Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva egyébként azt mondom ilyen mociknál nem érdemes az évjáraton vitázni, a 122 blokk újabb és nem sokkal erősebb, max annyi h kisebb fordulaton is jobban dolgozik, valamint könnyen szerelhető, a 123-ashoz meg annyi alkatrész van mint égen a csillag,és így olcsóbb is! A vázad meg már az újabb, (tehát jól néz ki) az új sx és mx ekben is ilyen van, kivéve az új aluvázast!
Helló!
Igen erre gondoltam én is amikor megláttam, hogy blokkcsere volt benne, mert 123as, és ezekbe már 122es került, de visszatérve az idomokra, amikbe 94 van beleöntve, ami akár azt is jelentheti, hogy onnantól csinálták azt a fajta idomszettet(amit Te is írtál), de 94ben még 123as blokkokkal szerelték az rx-eket, 96ig. Lehet hogy ez egy köztes gép, fene sem tudja, de az is lehet hogy blokk csere volt.
Szia a hátsóvilla 96 utáni,valószínű a váz is de azokba már 122blokkot szereltek!Alvázszámról meg lehet állapítani az ,de a blokk valószínű ki lett cserélve!Az alkatrészekbe az első gyártási időt szokták beleönteni! Tehát egy blokktípust 89-93ig öntöttek akkor 89 van a 93-asban is! Üdv
Sziasztok
Eladó lett a motorom http://www.kepesmotor.hu/april... teljesen fel lett újítva alkatrészeket bizonyítani tudom nem zsákbamacska! 50-es endurót, sm-et beszámolok! Mielőtt megkérdeznétek miért adom el ha jó, és miért számolnék be ötvenes mocit: 1 rendőrök már hajkurásznak és előbb vagy utóbb elkapnak ezért inkább megválnék Tőle,valamint kevés időm van eljárni túrázgatni mert külföldön melózom meg hát ott a Kawa is ami szintén eladó! segédmotor meg jó lenne (boltbajárni) csak vicceltem! unokaöcsémnek épp kellene egy! Üdv mindenkinek és további szép napot!
Sziasztok!
Akinek van ilyen power nyelve, és rugója jelezze!
Sajnos egyik motorozásom alkalmával elhagytam és nem találtam meg!
Hát úgy döntöttem hogy nem veszem meg azt, mert lehet hogy sokkal többe is kerülhet a javítás...
Helló!
Én is nézegettem azt a motort, azt hiszem fekete. Igazából csapágycsere nem nagy cucc, kb 10ből megvan a 2 csapágy + ha kell szimering akkor pár ezerrel több. Én csak azért nem néztem meg, mert egyrészt a fejidomja nem tetszik, másrészt ki tudja mi rossz még a blokkban.. De ahogy érzed, rizikót kell vállalni az biztos, ha megveszed
Üdv!
Én is szeretnék venni egy ilyen motort. Találtam egyet külsőleg szép állapotban,2001-es évjárat, csak az a baja hogy főtengely csapágyat kell benne cserélni. Azt akarom kérdezni, hogy mennyibe kerülne ez? Valamint, hogy érdemes-e egyáltalán így megvenni a mocit? (185 ezer az ára) Fontos lenne, előre is köszönöm!
szia
minden van csak hátso lámpa és index nincs!
adatlapomon az elérhetőség
Sziasztok!
Sikerült szert tennem egy 125ös Rx-re tegnap! Német papírjai megvannak, jó erős a blokkja, de vannak hibái azért Szerintetek mikori a gép? Csak mert a német papírjai szerint 98-as de az idomok szerint 94-es és a rotax is 123-as sem amal gyújtással. Vagy csak 98ban lett forgalomba helyezve?
Ja és kéne hozzá pár alkatrész: power nyelv és a rugója, gyári indexek, gyári féklámpa, lánc, hátsó lánckerék, oldaltámasz.
Ha esetleg van valakinek elfekvőben szóljon!
Rotax 122 gyári hibátlan nicasilos alapméretes henger eladó!

40.000
06 30 938 5629
atta916@freemail.hu
Jó állapotú kézvédő pár eladó 5000Ft.
érd.:patvaros87@gmail.com
ha jól emlékszek én ezt raktam bele. És ezzel lett jó.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Az igaz hogy az enyém 94-es Állítható telós a 2000-en nem tudom pontosan változott -e a teleszkóp vagy nem ezt tudakold meg...
Szevasz nincs ezzel a teleszkóppal semmi baj. Igaz a szimering az el szokott baszódni. De ne a gyári méretűt vedd meg bele hanem egyel kisebbet. és nekem már így megy második éve nem csöpög nincs vele probléma. 15W olajjal használom én is endurózásra elég sokat egykerekezek. és bírja. Annyi hogy egy Neoprén telószárvédőt tegyél majd fel az megvédi mind a telószárat mind a szimering alá becsúszó száraz sártól.Ha úgy tudom a becsúszó szár 40 és van 39 be de megnézem neked ahonnan rendeltem és linkelek egyet azzal rakd össze és kész. remélem tudtam segíteni.
ne foglalkozz a technikai dolgokkal, tény h nem erősségük az első teló de nem kell töle megilyedni. elvileg gyakran megy szét bennük a szimering de amit mondtál h eggyik csillapít a másik megrugózik az igaz de hát a villák csak egyszerre tudnak mozogni gondolj bele az autókon is külön van a rugó és a leng.csillapító
nem nagyon találtam én sem az enyémhez, mi lett a tiéddel nem javítható vagy esetleg nincs meg?
szia csak 123 van öntvényel 5e!
Helló
Rotax 122-be powernyelved van? Ha esetleg nincs, akkor mondasz egy árkategóriát rá? Köszi!
Az sajnos nem!
pegasso nem jo?
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó 95-ös rx 125 -höz való jobb oldali ülés alatti idomja?
heger 20e vasperjejes!
dugó 5e
dellorto 28-as karbi 8e
sem amal lendkerék 13e
trafó 15e
alaplap 15e
rotax 123 jó fötengej 15e
kuplung 6e
pover nylev 4e
pover öntény rugóval 5e
egybe a pover 8e
gumi a hátsó heidenau 120/90/17
az ára 14e
első pireli 100/90/19 85%
10e
vagy a gumik felnistöl +5ezer /db
adatlapomon az elérhetőség!