekem van egy olyan gondom az rx-emmel hogy nem tölti az aksit hanem olyat csinál hogy pl most amit mértem az nem volt beindítva akkor 9,4V már csak az aksiba beindítottam és 6-6,5Vközött volt
Mi lehet a baj?:S
9ah ha öninditós
Helló!
Azt szeretném kérdezni nem-e tudja valaki hány ampérórás akkumulátor megy az RX be gyárilag? válaszát megköszönném
Hirdetéseimnél láttok telefonszámot azon érdeklődjetek.
Eladó 123-as alkatrészek, a főtengely hajtókaros, szinte ingyen: 5000ft