Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elado cucok!
tegnap hoztam 1 pegasso-t bontani nem érdekell belőle valami?
köszönöm szépen a választ!
nekem van az ára 7e
akár holnap is tudom postázni ducati feszab ma már csak telo leszek elérhető
06307316232
Hali!nincs valakinek rx-hez fesz szabályzója?
rengeteg alkatrészem van ujra sem amal gyujtás is !
aprilia pegassot bontok! minden van még hozzá!
gumim is van az egyuj zsir uj! cros!
adatlapomon az elérhetőségek!
Ja most hogy jobban megnéztem tényleg rotax 123 lesz, a különolajozás miatt, de akkor a láncvédő 122esre való.
A láncvédőt és a különolajozást elnézve rotax 122. Vagy a hengertalpnál, vagy a henger mögött a két blokkfél között van beleírva.
Itt egy link: http://pjme.co.uk/acatalog/Apr...
123as rotax,úgy tudom a 122-t az enyémtől újabbakba rakták.Sajnos nem állíthatók a telók.Rendben,ha úgy alakul írj vagy hívj,tegnap hirdettem meg újból a mocit,mert az előző vevőm aki már le is előlegezte visszamondta...
Helló!
Köszi az ajánlatot, érdekel a dolog, de elég messze laksz, és már kinéztem egyet fele akkora távolságra, ugyanilyen control data replikát, csak a sötétkék színűt, ha esetleg azzal lenne valami, és ha még nem adtad el a tiedet, megkereslek. Hétvégén minden kiderül, most nincs sajnos időm, érettségi miatt... Szóval akkor mondom ha a másik nem lesz jó, megkereslek, és köszi!
Ja és két kérdés gyorsba: rotax122, állítható telók vannak elöl?
Ha még nem találtatok volna,írj!
Üdv.Én árulom a motorom.Igazából már kb 1 hónapja vevőm is volt,hozott előleget is,de mégse jött össze a pénze,elállt a vételtől,így ismét hirdetem.Rendszámtartó és hátra az indexek megvannak,plusz van enduro gumim is hátra,utcán jóval kevésbé kopik,de én nem ott használtam.Ha érdekel,írj,küldök gumiról,rendszámtartóról meg amiről szeretnél még képet;)
Üdv! Eladóvá vált 125ös Rx-em,bővebben itt találtok róla infót: http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx_125-5774454
Sziasztok.
nem tudna valaki segíteni abban,hogy mekkora a mérete a rotax 123-as lendkerék lehuzatónak? Sürgős lenne.
előre is köszi mindenkinek.
Hogyan tud meghibásodni egy power nyelv? Okozhat-e esetleg már problémát ennek a hibája? ( mittomén Pl: hengert károsíthatja-e, vagy mást? )
Sziasztok!Gyújtás oldali főtengely ék mérete kellene!
Aki tud segítsen!Köszönöm!
Üdv az enyém lehet most eladó lesz :S hibátlan gép és sürgős lenne ezért valószínű meg tudnánk egyezni, ha érdekel msn-en megbeszélhetjük..
Szia! Pegaso nem érdekel? Én árulom a motorom, igaz nem rx, de a szívük ugyanaz, csak a vázban és kinézetben térnek el. Adatlapomon megtalálod a hirdetésem, nyugodtan írj, ha esetleg érdekel
az előzőhőz még annyit,hogy rotax 123-hoz kéne a power.
Sziasztok.

Érdeklődnék,hogy valaki nem tudja-e hol lehet szerezni vákuumos power szelepet kompletten,és azt fel lehet e rakni elektromos helyett?
Előre is köszi mindenkinek.
Széles utat.
általában az elektronica a ducati... a gyujtás AMAL (svéd)
ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ nsr 125 felnik....jó állapotban de gumik nélkül.....akár supermotoépíttéshez is....a postát állom....vagy futárt mindegy....vagy akár személyes átvétellel is.... 30 605 6883 az ára alkuképes.... 39 000ft
Hello!az enyémen japán gyújtás van és ami a powert vezérli arra van nekem írva a ducati
Sziasztok nekem van Aprillia RX-em, és azt szeretném megkérdezni hogy milyen gyújtás van eredetileg a motoron, az enyémen Ducati gyújtás van, egy bekötési rajzot szeretnék valakitől mert az enyémen a gyújtás direktre van bekötve (a gyújtótrafó a gyújtótekercsre minden megszakító nélkül ) (beindulni beindul de nem pörög fel hanem össze-vissza durrog. Előre is, köszönöm szépen a segítséget .:)